פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק פוצץ אותה חינם

פוצץ אותה הוא משחק מהנה במיוחד שנוצר על ידי אתר המשחקים Agame. משחק חשיבה ומיומנות שמאפשר לשחק בו שני שחקנים ביחד. ניתן לבחור גם באיזה רמת קושי תהייה המשחק, קל, קשה או בינוני.

במשחק זה תצטרכו לפוצץ מקומות ולאסוף את מה שיוצא מהם, לשם כך יתנו לכם פצצות וזמן מוגבל שבו תוכלו לאסוף כמה שיותר דברים. על מנת להקשות עליכם את המשחק קיימים במשחק זה עוד שחקנים שאוספים דברים ומפוצצים דברים, ואתם עלולים להיפגע מהפצצות שלהם ולהיפסל מהפגיעה בפצצות שלהם וגם מהפצצות שלכם.

הצלחתו של המשחק פוצץ אותה גרמה לכך שיוצרי המשחק יצרו משחקי המשך למשחק זה. וכיום ניתן למצוא ברשת גם את המשחקים פוצץ אותה 2 ופוצץ אותה 3 שממשיכים את המשחק הראשונים עם משחק חדש ומהנה המבוסס על אותו עיקרון של המשחק הראשון, של פיצוץ דברים בעזרת פצצות. לכן גם המשחק נקרא פוצץ אותה.

כפי שמטרת המשחק היא לפוצץ את הדברים על מנת לאסוף כמה שיותר דברים ובונוסים שיעזרו לכם לנצח במשחק. פוצצו כמה שיותר דברים ונסו לבצע זאת בצורה חכמה מבלי שההדף של הפצצה יפגע בכם.

שיחקו החודש: 4,538 שחקנים
דירוג: 3 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 5 (3 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס בועות סבון
באבלס כוכבי לכת
באבלס טראבלס 2.5
צבי הנינג'ה
טרזן
באבלס טראבלס 2
באבלס אקסטרים
באבלס מפלצות
באבלס בין כוכבים
באבלס מפל מים
באבלס אייפון X MAX
באבלס פופ
באבלס בחלל
ד"ר באבל
באבלס סגה מכשפה
באבלס דינוזאורים
באבלס כוכבים
באבלס אמונג אס
באבלס פירות
בועות בצרורות 2.5
באבלס פרחים
באבלס הישן
צוללות
שחמט אונליין
בועות בצרורות 3
כדור בעננים
אגריו
באבלס סיני
באבלס ספין
באבלס הפרופסור המשוגע
באבלס קוף
באטמן
באבלס קיטי
אקינטור
טמפל ראן
באבלס דוב פנדה
באבלס כדורים מסתובבים
באבלס הקול בראש
באבלס ספידי
באבלס מוזיקלי
פרסומת
פרסומת
פרסומת