פרסומת
פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק פוצץ אותה חינם

פוצץ אותה הוא משחק מהנה במיוחד שנוצר על ידי אתר המשחקים Agame. משחק חשיבה ומיומנות שמאפשר לשחק בו שני שחקנים ביחד. ניתן לבחור גם באיזה רמת קושי תהייה המשחק, קל, קשה או בינוני.

במשחק זה תצטרכו לפוצץ מקומות ולאסוף את מה שיוצא מהם, לשם כך יתנו לכם פצצות וזמן מוגבל שבו תוכלו לאסוף כמה שיותר דברים. על מנת להקשות עליכם את המשחק קיימים במשחק זה עוד שחקנים שאוספים דברים ומפוצצים דברים, ואתם עלולים להיפגע מהפצצות שלהם ולהיפסל מהפגיעה בפצצות שלהם וגם מהפצצות שלכם.

הצלחתו של המשחק פוצץ אותה גרמה לכך שיוצרי המשחק יצרו משחקי המשך למשחק זה. וכיום ניתן למצוא ברשת גם את המשחקים פוצץ אותה 2 ופוצץ אותה 3 שממשיכים את המשחק הראשונים עם משחק חדש ומהנה המבוסס על אותו עיקרון של המשחק הראשון, של פיצוץ דברים בעזרת פצצות. לכן גם המשחק נקרא פוצץ אותה.

כפי שמטרת המשחק היא לפוצץ את הדברים על מנת לאסוף כמה שיותר דברים ובונוסים שיעזרו לכם לנצח במשחק. פוצצו כמה שיותר דברים ונסו לבצע זאת בצורה חכמה מבלי שההדף של הפצצה יפגע בכם.

שיחקו: 876 פעמים
דירוג: 0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5 (0 מדרגים)
מריו כוכבים
באבלס כדורים
באבלס הקול בראש
באבלס טראבלס 3
סוניק הקיפוד
כדורגל זומבים
בועות בצרורות 2.5
באבלס סיני
פצצתה
באבלס גולגולות
צבי הנינג’ה
באבלס חייזרים
באבלס גלגל
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס מספרים
טטריס
בן האש ובת המים 3
באבלס פיראטים
באבלס מסך מלא
באבלס שוטר החדש
באבלס מפל מים
באבלס HD
בן האש ובת המים 6
בבלס
טנקי אונליין
כדור בעננים
באבלס כדורגל
בן האש ובת המים 5
באבלז
באבלס אלמנטים
גלידה רעה 2
באבלס נגד בלוקים
זומה
באבלס טנקים
באבלס בועות סבון
באבלס פרחים
בוב ספוג
גלידה רעה
בן האש ובת המים
באבלס מסתובב
x
פרסומת
פרסומת
פרסומת