פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק פוצץ אותה חינם

פוצץ אותה הוא משחק מהנה במיוחד שנוצר על ידי אתר המשחקים Agame. משחק חשיבה ומיומנות שמאפשר לשחק בו שני שחקנים ביחד. ניתן לבחור גם באיזה רמת קושי תהייה המשחק, קל, קשה או בינוני.

במשחק זה תצטרכו לפוצץ מקומות ולאסוף את מה שיוצא מהם, לשם כך יתנו לכם פצצות וזמן מוגבל שבו תוכלו לאסוף כמה שיותר דברים. על מנת להקשות עליכם את המשחק קיימים במשחק זה עוד שחקנים שאוספים דברים ומפוצצים דברים, ואתם עלולים להיפגע מהפצצות שלהם ולהיפסל מהפגיעה בפצצות שלהם וגם מהפצצות שלכם.

הצלחתו של המשחק פוצץ אותה גרמה לכך שיוצרי המשחק יצרו משחקי המשך למשחק זה. וכיום ניתן למצוא ברשת גם את המשחקים פוצץ אותה 2 ופוצץ אותה 3 שממשיכים את המשחק הראשונים עם משחק חדש ומהנה המבוסס על אותו עיקרון של המשחק הראשון, של פיצוץ דברים בעזרת פצצות. לכן גם המשחק נקרא פוצץ אותה.

כפי שמטרת המשחק היא לפוצץ את הדברים על מנת לאסוף כמה שיותר דברים ובונוסים שיעזרו לכם לנצח במשחק. פוצצו כמה שיותר דברים ונסו לבצע זאת בצורה חכמה מבלי שההדף של הפצצה יפגע בכם.

שיחקו החודש: 2,028 שחקנים
דירוג: 2 votes, average: 3.00 out of 52 votes, average: 3.00 out of 52 votes, average: 3.00 out of 52 votes, average: 3.00 out of 52 votes, average: 3.00 out of 5 (2 שחקנים)
פרסומת
מריו כוכבים
זומה
באבלס 2
צבי הנינג’ה
באבלס צפרדע
סנייק יו
שחמט אונליין
סוליטר עכביש
כדור בעננים
באבלס אוקיינוס
באבלס פופ
מלך הפלאפל
באבלס שוטר החדש
באבלס כדורי פרווה
פלישת הבועות
באבלס מהיר
באבלס חייזרים
בבלס
טמפל ראן
סוליטר
באבלס תפוזים
באבלס שף
באבלס פרחים
באבלס כוכבים
באבלס מסך מלא
אקינטור
גלידה רעה 3
גלידה רעה
באבלס דוב פנדה
באבלס בלונים
באבלס פרצופים
בן האש ובת המים 5
בועות בצרורות 2.5
באבלס מסתובב
בועות בצרורות 3
איקס עיגול
באבלס 3
באבלס בסיבוב
באבלס המקורי לנייד
באבלס ביער
פרסומת
פרסומת
פרסומת