פרסומת
צבי הנינג'ה

צבי הנינג'ה

משחקים חינם

1 כוכבים2 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
(4.09)
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק צבי הנינג'ה חינם

צבי הנינג'ה הם דמויות בדיוניות שנוצרו לסדרת טלוויזיה ששודרה בכל העולם. דמויות של ארבע צבים שנלחמים בשרדר ובצבא הלוחמים שלו שמנסים להשתלט על העולם. שמותם של ארבעת צבי הנינג'ה נקראים על שמותם של ארבע אומנים גדולים בהיסטוריה.

הסדרה של צבי הנינג'ה שודרה לראשונה בישראל בערוץ אחד עשרה ולאחר כמה שנים שודרה גם בערוץ הילדים. בעקבות הצלחת הסדרה נוצרו סרטי קולנוע של צבי הנינג'ה שגם הם זכו להצלחה רבה בכל העולם. דמותם של צבי הנינג'ה הפכו למותג מסחרי מצליח.

בעקבות הצלחת התוכנית נוצרו מספר משחקים של צבי הנינג'ה שהפכו להצלחה. באתר זה הבאנו לכם את אחד ממשחקי צבי הנינג'ה המוכרים והמצליחים ביותר. במשחק זה תצטרכו לבחור בכל פעם אחד מצבי הנינג'ה ואיתו להילחם נגד החיילים של שרדר שינסו להרוג אותכם לפני שתגיע לסוף השלב.

משחק ארוך ומאתגר במיוחד, בכל פעם תשחקו עם צב נינג'ה אחד ועם הנשק הייחודי שלו. יינתנו לכם מספר אפשרויות להיפסל ואשר יגמרו לכם הפסילות המשחק יתחיל מחדש. משחק פעולה מהנה במיוחד של צבי הנינג'ה נגד כוחות הרשע.

שיחקו החודש: 4,186 שחקנים
דירוג: 22 votes, average: 4.09 out of 522 votes, average: 4.09 out of 522 votes, average: 4.09 out of 522 votes, average: 4.09 out of 522 votes, average: 4.09 out of 5 (22 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס בועות קסם
טמפל ראן 2
באבלס חיות
באבלס התאם 3
באבלס שמח
באבלס פופ
בן האש ובת המים 5
באבלס אקסטרים
באבלס יהלומים
פוצץ אותה
באבלס גלגל מסתובב
באטמן
באבלס בועות סבון
באבלז
באבלס בין כוכבים
באבלס כדורי פרווה
באבלס מפלצות
טטריס
זומה בום
Bubble Shooter
שש בש אונליין
זומה
סופר באבלס
שחמט אונליין
פרוזן באבלס
באבלס HD
בועות בצרורות
סוליטר
באבלס פרחים
באבלס אפריקה
באבלס נגד בלוקים
באבלס סגה מכשפה
כדורגל זומבים
באבלס סוויט החדש
באבלס קלאסי
באבלס כוכבי לכת
באבלס דינוזאורים
באבלס ספינר
באבלס כורה הזהב
טנקי אונליין
פרסומת
פרסומת
פרסומת