פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

צבי הנינג’ה

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק צבי הנינג’ה חינם

צבי הנינג’ה הם דמויות בדיוניות שנוצרו לסדרת טלוויזיה ששודרה בכל העולם. דמויות של ארבע צבים שנלחמים בשרדר ובצבא הלוחמים שלו שמנסים להשתלט על העולם. שמותם של ארבעת צבי הנינג’ה נקראים על שמותם של ארבע אומנים גדולים בהיסטוריה.

הסדרה של צבי הנינג’ה שודרה לראשונה בישראל בערוץ אחד עשרה ולאחר כמה שנים שודרה גם בערוץ הילדים. בעקבות הצלחת הסדרה נוצרו סרטי קולנוע של צבי הנינג’ה שגם הם זכו להצלחה רבה בכל העולם. דמותם של צבי הנינג’ה הפכו למותג מסחרי מצליח.

בעקבות הצלחת התוכנית נוצרו מספר משחקים של צבי הנינג’ה שהפכו להצלחה. באתר זה הבאנו לכם את אחד ממשחקי צבי הנינג’ה המוכרים והמצליחים ביותר. במשחק זה תצטרכו לבחור בכל פעם אחד מצבי הנינג’ה ואיתו להילחם נגד החיילים של שרדר שינסו להרוג אותכם לפני שתגיע לסוף השלב.

משחק ארוך ומאתגר במיוחד, בכל פעם תשחקו עם צב נינג’ה אחד ועם הנשק הייחודי שלו. יינתנו לכם מספר אפשרויות להיפסל ואשר יגמרו לכם הפסילות המשחק יתחיל מחדש. משחק פעולה מהנה במיוחד של צבי הנינג’ה נגד כוחות הרשע.

שיחקו: 167 פעמים
דירוג: 1 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 5 (1 מדרגים)
בן האש ובת המים 4
באבלס כדורים
באבלס כדורגל
בבלס
פוצץ אותה
מריו כוכבים
באבלס נגד בלוקים
באבלז
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס אלמנטים
באבלס ביער
באבלס גלגל
באבלס מסך מלא
פקמן
גלידה רעה 2
באבלס תפוזים
באבלס שוטר החדש
בן האש ובת המים
באבלס כדורי פרווה
באבלס מריו
באבלס טראבלס
באבלס מסתובב
באבלס קלאסי
בן 10
באבלס פיראטים
בועות בצרורות
גלידה רעה 3
באבלס בלי פלאש
צבי הנינג’ה
באבלס צורות
בוב ספוג
באבלס מפל מים
בן האש ובת המים 3
באבלס היט
טנקי אונליין
באבלס ממתקים
באבלס המקורי
בן האש ובת המים 5
באבלס סיני
טטריס
x
פרסומת
פרסומת