פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק פוצץ אותה חינם

פוצץ אותה הוא משחק מהנה במיוחד שנוצר על ידי אתר המשחקים Agame. משחק חשיבה ומיומנות שמאפשר לשחק בו שני שחקנים ביחד. ניתן לבחור גם באיזה רמת קושי תהייה המשחק, קל, קשה או בינוני.

במשחק זה תצטרכו לפוצץ מקומות ולאסוף את מה שיוצא מהם, לשם כך יתנו לכם פצצות וזמן מוגבל שבו תוכלו לאסוף כמה שיותר דברים. על מנת להקשות עליכם את המשחק קיימים במשחק זה עוד שחקנים שאוספים דברים ומפוצצים דברים, ואתם עלולים להיפגע מהפצצות שלהם ולהיפסל מהפגיעה בפצצות שלהם וגם מהפצצות שלכם.

הצלחתו של המשחק פוצץ אותה גרמה לכך שיוצרי המשחק יצרו משחקי המשך למשחק זה. וכיום ניתן למצוא ברשת גם את המשחקים פוצץ אותה 2 ופוצץ אותה 3 שממשיכים את המשחק הראשונים עם משחק חדש ומהנה המבוסס על אותו עיקרון של המשחק הראשון, של פיצוץ דברים בעזרת פצצות. לכן גם המשחק נקרא פוצץ אותה.

כפי שמטרת המשחק היא לפוצץ את הדברים על מנת לאסוף כמה שיותר דברים ובונוסים שיעזרו לכם לנצח במשחק. פוצצו כמה שיותר דברים ונסו לבצע זאת בצורה חכמה מבלי שההדף של הפצצה יפגע בכם.

שיחקו החודש: 2,931 שחקנים
דירוג: 2 votes, average: 3.00 out of 52 votes, average: 3.00 out of 52 votes, average: 3.00 out of 52 votes, average: 3.00 out of 52 votes, average: 3.00 out of 5 (2 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס בסיבוב
באבלס אמונג אס
סנייק יו
באבלס אלמנטים
באבלס סוויט החדש
באבלס פרצופים
באבלס גלגל מסתובב
באבלס המקורי
גלידה רעה 2
מלך הפלאפל
דמקה אונליין
בן 10
באבלס פונפונים
שש בש אונליין
בן האש ובת המים 3
באבלס נגד בלוקים
באבלס פרו
באבלס ספינר
באבלס טראבלס
באבלס ביער
טנקי אונליין
באבלס ארנבים
באבלס גולות
פצצתה
באטמן
באבלס כדורים
באבלס סוכריות
באבלס טראבלס 2.5
באבל שוטר 3
איקס עיגול
באבלס חווה
בועות בצרורות 3
באבלס תפוזים
פרופסור באבלס
באבלס פינגווינים
סוליטר עכביש
באבלס 2021
באבלס מסך מלא
בועות בצרורות 2.5
באבלס פירות
פרסומת
פרסומת
פרסומת