פרסומת
פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק פוצץ אותה חינם

פוצץ אותה הוא משחק מהנה במיוחד שנוצר על ידי אתר המשחקים Agame. משחק חשיבה ומיומנות שמאפשר לשחק בו שני שחקנים ביחד. ניתן לבחור גם באיזה רמת קושי תהייה המשחק, קל, קשה או בינוני.

במשחק זה תצטרכו לפוצץ מקומות ולאסוף את מה שיוצא מהם, לשם כך יתנו לכם פצצות וזמן מוגבל שבו תוכלו לאסוף כמה שיותר דברים. על מנת להקשות עליכם את המשחק קיימים במשחק זה עוד שחקנים שאוספים דברים ומפוצצים דברים, ואתם עלולים להיפגע מהפצצות שלהם ולהיפסל מהפגיעה בפצצות שלהם וגם מהפצצות שלכם.

הצלחתו של המשחק פוצץ אותה גרמה לכך שיוצרי המשחק יצרו משחקי המשך למשחק זה. וכיום ניתן למצוא ברשת גם את המשחקים פוצץ אותה 2 ופוצץ אותה 3 שממשיכים את המשחק הראשונים עם משחק חדש ומהנה המבוסס על אותו עיקרון של המשחק הראשון, של פיצוץ דברים בעזרת פצצות. לכן גם המשחק נקרא פוצץ אותה.

כפי שמטרת המשחק היא לפוצץ את הדברים על מנת לאסוף כמה שיותר דברים ובונוסים שיעזרו לכם לנצח במשחק. פוצצו כמה שיותר דברים ונסו לבצע זאת בצורה חכמה מבלי שההדף של הפצצה יפגע בכם.

שיחקו: 540 פעמים
דירוג: 0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5 (0 מדרגים)
באבלס המקורי לנייד
פוצץ אותה
באבלס ממתקים
באבלס בלי פלאש
באבלס כדורגל
בוב ספוג
באבלס ספידי
באבלס טראבלס 2
באבלס פיראטים
באבלס מריו
בן האש ובת המים
באבלס טראבלס
באבלס נגד בלוקים
באבלס סיני
באבלס ביער
טרזן
באבלס כוכבים
כדור בעננים
באבלס מסך מלא
באבלס טראבלס 2.5
באבלס אלמנטים
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס טראבלס 3
באבלס תפוזים
בועות בצרורות
גלידה רעה 2
Bubble Shooter
באבלס פרחים
זומה
באבלס צורות
בן האש ובת המים 3
מריו כוכבים
באבלס מפל מים
באבלס הקול בראש
גלידה רעה 3
כדורגל זומבים
באבלס כדורים
פצצתה
טטריס
באבלס ניאון
x
פרסומת
פרסומת
פרסומת