פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק פקמן חינם

פקמן הוא משחק מיומנות נוסטלגי שיצא לראשונה בשנת 1980, ופותח על ידי חברת Namco. את הרעיון לדמותו של פקמן קיבלו ממשולש פיצה שהייתה חסרה בו חתיכה, דבר שיצר את צורתו הנוכחית והייחודית של פקמן.

תחילת דרכו של משחק הפקמן

המשחק נוצר לראשונה קודם למשחקי הוידיאו אך עם התפתחות המחשבים והטכנולוגיה נוצר גם משחק פלאש המבוסס על המשחק המקורי של פקמן. את השם של המשחק קיבלו יוצאי המשחקי מהמילה פאקו-פאקו ביפנית שפרושה פתיחה וסגירה של הפה, כפי שקורה במשחק עצמו, שפקמן אוכל את העיגולים במשחק.

מטרת המשחק פקמן

המטרה במשחק פקמן היא לאכל את כל העיגולים שבמשחק, ותוך כדי לנסות ולהתחמק מארבע מפלצות שמנסות לגעת בפקמן. נגיעה בהם תביא לפסילה, לכן יש להתחמק מהם ולא לבוא איתם במגע.

במשחק ישנם בונוסים כמו עיגולים גדולים יותר שאכילתם תאפשר לכם לכמה שניות, לאכל את המפלצות ולקבל עליהם בונוס נוסף של עוד נקודות.

ישנם עוד בונוסים במשחק כמו פירות שניתן לאכל, שמזכים אותם בהרבה מאוד נקודות, לכל פרי יש מספר נקודות שהוא נותן. המשחק מתנהל לפי שלבים ורמות קושי שונות ואינו נגמר.

שיחקו החודש: 7,639 שחקנים
דירוג: 9 votes, average: 3.22 out of 59 votes, average: 3.22 out of 59 votes, average: 3.22 out of 59 votes, average: 3.22 out of 59 votes, average: 3.22 out of 5 (9 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס בלונים
באבלס ארנבים
באבלס טראבלס
קנדי קראש
באבלס בסיבוב
באבלס הישן
באבלס קלאסי
באבלס טנקים
באבלס בלי פלאש
בן האש ובת המים 3
פרוזן באבלס
באבלס פיראטים
צבי הנינג'ה
בועות בצרורות
באבלס טראבלס 2.5
בועות בצרורות 3
באבלס חייזרים
באבלס פרחים
באבלס סוכריות
באבלס המקורי
איקס עיגול
סנייק יו
יטי באבלס
טטריס
בן האש ובת המים 2
ד"ר באבל
פרופסור באבלס
באבלס ניאון
אקינטור
באבלס גלגל
באבלס כדורגל 2
בוב ספוג
באבל שוטר 3
טנקי אונליין
בן האש ובת המים
באבלס יהלומים
באבלס הפרופסור המשוגע
מלך הפלאפל
באבלס שוטרס
באבלס מסתובב 3
פרסומת
פרסומת
פרסומת