פרסומת
צבי הנינג'ה

צבי הנינג'ה

משחקים חינם

1 כוכבים2 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
(4.09)
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק צבי הנינג'ה חינם

צבי הנינג'ה הם דמויות בדיוניות שנוצרו לסדרת טלוויזיה ששודרה בכל העולם. דמויות של ארבע צבים שנלחמים בשרדר ובצבא הלוחמים שלו שמנסים להשתלט על העולם. שמותם של ארבעת צבי הנינג'ה נקראים על שמותם של ארבע אומנים גדולים בהיסטוריה.

הסדרה של צבי הנינג'ה שודרה לראשונה בישראל בערוץ אחד עשרה ולאחר כמה שנים שודרה גם בערוץ הילדים. בעקבות הצלחת הסדרה נוצרו סרטי קולנוע של צבי הנינג'ה שגם הם זכו להצלחה רבה בכל העולם. דמותם של צבי הנינג'ה הפכו למותג מסחרי מצליח.

בעקבות הצלחת התוכנית נוצרו מספר משחקים של צבי הנינג'ה שהפכו להצלחה. באתר זה הבאנו לכם את אחד ממשחקי צבי הנינג'ה המוכרים והמצליחים ביותר. במשחק זה תצטרכו לבחור בכל פעם אחד מצבי הנינג'ה ואיתו להילחם נגד החיילים של שרדר שינסו להרוג אותכם לפני שתגיע לסוף השלב.

משחק ארוך ומאתגר במיוחד, בכל פעם תשחקו עם צב נינג'ה אחד ועם הנשק הייחודי שלו. יינתנו לכם מספר אפשרויות להיפסל ואשר יגמרו לכם הפסילות המשחק יתחיל מחדש. משחק פעולה מהנה במיוחד של צבי הנינג'ה נגד כוחות הרשע.

שיחקו החודש: 3,871 שחקנים
דירוג: 22 votes, average: 4.09 out of 522 votes, average: 4.09 out of 522 votes, average: 4.09 out of 522 votes, average: 4.09 out of 522 votes, average: 4.09 out of 5 (22 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס צורות
זומה
דמקה אונליין
בוב ספוג
פרופסור באבלס
באבלס פינגווינים
באבלס אלמנטים
צוללות
באטמן
באבלס כדורים
באבלס טראבלס 3
באבלס ממתקים
באבלס דביבון
כדור אדום
באבל שוטר 3
באבלס מוזיקלי
גלידה רעה 2
באבלס שוטרס
בועות בצרורות 2
גלידה רעה
כדור בעננים
באבלס בין כוכבים
שש בש אונליין
טרזן
כדורגל זומבים
פצצתה
בועות בצרורות 2.5
בן האש ובת המים 6
גלידה רעה 3
באבלס 2
באבלס טראבלס 2
באבלס גולות
באבלס בלונים
באבלס תותח בועות
באבלס ספין
באבלס כורה הזהב
בן 10
שחמט אונליין
באבלס תפוזים
אקינטור
פרסומת
פרסומת
פרסומת