פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק פוצץ אותה חינם

פוצץ אותה הוא משחק מהנה במיוחד שנוצר על ידי אתר המשחקים Agame. משחק חשיבה ומיומנות שמאפשר לשחק בו שני שחקנים ביחד. ניתן לבחור גם באיזה רמת קושי תהייה המשחק, קל, קשה או בינוני.

במשחק זה תצטרכו לפוצץ מקומות ולאסוף את מה שיוצא מהם, לשם כך יתנו לכם פצצות וזמן מוגבל שבו תוכלו לאסוף כמה שיותר דברים. על מנת להקשות עליכם את המשחק קיימים במשחק זה עוד שחקנים שאוספים דברים ומפוצצים דברים, ואתם עלולים להיפגע מהפצצות שלהם ולהיפסל מהפגיעה בפצצות שלהם וגם מהפצצות שלכם.

הצלחתו של המשחק פוצץ אותה גרמה לכך שיוצרי המשחק יצרו משחקי המשך למשחק זה. וכיום ניתן למצוא ברשת גם את המשחקים פוצץ אותה 2 ופוצץ אותה 3 שממשיכים את המשחק הראשונים עם משחק חדש ומהנה המבוסס על אותו עיקרון של המשחק הראשון, של פיצוץ דברים בעזרת פצצות. לכן גם המשחק נקרא פוצץ אותה.

כפי שמטרת המשחק היא לפוצץ את הדברים על מנת לאסוף כמה שיותר דברים ובונוסים שיעזרו לכם לנצח במשחק. פוצצו כמה שיותר דברים ונסו לבצע זאת בצורה חכמה מבלי שההדף של הפצצה יפגע בכם.

שיחקו החודש: 5,186 שחקנים
דירוג: 3 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 5 (3 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס בלונים
קנדי קראש
טרזן
באבלס כדורגל
אקינטור
באבלס קלאסי
באבלס יריות
פצצתה
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס זומא
באבלס נגד בלוקים
באבלס צורות
באבלס גלגל
באבלס דוב פנדה
באבלס קסום
שחמט אונליין
בן האש ובת המים 2
באבלס טראבלס
שולה המוקשים
פקמן
ד"ר באבל
באבלס פרחים
באבלס ספינר
באבלס 2021
באבלס סוכריות
באבלס מוזיקלי
כדור אדום
בבלס
באבלס גלגל פירות
באבלס סוויט החדש
באבלס חווה
אגריו
באבלס מריו
באבלס פינגווינים
מריו כוכבים
באבלס היט
באבלס בום
דמקה אונליין
באבלס ביער
באבלס ביצים
פרסומת
פרסומת
פרסומת