פרסומת
פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

פקמן

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק פקמן חינם

פקמן הוא משחק מיומנות נוסטלגי שיצא לראשונה בשנת 1980, ופותח על ידי חברת Namco. את הרעיון לדמותו של פקמן קיבלו ממשולש פיצה שהייתה חסרה בו חתיכה, דבר שיצר את צורתו הנוכחית והייחודית של פקמן.

תחילת דרכו של משחק הפקמן

המשחק נוצר לראשונה קודם למשחקי הוידיאו אך עם התפתחות המחשבים והטכנולוגיה נוצר גם משחק פלאש המבוסס על המשחק המקורי של פקמן. את השם של המשחק קיבלו יוצאי המשחקי מהמילה פאקו-פאקו ביפנית שפרושה פתיחה וסגירה של הפה, כפי שקורה במשחק עצמו, שפקמן אוכל את העיגולים במשחק.

מטרת המשחק

המטרה במשחק פקמן היא לאכל את כל העיגולים שבמשחק, ותוך כדי לנסות ולהתחמק מארבע מפלצות שמנסות לגעת בפקמן. נגיעה בהם תביא לפסילה, לכן יש להתחמק מהם ולא לבוא איתם במגע.

במשחק ישנם בונוסים כמו עיגולים גדולים יותר שאכילתם תאפשר לכם לכמה שניות, לאכל את המפלצות ולקבל עליהם בונוס נוסף של עוד נקודות.

ישנם עוד בונוסים במשחק כמו פירות שניתן לאכל, שמזכים אותם בהרבה מאוד נקודות, לכל פרי יש מספר נקודות שהוא נותן. המשחק מתנהל לפי שלבים ורמות קושי שונות ואינו נגמר.

שיחקו: 1,196 פעמים
דירוג: 2 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 5 (2 מדרגים)
באבלס מסך מלא
טרזן
באבלס HD
באבלס פיראטים
באבלז
גלידה רעה 2
זומה
באבלס קלאסי
בן האש ובת המים 4
באבלס סיני
כדור בעננים
באבלס חיות
באבלס אלמנטים
באבלס צורות
באבלס ספידי
באבלס בועות סבון
באבלס פרחים
באבלס ביער
באבלס טראבלס 2.5
באבלס טנקים
בן האש ובת המים 2
באבלס טראבלס 3
באבלס תפוזים
בן האש ובת המים 3
שש בש אונליין
טטריס
באבלס כדורי פרווה
פקמן
טמפל ראן
טנקי אונליין
באטמן
בועות בצרורות
באבלס נגד בלוקים
באבלס גלגל
באבלס כדורגל
פצצתה
באבלס מריו
מריו כוכבים
בן האש ובת המים 5
צבי הנינג’ה
x
פרסומת
פרסומת
פרסומת