פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק פקמן חינם

פקמן הוא משחק מיומנות נוסטלגי שיצא לראשונה בשנת 1980, ופותח על ידי חברת Namco. את הרעיון לדמותו של פקמן קיבלו ממשולש פיצה שהייתה חסרה בו חתיכה, דבר שיצר את צורתו הנוכחית והייחודית של פקמן.

תחילת דרכו של משחק הפקמן

המשחק נוצר לראשונה קודם למשחקי הוידיאו אך עם התפתחות המחשבים והטכנולוגיה נוצר גם משחק פלאש המבוסס על המשחק המקורי של פקמן. את השם של המשחק קיבלו יוצאי המשחקי מהמילה פאקו-פאקו ביפנית שפרושה פתיחה וסגירה של הפה, כפי שקורה במשחק עצמו, שפקמן אוכל את העיגולים במשחק.

מטרת המשחק פקמן

המטרה במשחק פקמן היא לאכל את כל העיגולים שבמשחק, ותוך כדי לנסות ולהתחמק מארבע מפלצות שמנסות לגעת בפקמן. נגיעה בהם תביא לפסילה, לכן יש להתחמק מהם ולא לבוא איתם במגע.

במשחק ישנם בונוסים כמו עיגולים גדולים יותר שאכילתם תאפשר לכם לכמה שניות, לאכל את המפלצות ולקבל עליהם בונוס נוסף של עוד נקודות.

ישנם עוד בונוסים במשחק כמו פירות שניתן לאכל, שמזכים אותם בהרבה מאוד נקודות, לכל פרי יש מספר נקודות שהוא נותן. המשחק מתנהל לפי שלבים ורמות קושי שונות ואינו נגמר.

שיחקו: 3,149 פעמים
דירוג: 6 votes, average: 3.50 out of 56 votes, average: 3.50 out of 56 votes, average: 3.50 out of 56 votes, average: 3.50 out of 56 votes, average: 3.50 out of 5 (6 מדרגים)
באטמן
בועות בצרורות
צבי הנינג’ה
גלידה רעה 3
בן האש ובת המים 6
בועות בצרורות 2.5
כדורגל זומבים
סוניק הקיפוד
באבלס חיות
באבלס ניאון
באבלס צורות
באבלס סוויט החדש
באבלס היט
באבלס הקול בראש
בן 10
באבלס אוקיינוס
טנקי אונליין
באבלז
באבלס נגד בלוקים
באבלס טראבלס 2
באבלס בלונים
באבלס מסך מלא
באבלס ביצים
באבלס טראבלס
באבלס חייזרים
באבלס קוף
באבלס שמח
בועות בצרורות 2
טרזן
באבלס מפל מים
בן האש ובת המים 4
שש בש אונליין
באבלס HD
באבלס פרחים
באבלס גולגולות
באבלס קוביות גומי
באבלס הפרופסור המשוגע
באבלס התאם 3
באבלס כדורי פרווה
באבלס גלגל 2
x
פרסומת
פרסומת