פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק פקמן חינם

פקמן הוא משחק מיומנות נוסטלגי שיצא לראשונה בשנת 1980, ופותח על ידי חברת Namco. את הרעיון לדמותו של פקמן קיבלו ממשולש פיצה שהייתה חסרה בו חתיכה, דבר שיצר את צורתו הנוכחית והייחודית של פקמן.

תחילת דרכו של משחק הפקמן

המשחק נוצר לראשונה קודם למשחקי הוידיאו אך עם התפתחות המחשבים והטכנולוגיה נוצר גם משחק פלאש המבוסס על המשחק המקורי של פקמן. את השם של המשחק קיבלו יוצאי המשחקי מהמילה פאקו-פאקו ביפנית שפרושה פתיחה וסגירה של הפה, כפי שקורה במשחק עצמו, שפקמן אוכל את העיגולים במשחק.

מטרת המשחק פקמן

המטרה במשחק פקמן היא לאכל את כל העיגולים שבמשחק, ותוך כדי לנסות ולהתחמק מארבע מפלצות שמנסות לגעת בפקמן. נגיעה בהם תביא לפסילה, לכן יש להתחמק מהם ולא לבוא איתם במגע.

במשחק ישנם בונוסים כמו עיגולים גדולים יותר שאכילתם תאפשר לכם לכמה שניות, לאכל את המפלצות ולקבל עליהם בונוס נוסף של עוד נקודות.

ישנם עוד בונוסים במשחק כמו פירות שניתן לאכל, שמזכים אותם בהרבה מאוד נקודות, לכל פרי יש מספר נקודות שהוא נותן. המשחק מתנהל לפי שלבים ורמות קושי שונות ואינו נגמר.

שיחקו החודש: 5,266 שחקנים
דירוג: 7 votes, average: 3.57 out of 57 votes, average: 3.57 out of 57 votes, average: 3.57 out of 57 votes, average: 3.57 out of 57 votes, average: 3.57 out of 5 (7 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס בסיבוב
באבלס כוכבים
באבלס פרצוף כועס
פרופסור באבלס
באבלס תפוזים
באבלס מפל מים
באבלס חתולים
באבלס בחלל
באבלס שובר קירות
באבלס טראבלס 2.5
כדור אדום
זומה בום
באבלס כורה הזהב
באבל היט
באבלס פונפונים
באבלס קוף
צבי הנינג’ה
באבלס פרו
באבלס חווה
באבלס HD
באבלס טנקים
באבלז
זומה באבלס
באבלס בלי פלאש
סוליטר
באבלס כדורגל
בן האש ובת המים
בן האש ובת המים 3
באבלס מסך מלא
כדורגל זומבים
באבלס ספידי
בן האש ובת המים 6
פקמן
גלידה רעה
באבלס קלאסי
בן האש ובת המים 4
מלך הפלאפל
באבלס סנאי
באבלס פירות
באבלס דביבון
פרסומת
פרסומת
פרסומת