פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

צבי הנינג’ה

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק צבי הנינג’ה חינם

צבי הנינג’ה הם דמויות בדיוניות שנוצרו לסדרת טלוויזיה ששודרה בכל העולם. דמויות של ארבע צבים שנלחמים בשרדר ובצבא הלוחמים שלו שמנסים להשתלט על העולם. שמותם של ארבעת צבי הנינג’ה נקראים על שמותם של ארבע אומנים גדולים בהיסטוריה.

הסדרה של צבי הנינג’ה שודרה לראשונה בישראל בערוץ אחד עשרה ולאחר כמה שנים שודרה גם בערוץ הילדים. בעקבות הצלחת הסדרה נוצרו סרטי קולנוע של צבי הנינג’ה שגם הם זכו להצלחה רבה בכל העולם. דמותם של צבי הנינג’ה הפכו למותג מסחרי מצליח.

בעקבות הצלחת התוכנית נוצרו מספר משחקים של צבי הנינג’ה שהפכו להצלחה. באתר זה הבאנו לכם את אחד ממשחקי צבי הנינג’ה המוכרים והמצליחים ביותר. במשחק זה תצטרכו לבחור בכל פעם אחד מצבי הנינג’ה ואיתו להילחם נגד החיילים של שרדר שינסו להרוג אותכם לפני שתגיע לסוף השלב.

משחק ארוך ומאתגר במיוחד, בכל פעם תשחקו עם צב נינג’ה אחד ועם הנשק הייחודי שלו. יינתנו לכם מספר אפשרויות להיפסל ואשר יגמרו לכם הפסילות המשחק יתחיל מחדש. משחק פעולה מהנה במיוחד של צבי הנינג’ה נגד כוחות הרשע.

שיחקו: 162 פעמים
דירוג: 1 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 5 (1 מדרגים)
בן האש ובת המים 4
כדורגל זומבים
בן 10
בועות בצרורות
באבלס כדורים
בן האש ובת המים 6
באבלס נגד בלוקים
באטמן
באבלס בלי פלאש
באבלס שוטר החדש
באבלס חיות
בבלס
זומה
שש בש אונליין
בוב ספוג
טמפל ראן
בן האש ובת המים 5
באבלס צורות
באבלס מפל מים
בן האש ובת המים 2
באבלס כדורי פרווה
באבלז
פקמן
באבלס קלאסי
באבלס מריו
באבלס כדורגל
באבלס HD
באבלס גלגל
באבלס ספידי
באבלס היט
כדור בעננים
באבלס הקול בראש
באבלס תפוזים
טנקי אונליין
באבלס פרחים
באבלס ביער
פוצץ אותה
פצצתה
באבלס מסתובב
באבלס בועות סבון
x
פרסומת
פרסומת