פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק פוצץ אותה חינם

פוצץ אותה הוא משחק מהנה במיוחד שנוצר על ידי אתר המשחקים Agame. משחק חשיבה ומיומנות שמאפשר לשחק בו שני שחקנים ביחד. ניתן לבחור גם באיזה רמת קושי תהייה המשחק, קל, קשה או בינוני.

במשחק זה תצטרכו לפוצץ מקומות ולאסוף את מה שיוצא מהם, לשם כך יתנו לכם פצצות וזמן מוגבל שבו תוכלו לאסוף כמה שיותר דברים. על מנת להקשות עליכם את המשחק קיימים במשחק זה עוד שחקנים שאוספים דברים ומפוצצים דברים, ואתם עלולים להיפגע מהפצצות שלהם ולהיפסל מהפגיעה בפצצות שלהם וגם מהפצצות שלכם.

הצלחתו של המשחק פוצץ אותה גרמה לכך שיוצרי המשחק יצרו משחקי המשך למשחק זה. וכיום ניתן למצוא ברשת גם את המשחקים פוצץ אותה 2 ופוצץ אותה 3 שממשיכים את המשחק הראשונים עם משחק חדש ומהנה המבוסס על אותו עיקרון של המשחק הראשון, של פיצוץ דברים בעזרת פצצות. לכן גם המשחק נקרא פוצץ אותה.

כפי שמטרת המשחק היא לפוצץ את הדברים על מנת לאסוף כמה שיותר דברים ובונוסים שיעזרו לכם לנצח במשחק. פוצצו כמה שיותר דברים ונסו לבצע זאת בצורה חכמה מבלי שההדף של הפצצה יפגע בכם.

שיחקו החודש: 6,521 שחקנים
דירוג: 3 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 5 (3 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
איקס עיגול
באבלס פופ
באבלס פרצוף כועס
באבלס טנקים
קנדי קראש
באבלס קיטי
באבלס זומא
באבלס מתחת למים
צוללות
באבלס כוכבים
באבלס שוטר החדש
טרזן
באבלס כדורים מסתובבים
בוב ספוג
באבלס טראבלס 2.5
באבלס 2
באבלז
באבלס פונפונים
באבלס גלגל פירות
באבל שוטר 3
יטי באבלס
באבלס צפרדע
באבלס חיות
באבל בובל
באבלס בסיבוב
סנייק יו
בועות בצרורות 3
באבלס אקסטרים
בועות בצרורות
באבלס קוף
סוליטר
באבלס מוזיקלי
פרופסור באבלס
באבלס קוביות גומי
באבלס ספידי
באבלס יריות
באבלס התאם 3
באבלס רסי
מריו כוכבים
באבלס אלמנטים
פרסומת
פרסומת
פרסומת