פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק פוצץ אותה חינם

פוצץ אותה הוא משחק מהנה במיוחד שנוצר על ידי אתר המשחקים Agame. משחק חשיבה ומיומנות שמאפשר לשחק בו שני שחקנים ביחד. ניתן לבחור גם באיזה רמת קושי תהייה המשחק, קל, קשה או בינוני.

במשחק זה תצטרכו לפוצץ מקומות ולאסוף את מה שיוצא מהם, לשם כך יתנו לכם פצצות וזמן מוגבל שבו תוכלו לאסוף כמה שיותר דברים. על מנת להקשות עליכם את המשחק קיימים במשחק זה עוד שחקנים שאוספים דברים ומפוצצים דברים, ואתם עלולים להיפגע מהפצצות שלהם ולהיפסל מהפגיעה בפצצות שלהם וגם מהפצצות שלכם.

הצלחתו של המשחק פוצץ אותה גרמה לכך שיוצרי המשחק יצרו משחקי המשך למשחק זה. וכיום ניתן למצוא ברשת גם את המשחקים פוצץ אותה 2 ופוצץ אותה 3 שממשיכים את המשחק הראשונים עם משחק חדש ומהנה המבוסס על אותו עיקרון של המשחק הראשון, של פיצוץ דברים בעזרת פצצות. לכן גם המשחק נקרא פוצץ אותה.

כפי שמטרת המשחק היא לפוצץ את הדברים על מנת לאסוף כמה שיותר דברים ובונוסים שיעזרו לכם לנצח במשחק. פוצצו כמה שיותר דברים ונסו לבצע זאת בצורה חכמה מבלי שההדף של הפצצה יפגע בכם.

שיחקו החודש: 7,485 שחקנים
דירוג: 3 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 5 (3 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס מסתובב 3
באבלס פירות
באבלס 2021
באבלס בלונים
אקינטור
באבל היט
זומה
באבלס פינגווינים
באבלס זומא
באבלס המקורי
פלישת הבועות
בועות בצרורות
באבלס ספין
באבל בובל
באבלס אקסטרים
באבלס גולגולות
באבלס צפרדע
צבי הנינג'ה
גלידה רעה 3
באבלס בועות קסם
באבלס שוטרס
באבלס אלמנטים
באבלס מסך מלא
זומה בום
באבלס דביבון
מלך הפלאפל
באבלס סוויט החדש
טטריס
באבלס סוכריות
באבלס טראבלס
גלידה רעה 2
באבלס אייפון X MAX
באבלס מוזיקלי
כדור אדום
בן האש ובת המים 5
באטמן
דמקה אונליין
דומינו
באבלס בסיבוב
באבלס ביער
פרסומת
פרסומת
פרסומת