פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

צבי הנינג’ה

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק צבי הנינג’ה חינם

צבי הנינג’ה הם דמויות בדיוניות שנוצרו לסדרת טלוויזיה ששודרה בכל העולם. דמויות של ארבע צבים שנלחמים בשרדר ובצבא הלוחמים שלו שמנסים להשתלט על העולם. שמותם של ארבעת צבי הנינג’ה נקראים על שמותם של ארבע אומנים גדולים בהיסטוריה.

הסדרה של צבי הנינג’ה שודרה לראשונה בישראל בערוץ אחד עשרה ולאחר כמה שנים שודרה גם בערוץ הילדים. בעקבות הצלחת הסדרה נוצרו סרטי קולנוע של צבי הנינג’ה שגם הם זכו להצלחה רבה בכל העולם. דמותם של צבי הנינג’ה הפכו למותג מסחרי מצליח.

בעקבות הצלחת התוכנית נוצרו מספר משחקים של צבי הנינג’ה שהפכו להצלחה. באתר זה הבאנו לכם את אחד ממשחקי צבי הנינג’ה המוכרים והמצליחים ביותר. במשחק זה תצטרכו לבחור בכל פעם אחד מצבי הנינג’ה ואיתו להילחם נגד החיילים של שרדר שינסו להרוג אותכם לפני שתגיע לסוף השלב.

משחק ארוך ומאתגר במיוחד, בכל פעם תשחקו עם צב נינג’ה אחד ועם הנשק הייחודי שלו. יינתנו לכם מספר אפשרויות להיפסל ואשר יגמרו לכם הפסילות המשחק יתחיל מחדש. משחק פעולה מהנה במיוחד של צבי הנינג’ה נגד כוחות הרשע.

שיחקו: 920 פעמים
דירוג: 4 votes, average: 4.00 out of 54 votes, average: 4.00 out of 54 votes, average: 4.00 out of 54 votes, average: 4.00 out of 54 votes, average: 4.00 out of 5 (4 מדרגים)
באבלס התאם 3
באבלס בום
באבלס ספינר
באבלס צורות
באבלס מפל מים
באבלז
כדור בעננים
טטריס
באבלס היט
באבלס חייזרים
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס HD
באבלס בועות סבון
סוניק הקיפוד
באבלס המקורי
בבלס
טנקי אונליין
שש בש אונליין
גלידה רעה 2
מריו כוכבים
באבלס דינוזאורים
בן האש ובת המים 5
באבלס תותח בועות
זומה
באבלס פרחים
באבלס מתחת למים
באבלס טנקים
באבלס קוף
כדורגל זומבים
באבלס המקורי לנייד
בן האש ובת המים
באבלס קלאסי
Bubble Shooter
בן האש ובת המים 3
צבי הנינג’ה
באבלס מריו
באבלס טראבלס 2
באבלס שמח
באבלס גלגל
בועות בצרורות 2
x
פרסומת
פרסומת