פרסומת
צבי הנינג'ה

צבי הנינג'ה

משחקים חינם

1 כוכבים2 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
(4.09)
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק צבי הנינג'ה חינם

צבי הנינג'ה הם דמויות בדיוניות שנוצרו לסדרת טלוויזיה ששודרה בכל העולם. דמויות של ארבע צבים שנלחמים בשרדר ובצבא הלוחמים שלו שמנסים להשתלט על העולם. שמותם של ארבעת צבי הנינג'ה נקראים על שמותם של ארבע אומנים גדולים בהיסטוריה.

הסדרה של צבי הנינג'ה שודרה לראשונה בישראל בערוץ אחד עשרה ולאחר כמה שנים שודרה גם בערוץ הילדים. בעקבות הצלחת הסדרה נוצרו סרטי קולנוע של צבי הנינג'ה שגם הם זכו להצלחה רבה בכל העולם. דמותם של צבי הנינג'ה הפכו למותג מסחרי מצליח.

בעקבות הצלחת התוכנית נוצרו מספר משחקים של צבי הנינג'ה שהפכו להצלחה. באתר זה הבאנו לכם את אחד ממשחקי צבי הנינג'ה המוכרים והמצליחים ביותר. במשחק זה תצטרכו לבחור בכל פעם אחד מצבי הנינג'ה ואיתו להילחם נגד החיילים של שרדר שינסו להרוג אותכם לפני שתגיע לסוף השלב.

משחק ארוך ומאתגר במיוחד, בכל פעם תשחקו עם צב נינג'ה אחד ועם הנשק הייחודי שלו. יינתנו לכם מספר אפשרויות להיפסל ואשר יגמרו לכם הפסילות המשחק יתחיל מחדש. משחק פעולה מהנה במיוחד של צבי הנינג'ה נגד כוחות הרשע.

שיחקו החודש: 4,532 שחקנים
דירוג: 22 votes, average: 4.09 out of 522 votes, average: 4.09 out of 522 votes, average: 4.09 out of 522 votes, average: 4.09 out of 522 votes, average: 4.09 out of 5 (22 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס פירות
באבלס 2
באבלס ממתקים
שולה המוקשים
באבלס סיני
באבלס כורה הזהב
באבלס טראבלס 2
באבלס ניאון
באבלס ספינר
בועות בצרורות 2.5
בועות בצרורות 2
טמפל ראן 2
באבלס ארנבים
באבלס תפוזים
באבלס בועות קסם
באבלס שוטרס
אגריו
באבלס חווה
באבלס בלי פלאש
צוללות
בן האש ובת המים 4
באבלס סוכריות
באבלס פרחים
באבלס יהלומים
באבלס ינשוף
זומה בום
באבלס יריות
באבלס מריו
בועות בצרורות 3
טמפל ראן
סוניק הקיפוד
באבלס מהיר
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס מסתובב
באבל שוטר 3
באבלס ביצים
סנייק יו
בן האש ובת המים 3
באבלס 3
באבלס מוזיקלי
פרסומת
פרסומת
פרסומת