פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק פקמן חינם

פקמן הוא משחק מיומנות נוסטלגי שיצא לראשונה בשנת 1980, ופותח על ידי חברת Namco. את הרעיון לדמותו של פקמן קיבלו ממשולש פיצה שהייתה חסרה בו חתיכה, דבר שיצר את צורתו הנוכחית והייחודית של פקמן.

תחילת דרכו של משחק הפקמן

המשחק נוצר לראשונה קודם למשחקי הוידיאו אך עם התפתחות המחשבים והטכנולוגיה נוצר גם משחק פלאש המבוסס על המשחק המקורי של פקמן. את השם של המשחק קיבלו יוצאי המשחקי מהמילה פאקו-פאקו ביפנית שפרושה פתיחה וסגירה של הפה, כפי שקורה במשחק עצמו, שפקמן אוכל את העיגולים במשחק.

מטרת המשחק פקמן

המטרה במשחק פקמן היא לאכל את כל העיגולים שבמשחק, ותוך כדי לנסות ולהתחמק מארבע מפלצות שמנסות לגעת בפקמן. נגיעה בהם תביא לפסילה, לכן יש להתחמק מהם ולא לבוא איתם במגע.

במשחק ישנם בונוסים כמו עיגולים גדולים יותר שאכילתם תאפשר לכם לכמה שניות, לאכל את המפלצות ולקבל עליהם בונוס נוסף של עוד נקודות.

ישנם עוד בונוסים במשחק כמו פירות שניתן לאכל, שמזכים אותם בהרבה מאוד נקודות, לכל פרי יש מספר נקודות שהוא נותן. המשחק מתנהל לפי שלבים ורמות קושי שונות ואינו נגמר.

שיחקו החודש: 6,811 שחקנים
דירוג: 7 votes, average: 3.57 out of 57 votes, average: 3.57 out of 57 votes, average: 3.57 out of 57 votes, average: 3.57 out of 57 votes, average: 3.57 out of 5 (7 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
כדור בעננים 2
באבלס 3
זומה בום
באבלס הפרופסור המשוגע
באבלס בלי פלאש
באבלז
אגריו
באבלס אוקיינוס
כדורגל זומבים
באבלס מתחת למים
טנקי אונליין
כדור בעננים
באבלס אייפון X MAX
סוליטר
באבלס מסתובב
באבלס אמונג אס
באבלס הקול בראש
פלישת הבועות
באבלס פרצופים
באבלס מפלצות
בן האש ובת המים 6
פצצתה
סוניק הקיפוד
באבלס צורות
באבלס גולגולות
זומה באבלס
פקמן
זומה
באבלס הישן
כדור אדום
סופר באבלס
באבלס בסיבוב
באבלס גלגל פירות
באבלס ספידי
באבלס חייזרים
באבלס ביצים
באבלס מהיר
באבלס סוכריות
בן האש ובת המים 4
באבלס המקורי לנייד
פרסומת
פרסומת
פרסומת