פרסומת
צבי הנינג'ה

צבי הנינג'ה

משחקים חינם

1 כוכבים2 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
(4.17)
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק צבי הנינג'ה חינם

צבי הנינג'ה הם דמויות בדיוניות שנוצרו לסדרת טלוויזיה ששודרה בכל העולם. דמויות של ארבע צבים שנלחמים בשרדר ובצבא הלוחמים שלו שמנסים להשתלט על העולם. שמותם של ארבעת צבי הנינג'ה נקראים על שמותם של ארבע אומנים גדולים בהיסטוריה.

הסדרה של צבי הנינג'ה שודרה לראשונה בישראל בערוץ אחד עשרה ולאחר כמה שנים שודרה גם בערוץ הילדים. בעקבות הצלחת הסדרה נוצרו סרטי קולנוע של צבי הנינג'ה שגם הם זכו להצלחה רבה בכל העולם. דמותם של צבי הנינג'ה הפכו למותג מסחרי מצליח.

בעקבות הצלחת התוכנית נוצרו מספר משחקים של צבי הנינג'ה שהפכו להצלחה. באתר זה הבאנו לכם את אחד ממשחקי צבי הנינג'ה המוכרים והמצליחים ביותר. במשחק זה תצטרכו לבחור בכל פעם אחד מצבי הנינג'ה ואיתו להילחם נגד החיילים של שרדר שינסו להרוג אותכם לפני שתגיע לסוף השלב.

משחק ארוך ומאתגר במיוחד, בכל פעם תשחקו עם צב נינג'ה אחד ועם הנשק הייחודי שלו. יינתנו לכם מספר אפשרויות להיפסל ואשר יגמרו לכם הפסילות המשחק יתחיל מחדש. משחק פעולה מהנה במיוחד של צבי הנינג'ה נגד כוחות הרשע.

שיחקו החודש: 4,873 שחקנים
דירוג: 24 votes, average: 4.17 out of 524 votes, average: 4.17 out of 524 votes, average: 4.17 out of 524 votes, average: 4.17 out of 524 votes, average: 4.17 out of 5 (24 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באטמן
בן האש ובת המים 6
באבלס קיטי
באבלס זומא
באבלס כורה הזהב
שחמט אונליין
באבלס סנאי
טרזן
סוניק הקיפוד
באבלס גלגל
באבלס טראבלס 3
באבלס שף
Bubble Shooter
באבלס 3
באבלס קורונה
באבלס חווה
כדור בעננים
באבלס פירות
דומינו
באבלס התאם 3
באבלס בחלל
באבלס קסום
באבלס הפרופסור המשוגע
אגריו
בועות בצרורות
בן האש ובת המים 5
באבלס סיני
באבלס גלגל פירות
באבלס מריו
באבלס סוכריות
באבלס חתולים
באבלס מספרים
בועות בצרורות 2.5
פקמן
באבלס 2021
בן האש ובת המים 4
טנקי אונליין
באבלס חייזרים
באבלס קוף
באבלס טראבלס 2
פרסומת
פרסומת
פרסומת