פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק פוצץ אותה חינם

פוצץ אותה הוא משחק מהנה במיוחד שנוצר על ידי אתר המשחקים Agame. משחק חשיבה ומיומנות שמאפשר לשחק בו שני שחקנים ביחד. ניתן לבחור גם באיזה רמת קושי תהייה המשחק, קל, קשה או בינוני.

במשחק זה תצטרכו לפוצץ מקומות ולאסוף את מה שיוצא מהם, לשם כך יתנו לכם פצצות וזמן מוגבל שבו תוכלו לאסוף כמה שיותר דברים. על מנת להקשות עליכם את המשחק קיימים במשחק זה עוד שחקנים שאוספים דברים ומפוצצים דברים, ואתם עלולים להיפגע מהפצצות שלהם ולהיפסל מהפגיעה בפצצות שלהם וגם מהפצצות שלכם.

הצלחתו של המשחק פוצץ אותה גרמה לכך שיוצרי המשחק יצרו משחקי המשך למשחק זה. וכיום ניתן למצוא ברשת גם את המשחקים פוצץ אותה 2 ופוצץ אותה 3 שממשיכים את המשחק הראשונים עם משחק חדש ומהנה המבוסס על אותו עיקרון של המשחק הראשון, של פיצוץ דברים בעזרת פצצות. לכן גם המשחק נקרא פוצץ אותה.

כפי שמטרת המשחק היא לפוצץ את הדברים על מנת לאסוף כמה שיותר דברים ובונוסים שיעזרו לכם לנצח במשחק. פוצצו כמה שיותר דברים ונסו לבצע זאת בצורה חכמה מבלי שההדף של הפצצה יפגע בכם.

שיחקו החודש: 3,640 שחקנים
דירוג: 2 votes, average: 3.00 out of 52 votes, average: 3.00 out of 52 votes, average: 3.00 out of 52 votes, average: 3.00 out of 52 votes, average: 3.00 out of 5 (2 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס כדורי פרווה
באבלס אייפון X MAX
באבלס מסתובב
בן האש ובת המים 2
בן האש ובת המים
טנקי אונליין
קנדי קראש
טמפל ראן
בן האש ובת המים 3
באבלס כדורגל 2
פקמן
גלידה רעה 3
באבלס טראבלס 2
באבלס טראבלס 3
בוב ספוג
באבלס 2
באבלס פופ
באבלס המקורי לנייד
באבלס HD
ד"ר באבל
באבלס קוביות גומי
בועות בצרורות 3
זומה בום
זומה באבלס
דמקה אונליין
זומה
פלישת הבועות
באבלס דוב פנדה
באבלס מספרים
באבלס חווה
בן האש ובת המים 4
באבלס שוטר החדש
באבלס רסי
פצצתה
באבלס אפריקה
באבלס סנאי
באבלס 2021
גלידה רעה
באבלז
באבלס גלגל 2
פרסומת
פרסומת
פרסומת