פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

צבי הנינג’ה

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק צבי הנינג’ה חינם

צבי הנינג’ה הם דמויות בדיוניות שנוצרו לסדרת טלוויזיה ששודרה בכל העולם. דמויות של ארבע צבים שנלחמים בשרדר ובצבא הלוחמים שלו שמנסים להשתלט על העולם. שמותם של ארבעת צבי הנינג’ה נקראים על שמותם של ארבע אומנים גדולים בהיסטוריה.

הסדרה של צבי הנינג’ה שודרה לראשונה בישראל בערוץ אחד עשרה ולאחר כמה שנים שודרה גם בערוץ הילדים. בעקבות הצלחת הסדרה נוצרו סרטי קולנוע של צבי הנינג’ה שגם הם זכו להצלחה רבה בכל העולם. דמותם של צבי הנינג’ה הפכו למותג מסחרי מצליח.

בעקבות הצלחת התוכנית נוצרו מספר משחקים של צבי הנינג’ה שהפכו להצלחה. באתר זה הבאנו לכם את אחד ממשחקי צבי הנינג’ה המוכרים והמצליחים ביותר. במשחק זה תצטרכו לבחור בכל פעם אחד מצבי הנינג’ה ואיתו להילחם נגד החיילים של שרדר שינסו להרוג אותכם לפני שתגיע לסוף השלב.

משחק ארוך ומאתגר במיוחד, בכל פעם תשחקו עם צב נינג’ה אחד ועם הנשק הייחודי שלו. יינתנו לכם מספר אפשרויות להיפסל ואשר יגמרו לכם הפסילות המשחק יתחיל מחדש. משחק פעולה מהנה במיוחד של צבי הנינג’ה נגד כוחות הרשע.

שיחקו: 542 פעמים
דירוג: 3 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 5 (3 מדרגים)
בועות בצרורות 2
באבלס בועות סבון
גלידה רעה
באבלס ניאון
פוצץ אותה
גלידה רעה 2
באבלס בלי פלאש
באבלס המקורי
שש בש אונליין
בן האש ובת המים 5
באבלס כדורי פרווה
באבלס אלמנטים
באבלס בחלל
באבלס כוכבים
באבלס גולגולות
באבלס היט
באבלס קורונה
בן האש ובת המים 2
באבלס כדורים
באבלס מספרים
באבלס ביער
באבלס טראבלס 2.5
גלידה רעה 3
באבלס מסתובב
באבלס גלגל
באבלס טראבלס 2
באבלס ספידי
בן האש ובת המים
בועות בצרורות
באבלס HD
כדור בעננים
באבלס פיראטים
באבלס טראבלס 3
באבלס מריו
טטריס
צבי הנינג’ה
Bubble Shooter
באבלס המקורי לנייד
באבלז
באבלס נגד בלוקים
x
פרסומת
פרסומת