פרסומת
פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

צבי הנינג’ה

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק צבי הנינג’ה חינם

צבי הנינג’ה הם דמויות בדיוניות שנוצרו לסדרת טלוויזיה ששודרה בכל העולם. דמויות של ארבע צבים שנלחמים בשרדר ובצבא הלוחמים שלו שמנסים להשתלט על העולם. שמותם של ארבעת צבי הנינג’ה נקראים על שמותם של ארבע אומנים גדולים בהיסטוריה.

הסדרה של צבי הנינג’ה שודרה לראשונה בישראל בערוץ אחד עשרה ולאחר כמה שנים שודרה גם בערוץ הילדים. בעקבות הצלחת הסדרה נוצרו סרטי קולנוע של צבי הנינג’ה שגם הם זכו להצלחה רבה בכל העולם. דמותם של צבי הנינג’ה הפכו למותג מסחרי מצליח.

בעקבות הצלחת התוכנית נוצרו מספר משחקים של צבי הנינג’ה שהפכו להצלחה. באתר זה הבאנו לכם את אחד ממשחקי צבי הנינג’ה המוכרים והמצליחים ביותר. במשחק זה תצטרכו לבחור בכל פעם אחד מצבי הנינג’ה ואיתו להילחם נגד החיילים של שרדר שינסו להרוג אותכם לפני שתגיע לסוף השלב.

משחק ארוך ומאתגר במיוחד, בכל פעם תשחקו עם צב נינג’ה אחד ועם הנשק הייחודי שלו. יינתנו לכם מספר אפשרויות להיפסל ואשר יגמרו לכם הפסילות המשחק יתחיל מחדש. משחק פעולה מהנה במיוחד של צבי הנינג’ה נגד כוחות הרשע.

שיחקו: 307 פעמים
דירוג: 2 votes, average: 5.00 out of 52 votes, average: 5.00 out of 52 votes, average: 5.00 out of 52 votes, average: 5.00 out of 52 votes, average: 5.00 out of 5 (2 מדרגים)
באבלס מסך מלא
Bubble Shooter
זומה
באבלס טראבלס 2
גלידה רעה
באבלס טנקים
באבלס כדורגל
באבלס כדורים
פצצתה
בן האש ובת המים 6
באבלס היט
באבלס המקורי
סוניק הקיפוד
באבלס ניאון
באבלס ספידי
באבלס מסתובב
טרזן
גלידה רעה 3
צבי הנינג’ה
באבלס צורות
באבלס מפל מים
באבלס שוטר החדש
טטריס
באבלס HD
בן האש ובת המים 2
באבלס קלאסי
באבלס טראבלס 2.5
בועות בצרורות
באבלס נגד בלוקים
בן האש ובת המים 5
כדורגל זומבים
באבלס סיני
בן האש ובת המים
באטמן
באבלס פרחים
בבלס
בוב ספוג
בן האש ובת המים 3
באבלס כוכבים
באבלס פיראטים
x
פרסומת
פרסומת
פרסומת