פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק פקמן חינם

פקמן הוא משחק מיומנות נוסטלגי שיצא לראשונה בשנת 1980, ופותח על ידי חברת Namco. את הרעיון לדמותו של פקמן קיבלו ממשולש פיצה שהייתה חסרה בו חתיכה, דבר שיצר את צורתו הנוכחית והייחודית של פקמן.

תחילת דרכו של משחק הפקמן

המשחק נוצר לראשונה קודם למשחקי הוידיאו אך עם התפתחות המחשבים והטכנולוגיה נוצר גם משחק פלאש המבוסס על המשחק המקורי של פקמן. את השם של המשחק קיבלו יוצאי המשחקי מהמילה פאקו-פאקו ביפנית שפרושה פתיחה וסגירה של הפה, כפי שקורה במשחק עצמו, שפקמן אוכל את העיגולים במשחק.

מטרת המשחק פקמן

המטרה במשחק פקמן היא לאכל את כל העיגולים שבמשחק, ותוך כדי לנסות ולהתחמק מארבע מפלצות שמנסות לגעת בפקמן. נגיעה בהם תביא לפסילה, לכן יש להתחמק מהם ולא לבוא איתם במגע.

במשחק ישנם בונוסים כמו עיגולים גדולים יותר שאכילתם תאפשר לכם לכמה שניות, לאכל את המפלצות ולקבל עליהם בונוס נוסף של עוד נקודות.

ישנם עוד בונוסים במשחק כמו פירות שניתן לאכל, שמזכים אותם בהרבה מאוד נקודות, לכל פרי יש מספר נקודות שהוא נותן. המשחק מתנהל לפי שלבים ורמות קושי שונות ואינו נגמר.

שיחקו החודש: 6,004 שחקנים
דירוג: 7 votes, average: 3.57 out of 57 votes, average: 3.57 out of 57 votes, average: 3.57 out of 57 votes, average: 3.57 out of 57 votes, average: 3.57 out of 5 (7 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
בן 10
בן האש ובת המים
באבלס זומא
באבלס גלגל
באבלס ביער
באבלס 2021
בועות בצרורות
פרוזן באבלס
באבלס טנקים
באבלס מסתובב 2
פוצץ אותה
כדור בעננים 2
באבלס כדורי פרווה
באבלס תפוזים
באבלס ביצים
באבלס ספינר
באבלס מסך מלא
באבלס חייזרים
סנייק יו
באבלס שוטר החדש
באבלס בלי פלאש
באבלס גלגל 2
באבלס פרצוף כועס
באבלס כדורים
באבלס מפל מים
באבלס שובר קירות
באבלס אייפון X MAX
באבלס מסתובב 3
בועות בצרורות 2.5
באבלס גלגל פירות
באבלס מפלצות
באבלס קורונה
באבל היט
דמקה אונליין
באבלס אקסטרים
סופר באבלס
באבלס פרחים
באבלס טראבלס
באבלס גולות
Bubble Shooter
פרסומת
פרסומת
פרסומת