פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק פקמן חינם

פקמן הוא משחק מיומנות נוסטלגי שיצא לראשונה בשנת 1980, ופותח על ידי חברת Namco. את הרעיון לדמותו של פקמן קיבלו ממשולש פיצה שהייתה חסרה בו חתיכה, דבר שיצר את צורתו הנוכחית והייחודית של פקמן.

תחילת דרכו של משחק הפקמן

המשחק נוצר לראשונה קודם למשחקי הוידיאו אך עם התפתחות המחשבים והטכנולוגיה נוצר גם משחק פלאש המבוסס על המשחק המקורי של פקמן. את השם של המשחק קיבלו יוצאי המשחקי מהמילה פאקו-פאקו ביפנית שפרושה פתיחה וסגירה של הפה, כפי שקורה במשחק עצמו, שפקמן אוכל את העיגולים במשחק.

מטרת המשחק פקמן

המטרה במשחק פקמן היא לאכל את כל העיגולים שבמשחק, ותוך כדי לנסות ולהתחמק מארבע מפלצות שמנסות לגעת בפקמן. נגיעה בהם תביא לפסילה, לכן יש להתחמק מהם ולא לבוא איתם במגע.

במשחק ישנם בונוסים כמו עיגולים גדולים יותר שאכילתם תאפשר לכם לכמה שניות, לאכל את המפלצות ולקבל עליהם בונוס נוסף של עוד נקודות.

ישנם עוד בונוסים במשחק כמו פירות שניתן לאכל, שמזכים אותם בהרבה מאוד נקודות, לכל פרי יש מספר נקודות שהוא נותן. המשחק מתנהל לפי שלבים ורמות קושי שונות ואינו נגמר.

שיחקו החודש: 8,943 שחקנים
דירוג: 10 votes, average: 3.30 out of 510 votes, average: 3.30 out of 510 votes, average: 3.30 out of 510 votes, average: 3.30 out of 510 votes, average: 3.30 out of 5 (10 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס כוכבים
באבלס מפל מים
קנדי קראש
באבלס מסתובב 2
דמקה אונליין
באבלס בועות קסם
בן האש ובת המים
באבלס בועות סבון
סנייק יו
באבלס 3
סוליטר
באבלס המקורי
באבלס גולגולות
באבלס נגד בלוקים
באבלס כדורגל
באבלס צפרדע
באבלס אמונג אס
טטריס
בועות בצרורות 2.5
בוב ספוג
שחמט אונליין
באבלס סגה מכשפה
באבלס קוף
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס שוטר החדש
בן האש ובת המים 3
באבלס תפוזים
באבלס HD
באבלס חתולים
באבלס טראבלס 2.5
באבלס כוכבי לכת
באבלס ספינר
באבלס קורונה
באבלס התאם 3
באבלס כדורים מסתובבים
פרוזן באבלס
באבלס בום
זומה באבלס
באבלס 2021
באבלס גלגל
פרסומת
פרסומת
פרסומת