פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק פוצץ אותה חינם

פוצץ אותה הוא משחק מהנה במיוחד שנוצר על ידי אתר המשחקים Agame. משחק חשיבה ומיומנות שמאפשר לשחק בו שני שחקנים ביחד. ניתן לבחור גם באיזה רמת קושי תהייה המשחק, קל, קשה או בינוני.

במשחק זה תצטרכו לפוצץ מקומות ולאסוף את מה שיוצא מהם, לשם כך יתנו לכם פצצות וזמן מוגבל שבו תוכלו לאסוף כמה שיותר דברים. על מנת להקשות עליכם את המשחק קיימים במשחק זה עוד שחקנים שאוספים דברים ומפוצצים דברים, ואתם עלולים להיפגע מהפצצות שלהם ולהיפסל מהפגיעה בפצצות שלהם וגם מהפצצות שלכם.

הצלחתו של המשחק פוצץ אותה גרמה לכך שיוצרי המשחק יצרו משחקי המשך למשחק זה. וכיום ניתן למצוא ברשת גם את המשחקים פוצץ אותה 2 ופוצץ אותה 3 שממשיכים את המשחק הראשונים עם משחק חדש ומהנה המבוסס על אותו עיקרון של המשחק הראשון, של פיצוץ דברים בעזרת פצצות. לכן גם המשחק נקרא פוצץ אותה.

כפי שמטרת המשחק היא לפוצץ את הדברים על מנת לאסוף כמה שיותר דברים ובונוסים שיעזרו לכם לנצח במשחק. פוצצו כמה שיותר דברים ונסו לבצע זאת בצורה חכמה מבלי שההדף של הפצצה יפגע בכם.

שיחקו החודש: 2,392 שחקנים
דירוג: 2 votes, average: 3.00 out of 52 votes, average: 3.00 out of 52 votes, average: 3.00 out of 52 votes, average: 3.00 out of 52 votes, average: 3.00 out of 5 (2 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס פיראטים
באבלס שוטרס
באבלס כדורי פרווה
באבלס פופ
באבלס רסי
באבלס כוכבים
גלידה רעה
יטי באבלס
באבלס מריו
באבלס מספרים
פוצץ אותה
באבלס הקול בראש
באבלס כדורגל 2
באטמן
באבלס שוטר החדש
באבלס מסתובב 2
באבלס ביער
באבלס מוזיקלי
באבלס חיות
כדור בעננים
באבלס מהיר
סוניק הקיפוד
באבלס אפריקה
באבלס ספינר
באבלס קיטי
באבלס קורונה
באבלס ממתקים
באבלס אמונג אס
בן האש ובת המים 6
באבלס 2
באבלס פרו
באבלס פרחים
באבלס מפל מים
בן האש ובת המים 4
באבלס צפרדע
באבלס אקסטרים
בועות בצרורות 3
מריו כוכבים
באבל בובל
באבלס הפרופסור המשוגע
פרסומת
פרסומת
פרסומת