פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

פקמן

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק פקמן חינם

פקמן הוא משחק מיומנות נוסטלגי שיצא לראשונה בשנת 1980, ופותח על ידי חברת Namco. את הרעיון לדמותו של פקמן קיבלו ממשולש פיצה שהייתה חסרה בו חתיכה, דבר שיצר את צורתו הנוכחית והייחודית של פקמן.

תחילת דרכו של משחק הפקמן

המשחק נוצר לראשונה קודם למשחקי הוידיאו אך עם התפתחות המחשבים והטכנולוגיה נוצר גם משחק פלאש המבוסס על המשחק המקורי של פקמן. את השם של המשחק קיבלו יוצאי המשחקי מהמילה פאקו-פאקו ביפנית שפרושה פתיחה וסגירה של הפה, כפי שקורה במשחק עצמו, שפקמן אוכל את העיגולים במשחק.

מטרת המשחק

המטרה במשחק פקמן היא לאכל את כל העיגולים שבמשחק, ותוך כדי לנסות ולהתחמק מארבע מפלצות שמנסות לגעת בפקמן. נגיעה בהם תביא לפסילה, לכן יש להתחמק מהם ולא לבוא איתם במגע.

במשחק ישנם בונוסים כמו עיגולים גדולים יותר שאכילתם תאפשר לכם לכמה שניות, לאכל את המפלצות ולקבל עליהם בונוס נוסף של עוד נקודות.

ישנם עוד בונוסים במשחק כמו פירות שניתן לאכל, שמזכים אותם בהרבה מאוד נקודות, לכל פרי יש מספר נקודות שהוא נותן. המשחק מתנהל לפי שלבים ורמות קושי שונות ואינו נגמר.

שיחקו: 573 פעמים
דירוג: 0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5 (0 מדרגים)
באבלס טראבלס 2
בן האש ובת המים 5
באבלז
באבלס צורות
באבלס טראבלס
בוב ספוג
באבלס כוכבים
באטמן
בבלס
באבלס טנקים
באבלס מסך מלא
באבלס אלמנטים
זומה
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס סיני
באבלס בועות סבון
באבלס בלי פלאש
באבלס מסתובב
מריו כוכבים
פוצץ אותה
גלידה רעה 3
סוניק הקיפוד
טרזן
טטריס
באבלס פיראטים
באבלס גלגל
Bubble Shooter
באבלס הקול בראש
באבלס מריו
באבלס כדורים
באבלס שוטר החדש
באבלס תפוזים
באבלס מפל מים
באבלס קלאסי
באבלס ניאון
טנקי אונליין
בן האש ובת המים
באבלס כדורי פרווה
פקמן
באבלס חיות
x
פרסומת
פרסומת