פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק פוצץ אותה חינם

פוצץ אותה הוא משחק מהנה במיוחד שנוצר על ידי אתר המשחקים Agame. משחק חשיבה ומיומנות שמאפשר לשחק בו שני שחקנים ביחד. ניתן לבחור גם באיזה רמת קושי תהייה המשחק, קל, קשה או בינוני.

במשחק זה תצטרכו לפוצץ מקומות ולאסוף את מה שיוצא מהם, לשם כך יתנו לכם פצצות וזמן מוגבל שבו תוכלו לאסוף כמה שיותר דברים. על מנת להקשות עליכם את המשחק קיימים במשחק זה עוד שחקנים שאוספים דברים ומפוצצים דברים, ואתם עלולים להיפגע מהפצצות שלהם ולהיפסל מהפגיעה בפצצות שלהם וגם מהפצצות שלכם.

הצלחתו של המשחק פוצץ אותה גרמה לכך שיוצרי המשחק יצרו משחקי המשך למשחק זה. וכיום ניתן למצוא ברשת גם את המשחקים פוצץ אותה 2 ופוצץ אותה 3 שממשיכים את המשחק הראשונים עם משחק חדש ומהנה המבוסס על אותו עיקרון של המשחק הראשון, של פיצוץ דברים בעזרת פצצות. לכן גם המשחק נקרא פוצץ אותה.

כפי שמטרת המשחק היא לפוצץ את הדברים על מנת לאסוף כמה שיותר דברים ובונוסים שיעזרו לכם לנצח במשחק. פוצצו כמה שיותר דברים ונסו לבצע זאת בצורה חכמה מבלי שההדף של הפצצה יפגע בכם.

שיחקו: 1,463 פעמים
דירוג: 0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5 (0 מדרגים)
באבלס עולמי
בבלס
באבלס הקול בראש
צבי הנינג’ה
שש בש אונליין
באבלס פיראטים
באבלס HD
באבלס כדורים
באבלס שוטר החדש
באבלס תותח בועות
באבלס היט
בועות בצרורות
בוב ספוג
באבלס חייזרים
בועות בצרורות 2.5
באבלס ניאון
גלידה רעה 3
באבלס הפרופסור המשוגע
באבלס גלגל 2
בן האש ובת המים
באבלס בועות סבון
באבלס כדורגל
באבלס סיני
טמפל ראן
באבלס קורונה
באבלס שמח
באבלס טראבלס 2.5
באבלס אלמנטים
באבל היט
בועות בצרורות 2
גלידה רעה
באבלס אוקיינוס
בן האש ובת המים 3
באבלס בלונים
באבלס דינוזאורים
באבלס מסך מלא
באבלס חיות
בן האש ובת המים 4
באבלס טנקים
באבלס המקורי
x
פרסומת
פרסומת