פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק פוצץ אותה חינם

פוצץ אותה הוא משחק מהנה במיוחד שנוצר על ידי אתר המשחקים Agame. משחק חשיבה ומיומנות שמאפשר לשחק בו שני שחקנים ביחד. ניתן לבחור גם באיזה רמת קושי תהייה המשחק, קל, קשה או בינוני.

במשחק זה תצטרכו לפוצץ מקומות ולאסוף את מה שיוצא מהם, לשם כך יתנו לכם פצצות וזמן מוגבל שבו תוכלו לאסוף כמה שיותר דברים. על מנת להקשות עליכם את המשחק קיימים במשחק זה עוד שחקנים שאוספים דברים ומפוצצים דברים, ואתם עלולים להיפגע מהפצצות שלהם ולהיפסל מהפגיעה בפצצות שלהם וגם מהפצצות שלכם.

הצלחתו של המשחק פוצץ אותה גרמה לכך שיוצרי המשחק יצרו משחקי המשך למשחק זה. וכיום ניתן למצוא ברשת גם את המשחקים פוצץ אותה 2 ופוצץ אותה 3 שממשיכים את המשחק הראשונים עם משחק חדש ומהנה המבוסס על אותו עיקרון של המשחק הראשון, של פיצוץ דברים בעזרת פצצות. לכן גם המשחק נקרא פוצץ אותה.

כפי שמטרת המשחק היא לפוצץ את הדברים על מנת לאסוף כמה שיותר דברים ובונוסים שיעזרו לכם לנצח במשחק. פוצצו כמה שיותר דברים ונסו לבצע זאת בצורה חכמה מבלי שההדף של הפצצה יפגע בכם.

שיחקו: 337 פעמים
דירוג: 0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5 (0 מדרגים)
באבלס היט
באבלס טנקים
מריו כוכבים
באבלס ממתקים
שש בש אונליין
באבלס גלגל
טטריס
באבלס טראבלס
באבלז
בבלס
סוניק הקיפוד
באבלס כדורי פרווה
באבלס קלאסי
באבלס בלי פלאש
באבלס מריו
באבלס פיראטים
פקמן
טרזן
באבלס כדורגל
בן האש ובת המים 6
באבלס מסך מלא
באבלס אלמנטים
באבלס טראבלס 2
באבלס פרחים
זומה
באבלס ספידי
באבלס מפל מים
פוצץ אותה
באבלס ליל כל הקדושים
בן 10
באבלס ניאון
בועות בצרורות
באבלס שוטר החדש
באבלס מסתובב
טנקי אונליין
בן האש ובת המים 2
באבלס כוכבים
באבלס טראבלס 3
באבלס כדורים
באבלס תפוזים
x
פרסומת
פרסומת