פרסומת
צבי הנינג'ה

צבי הנינג'ה

משחקים חינם

1 כוכבים2 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
(4.44)
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק צבי הנינג'ה חינם

צבי הנינג'ה הם דמויות בדיוניות שנוצרו לסדרת טלוויזיה ששודרה בכל העולם. דמויות של ארבע צבים שנלחמים בשרדר ובצבא הלוחמים שלו שמנסים להשתלט על העולם. שמותם של ארבעת צבי הנינג'ה נקראים על שמותם של ארבע אומנים גדולים בהיסטוריה.

הסדרה של צבי הנינג'ה שודרה לראשונה בישראל בערוץ אחד עשרה ולאחר כמה שנים שודרה גם בערוץ הילדים. בעקבות הצלחת הסדרה נוצרו סרטי קולנוע של צבי הנינג'ה שגם הם זכו להצלחה רבה בכל העולם. דמותם של צבי הנינג'ה הפכו למותג מסחרי מצליח.

בעקבות הצלחת התוכנית נוצרו מספר משחקים של צבי הנינג'ה שהפכו להצלחה. באתר זה הבאנו לכם את אחד ממשחקי צבי הנינג'ה המוכרים והמצליחים ביותר. במשחק זה תצטרכו לבחור בכל פעם אחד מצבי הנינג'ה ואיתו להילחם נגד החיילים של שרדר שינסו להרוג אותכם לפני שתגיע לסוף השלב.

משחק ארוך ומאתגר במיוחד, בכל פעם תשחקו עם צב נינג'ה אחד ועם הנשק הייחודי שלו. יינתנו לכם מספר אפשרויות להיפסל ואשר יגמרו לכם הפסילות המשחק יתחיל מחדש. משחק פעולה מהנה במיוחד של צבי הנינג'ה נגד כוחות הרשע.

שיחקו החודש: 3,314 שחקנים
דירוג: 16 votes, average: 4.44 out of 516 votes, average: 4.44 out of 516 votes, average: 4.44 out of 516 votes, average: 4.44 out of 516 votes, average: 4.44 out of 5 (16 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס נגד בלוקים
באבלס סוכריות
באבלס הפרופסור המשוגע
באבלס דביבון
באבלס ביצים
באבלס סיני
בן האש ובת המים 6
גלידה רעה
זומה באבלס
באבלס סגה מכשפה
באבלס גלגל
באבלס כדורגל 2
באבל בובל
זומה
באבלס גלגל 2
אקינטור
באטמן
באבלס קוף
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס 2
בועות בצרורות 2.5
פוצץ אותה
באבלס אמונג אס
באבלס רסי
קנדי קראש
גלידה רעה 2
באבלס דינוזאורים
באבלס שמח
באבלס בום
בן 10
באבלס 3
באבלס מסך מלא
טטריס
באבלס צפרדע
טמפל ראן 2
באבלס מסתובב 3
באבלס ספידי
באבלס תותח בועות
כדורגל זומבים
באבלס כוכבי לכת
פרסומת
פרסומת
פרסומת