פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק פקמן חינם

פקמן הוא משחק מיומנות נוסטלגי שיצא לראשונה בשנת 1980, ופותח על ידי חברת Namco. את הרעיון לדמותו של פקמן קיבלו ממשולש פיצה שהייתה חסרה בו חתיכה, דבר שיצר את צורתו הנוכחית והייחודית של פקמן.

תחילת דרכו של משחק הפקמן

המשחק נוצר לראשונה קודם למשחקי הוידיאו אך עם התפתחות המחשבים והטכנולוגיה נוצר גם משחק פלאש המבוסס על המשחק המקורי של פקמן. את השם של המשחק קיבלו יוצאי המשחקי מהמילה פאקו-פאקו ביפנית שפרושה פתיחה וסגירה של הפה, כפי שקורה במשחק עצמו, שפקמן אוכל את העיגולים במשחק.

מטרת המשחק פקמן

המטרה במשחק פקמן היא לאכל את כל העיגולים שבמשחק, ותוך כדי לנסות ולהתחמק מארבע מפלצות שמנסות לגעת בפקמן. נגיעה בהם תביא לפסילה, לכן יש להתחמק מהם ולא לבוא איתם במגע.

במשחק ישנם בונוסים כמו עיגולים גדולים יותר שאכילתם תאפשר לכם לכמה שניות, לאכל את המפלצות ולקבל עליהם בונוס נוסף של עוד נקודות.

ישנם עוד בונוסים במשחק כמו פירות שניתן לאכל, שמזכים אותם בהרבה מאוד נקודות, לכל פרי יש מספר נקודות שהוא נותן. המשחק מתנהל לפי שלבים ורמות קושי שונות ואינו נגמר.

שיחקו החודש: 4,203 שחקנים
דירוג: 7 votes, average: 3.57 out of 57 votes, average: 3.57 out of 57 votes, average: 3.57 out of 57 votes, average: 3.57 out of 57 votes, average: 3.57 out of 5 (7 שחקנים)
פרסומת
באבלס עולמי
באבלס פירות
זומה באבלס
באבלס אמונג אס
באבלס אלמנטים
באבלס צפרדע
באבלס הפרופסור המשוגע
באבלס בלונים
בן האש ובת המים 3
באבל היט
באבלס סוכריות
סוליטר עכביש
באבלס גלגל פירות
ד”ר באבל
צבי הנינג’ה
באבלס דביבון
באבלס שף
בן האש ובת המים 5
סוליטר
באבלס 3
טטריס
פרוזן באבלס
באבלס אפריקה
באבלס ספידי
באבלס בום
זומה בום
באבלס כורה הזהב
באבלס הישן
בן האש ובת המים 6
באבלס מפל מים
באבלס ליל כל הקדושים
טרזן
מלך הפלאפל
באבלס ספין
באבלס קוף
באבלס קיטי
באבלס מסך מלא
באבלס תפוזים
באבלס ביצים
פצצתה
פרסומת
פרסומת
פרסומת