פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק פקמן חינם

פקמן הוא משחק מיומנות נוסטלגי שיצא לראשונה בשנת 1980, ופותח על ידי חברת Namco. את הרעיון לדמותו של פקמן קיבלו ממשולש פיצה שהייתה חסרה בו חתיכה, דבר שיצר את צורתו הנוכחית והייחודית של פקמן.

תחילת דרכו של משחק הפקמן

המשחק נוצר לראשונה קודם למשחקי הוידיאו אך עם התפתחות המחשבים והטכנולוגיה נוצר גם משחק פלאש המבוסס על המשחק המקורי של פקמן. את השם של המשחק קיבלו יוצאי המשחקי מהמילה פאקו-פאקו ביפנית שפרושה פתיחה וסגירה של הפה, כפי שקורה במשחק עצמו, שפקמן אוכל את העיגולים במשחק.

מטרת המשחק פקמן

המטרה במשחק פקמן היא לאכל את כל העיגולים שבמשחק, ותוך כדי לנסות ולהתחמק מארבע מפלצות שמנסות לגעת בפקמן. נגיעה בהם תביא לפסילה, לכן יש להתחמק מהם ולא לבוא איתם במגע.

במשחק ישנם בונוסים כמו עיגולים גדולים יותר שאכילתם תאפשר לכם לכמה שניות, לאכל את המפלצות ולקבל עליהם בונוס נוסף של עוד נקודות.

ישנם עוד בונוסים במשחק כמו פירות שניתן לאכל, שמזכים אותם בהרבה מאוד נקודות, לכל פרי יש מספר נקודות שהוא נותן. המשחק מתנהל לפי שלבים ורמות קושי שונות ואינו נגמר.

שיחקו החודש: 9,945 שחקנים
דירוג: 17 votes, average: 3.76 out of 517 votes, average: 3.76 out of 517 votes, average: 3.76 out of 517 votes, average: 3.76 out of 517 votes, average: 3.76 out of 5 (17 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס טראבלס 2
כדור אדום
באבלס שמח
בן האש ובת המים 4
באטמן
באבלס גולגולות
באבלס אוקיינוס
באבלס ביער
מלך הפלאפל
באבלס ממתקים
מריו כוכבים
באבלס קוף
באבלס ארנבים
פוצץ אותה
בועות בצרורות 2.5
באבלס התאם 3
שחמט אונליין
באבלס חתולים
כדורגל זומבים
באבלס ספינר
באבלס פופ
באבלס מסתובב 2
פצצתה
באבלס זומא
שש בש אונליין
בועות בצרורות
צבי הנינג'ה
באבלס קורונה
באבלס קלאסי
באבלס ספין
כדור בעננים
באבלס סיני
באבלס כדורגל 2
באבלס טראבלס 2.5
באבלס צפרדע
באבלס גלגל
באבלס טראבלס
בן האש ובת המים
בועות בצרורות 2
באבלס מספרים
פרסומת
פרסומת
פרסומת