פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק פקמן חינם

פקמן הוא משחק מיומנות נוסטלגי שיצא לראשונה בשנת 1980, ופותח על ידי חברת Namco. את הרעיון לדמותו של פקמן קיבלו ממשולש פיצה שהייתה חסרה בו חתיכה, דבר שיצר את צורתו הנוכחית והייחודית של פקמן.

תחילת דרכו של משחק הפקמן

המשחק נוצר לראשונה קודם למשחקי הוידיאו אך עם התפתחות המחשבים והטכנולוגיה נוצר גם משחק פלאש המבוסס על המשחק המקורי של פקמן. את השם של המשחק קיבלו יוצאי המשחקי מהמילה פאקו-פאקו ביפנית שפרושה פתיחה וסגירה של הפה, כפי שקורה במשחק עצמו, שפקמן אוכל את העיגולים במשחק.

מטרת המשחק פקמן

המטרה במשחק פקמן היא לאכל את כל העיגולים שבמשחק, ותוך כדי לנסות ולהתחמק מארבע מפלצות שמנסות לגעת בפקמן. נגיעה בהם תביא לפסילה, לכן יש להתחמק מהם ולא לבוא איתם במגע.

במשחק ישנם בונוסים כמו עיגולים גדולים יותר שאכילתם תאפשר לכם לכמה שניות, לאכל את המפלצות ולקבל עליהם בונוס נוסף של עוד נקודות.

ישנם עוד בונוסים במשחק כמו פירות שניתן לאכל, שמזכים אותם בהרבה מאוד נקודות, לכל פרי יש מספר נקודות שהוא נותן. המשחק מתנהל לפי שלבים ורמות קושי שונות ואינו נגמר.

שיחקו החודש: 8,116 שחקנים
דירוג: 10 votes, average: 3.30 out of 510 votes, average: 3.30 out of 510 votes, average: 3.30 out of 510 votes, average: 3.30 out of 510 votes, average: 3.30 out of 5 (10 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס דינוזאורים
באבלס שוטרס
בבלס
באבלס קוף
באבלס הפרופסור המשוגע
באבלז
באבלס יהלומים
בוב ספוג
באבלס חיות
באבלס התאם 3
באבלס גלגל מסתובב
באבלס שמח
באבלס בלי פלאש
בועות בצרורות 3
שחמט אונליין
איקס עיגול
יטי באבלס
באבלס פיראטים
פקמן
אקינטור
באבלס הקול בראש
באבלס קוביות גומי
מלך הפלאפל
באבלס אייפון X MAX
באבלס מסתובב 2
באבלס טנקים
באבלס תפוזים
טמפל ראן 2
באבלס מריו
Bubble Shooter
דמקה אונליין
טמפל ראן
בועות בצרורות
באבלס מסתובב 3
באבלס ינשוף
באבלס דביבון
באבלס אקסטרים
באבלס בני המאיה
באבלס עולמי
סוליטר
פרסומת
פרסומת
פרסומת