פרסומת
צבי הנינג'ה

צבי הנינג'ה

משחקים חינם

1 כוכבים2 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
(4.35)
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק צבי הנינג'ה חינם

צבי הנינג'ה הם דמויות בדיוניות שנוצרו לסדרת טלוויזיה ששודרה בכל העולם. דמויות של ארבע צבים שנלחמים בשרדר ובצבא הלוחמים שלו שמנסים להשתלט על העולם. שמותם של ארבעת צבי הנינג'ה נקראים על שמותם של ארבע אומנים גדולים בהיסטוריה.

הסדרה של צבי הנינג'ה שודרה לראשונה בישראל בערוץ אחד עשרה ולאחר כמה שנים שודרה גם בערוץ הילדים. בעקבות הצלחת הסדרה נוצרו סרטי קולנוע של צבי הנינג'ה שגם הם זכו להצלחה רבה בכל העולם. דמותם של צבי הנינג'ה הפכו למותג מסחרי מצליח.

בעקבות הצלחת התוכנית נוצרו מספר משחקים של צבי הנינג'ה שהפכו להצלחה. באתר זה הבאנו לכם את אחד ממשחקי צבי הנינג'ה המוכרים והמצליחים ביותר. במשחק זה תצטרכו לבחור בכל פעם אחד מצבי הנינג'ה ואיתו להילחם נגד החיילים של שרדר שינסו להרוג אותכם לפני שתגיע לסוף השלב.

משחק ארוך ומאתגר במיוחד, בכל פעם תשחקו עם צב נינג'ה אחד ועם הנשק הייחודי שלו. יינתנו לכם מספר אפשרויות להיפסל ואשר יגמרו לכם הפסילות המשחק יתחיל מחדש. משחק פעולה מהנה במיוחד של צבי הנינג'ה נגד כוחות הרשע.

שיחקו החודש: 5,707 שחקנים
דירוג: 31 votes, average: 4.35 out of 531 votes, average: 4.35 out of 531 votes, average: 4.35 out of 531 votes, average: 4.35 out of 531 votes, average: 4.35 out of 5 (31 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
זומה
באבלס מסך מלא
שולה המוקשים
סוליטר
באבלס גלגל מסתובב
באבלס בין כוכבים
קנדי קראש
איקס עיגול
באבלס קוביות גומי
באבלס פונפונים
באבל בובל
טרזן
באבלס גולגולות
באבלס דוב פנדה
באבלס בועות סבון
באבלס אמונג אס
באבלס כוכבי לכת
באבלס בום
באבלס רסי
זומה בום
באבלס פרו
זומה באבלס
פצצתה
באבלס ספינר
באבלס חווה
באבלס מספרים
באבלס סנאי
מריו כוכבים
באבלס פינגווינים
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס חיות
באבלס 3
באבלס תפוזים
טמפל ראן
בן האש ובת המים 6
טטריס
באבלס בלי פלאש
בן האש ובת המים 3
באבלס יהלומים
סופר באבלס
פרסומת
פרסומת
פרסומת