פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק פוצץ אותה חינם

פוצץ אותה הוא משחק מהנה במיוחד שנוצר על ידי אתר המשחקים Agame. משחק חשיבה ומיומנות שמאפשר לשחק בו שני שחקנים ביחד. ניתן לבחור גם באיזה רמת קושי תהייה המשחק, קל, קשה או בינוני.

במשחק זה תצטרכו לפוצץ מקומות ולאסוף את מה שיוצא מהם, לשם כך יתנו לכם פצצות וזמן מוגבל שבו תוכלו לאסוף כמה שיותר דברים. על מנת להקשות עליכם את המשחק קיימים במשחק זה עוד שחקנים שאוספים דברים ומפוצצים דברים, ואתם עלולים להיפגע מהפצצות שלהם ולהיפסל מהפגיעה בפצצות שלהם וגם מהפצצות שלכם.

הצלחתו של המשחק פוצץ אותה גרמה לכך שיוצרי המשחק יצרו משחקי המשך למשחק זה. וכיום ניתן למצוא ברשת גם את המשחקים פוצץ אותה 2 ופוצץ אותה 3 שממשיכים את המשחק הראשונים עם משחק חדש ומהנה המבוסס על אותו עיקרון של המשחק הראשון, של פיצוץ דברים בעזרת פצצות. לכן גם המשחק נקרא פוצץ אותה.

כפי שמטרת המשחק היא לפוצץ את הדברים על מנת לאסוף כמה שיותר דברים ובונוסים שיעזרו לכם לנצח במשחק. פוצצו כמה שיותר דברים ונסו לבצע זאת בצורה חכמה מבלי שההדף של הפצצה יפגע בכם.

שיחקו החודש: 6,138 שחקנים
דירוג: 3 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 5 (3 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס יריות
טטריס
באבלס 3
קנדי קראש
זומה בום
באבלס שובר קירות
באבלס טראבלס
באבלס שף
אקינטור
באבלס מסתובב 3
שש בש אונליין
באבלס ביצים
באבלס פרצוף כועס
באבלס בין כוכבים
באבלס טראבלס 2.5
באבלס הפרופסור המשוגע
באבלס מתחת למים
בן האש ובת המים 3
באבלס מריו
באבל היט
באבלס קוף
סוניק הקיפוד
סוליטר עכביש
באבלס אמונג אס
באבלס סיני
באבלס יהלומים
באבלס ספינר
באבלס הקול בראש
בועות בצרורות 2
בן 10
באבלס סוויט החדש
באבלס חווה
גלידה רעה
באבלס גלגל 2
באבלס מהיר
טמפל ראן
כדור בעננים 2
באבלס אייפון X MAX
באבלז
פקמן
פרסומת
פרסומת
פרסומת