פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

פקמן

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק פקמן חינם

פקמן הוא משחק מיומנות נוסטלגי שיצא לראשונה בשנת 1980, ופותח על ידי חברת Namco. את הרעיון לדמותו של פקמן קיבלו ממשולש פיצה שהייתה חסרה בו חתיכה, דבר שיצר את צורתו הנוכחית והייחודית של פקמן.

תחילת דרכו של משחק הפקמן

המשחק נוצר לראשונה קודם למשחקי הוידיאו אך עם התפתחות המחשבים והטכנולוגיה נוצר גם משחק פלאש המבוסס על המשחק המקורי של פקמן. את השם של המשחק קיבלו יוצאי המשחקי מהמילה פאקו-פאקו ביפנית שפרושה פתיחה וסגירה של הפה, כפי שקורה במשחק עצמו, שפקמן אוכל את העיגולים במשחק.

מטרת המשחק

המטרה במשחק פקמן היא לאכל את כל העיגולים שבמשחק, ותוך כדי לנסות ולהתחמק מארבע מפלצות שמנסות לגעת בפקמן. נגיעה בהם תביא לפסילה, לכן יש להתחמק מהם ולא לבוא איתם במגע.

במשחק ישנם בונוסים כמו עיגולים גדולים יותר שאכילתם תאפשר לכם לכמה שניות, לאכל את המפלצות ולקבל עליהם בונוס נוסף של עוד נקודות.

ישנם עוד בונוסים במשחק כמו פירות שניתן לאכל, שמזכים אותם בהרבה מאוד נקודות, לכל פרי יש מספר נקודות שהוא נותן. המשחק מתנהל לפי שלבים ורמות קושי שונות ואינו נגמר.

שיחקו: 2,022 פעמים
דירוג: 3 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 5 (3 מדרגים)
באבלס סיני
באבלס גולגולות
גלידה רעה
באבלס אלמנטים
מריו כוכבים
באבלס חייזרים
בועות בצרורות 3
באבלס בחלל
באטמן
זומה
באבלס קלאסי
בן האש ובת המים 4
סוניק הקיפוד
באבלס טראבלס 2.5
באבלס נגד בלוקים
בן האש ובת המים 6
באבלז
באבלס ביער
באבלס מסתובב
באבלס פרחים
באבלס מפל מים
באבלס כוכבים
בוב ספוג
טרזן
בן האש ובת המים 5
שש בש אונליין
Bubble Shooter
באבלס מריו
באבלס צורות
באבלס המקורי לנייד
פוצץ אותה
באבלס ספידי
באבלס שוטר החדש
באבלס טנקים
בן האש ובת המים
באבלס טראבלס
בועות בצרורות 2.5
בבלס
כדור בעננים
כדורגל זומבים
x
פרסומת
פרסומת