פרסומת
צבי הנינג'ה

צבי הנינג'ה

משחקים חינם

1 כוכבים2 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים
(4.44)
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק צבי הנינג'ה חינם

צבי הנינג'ה הם דמויות בדיוניות שנוצרו לסדרת טלוויזיה ששודרה בכל העולם. דמויות של ארבע צבים שנלחמים בשרדר ובצבא הלוחמים שלו שמנסים להשתלט על העולם. שמותם של ארבעת צבי הנינג'ה נקראים על שמותם של ארבע אומנים גדולים בהיסטוריה.

הסדרה של צבי הנינג'ה שודרה לראשונה בישראל בערוץ אחד עשרה ולאחר כמה שנים שודרה גם בערוץ הילדים. בעקבות הצלחת הסדרה נוצרו סרטי קולנוע של צבי הנינג'ה שגם הם זכו להצלחה רבה בכל העולם. דמותם של צבי הנינג'ה הפכו למותג מסחרי מצליח.

בעקבות הצלחת התוכנית נוצרו מספר משחקים של צבי הנינג'ה שהפכו להצלחה. באתר זה הבאנו לכם את אחד ממשחקי צבי הנינג'ה המוכרים והמצליחים ביותר. במשחק זה תצטרכו לבחור בכל פעם אחד מצבי הנינג'ה ואיתו להילחם נגד החיילים של שרדר שינסו להרוג אותכם לפני שתגיע לסוף השלב.

משחק ארוך ומאתגר במיוחד, בכל פעם תשחקו עם צב נינג'ה אחד ועם הנשק הייחודי שלו. יינתנו לכם מספר אפשרויות להיפסל ואשר יגמרו לכם הפסילות המשחק יתחיל מחדש. משחק פעולה מהנה במיוחד של צבי הנינג'ה נגד כוחות הרשע.

שיחקו החודש: 2,401 שחקנים
דירוג: 16 votes, average: 4.44 out of 516 votes, average: 4.44 out of 516 votes, average: 4.44 out of 516 votes, average: 4.44 out of 516 votes, average: 4.44 out of 5 (16 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס אפריקה
שולה המוקשים
באבלס מריו
באבלס מתחת למים
באבלס אייפון X MAX
באבלס אוקיינוס
פצצתה
באבלס כדורים
באבלס קיטי
קנדי קראש
באבלס חיות
באבלס המקורי
באבלס קלאסי
באבלס 2021
בבלס
זומה בום
שש בש אונליין
באבלס ספין
דומינו
באבלס טנקים
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס פרחים
באבלס ממתקים
בועות בצרורות 2
באבלס ניאון
אקינטור
באבלס גלגל
באבלס גלגל 2
יטי באבלס
בוב ספוג
באבלס מסתובב
בן האש ובת המים 5
בן האש ובת המים 4
באבלס סיני
אגריו
באבלס בלונים
באבלס גלגל פירות
כדור בעננים 2
באבלס שוטרס
בועות בצרורות 2.5
פרסומת
פרסומת
פרסומת