פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק פוצץ אותה חינם

פוצץ אותה הוא משחק מהנה במיוחד שנוצר על ידי אתר המשחקים Agame. משחק חשיבה ומיומנות שמאפשר לשחק בו שני שחקנים ביחד. ניתן לבחור גם באיזה רמת קושי תהייה המשחק, קל, קשה או בינוני.

במשחק זה תצטרכו לפוצץ מקומות ולאסוף את מה שיוצא מהם, לשם כך יתנו לכם פצצות וזמן מוגבל שבו תוכלו לאסוף כמה שיותר דברים. על מנת להקשות עליכם את המשחק קיימים במשחק זה עוד שחקנים שאוספים דברים ומפוצצים דברים, ואתם עלולים להיפגע מהפצצות שלהם ולהיפסל מהפגיעה בפצצות שלהם וגם מהפצצות שלכם.

הצלחתו של המשחק פוצץ אותה גרמה לכך שיוצרי המשחק יצרו משחקי המשך למשחק זה. וכיום ניתן למצוא ברשת גם את המשחקים פוצץ אותה 2 ופוצץ אותה 3 שממשיכים את המשחק הראשונים עם משחק חדש ומהנה המבוסס על אותו עיקרון של המשחק הראשון, של פיצוץ דברים בעזרת פצצות. לכן גם המשחק נקרא פוצץ אותה.

כפי שמטרת המשחק היא לפוצץ את הדברים על מנת לאסוף כמה שיותר דברים ובונוסים שיעזרו לכם לנצח במשחק. פוצצו כמה שיותר דברים ונסו לבצע זאת בצורה חכמה מבלי שההדף של הפצצה יפגע בכם.

שיחקו החודש: 5,657 שחקנים
דירוג: 3 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 5 (3 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס מסך מלא
באבלס גלגל מסתובב
באבלס פירות
כדורגל זומבים
באבלס גולגולות
באבלס פונפונים
באבלס בלי פלאש
Bubble Shooter
מריו כוכבים
באבלס כוכבים
בועות בצרורות 2.5
באבלס בועות קסם
איקס עיגול
בן האש ובת המים 6
בן האש ובת המים
באבלס פרחים
באבלס מריו
באבלס סגה מכשפה
כדור בעננים
ד"ר באבל
זומה
באבלס בני המאיה
דמקה אונליין
באבלס HD
סוליטר
פוצץ אותה
באבלס כדורי פרווה
באבלס אייפון X MAX
באבלס חיות
טטריס
באבלס פופ
באבלס מפלצות
באבלס המקורי לנייד
טמפל ראן 2
באבלס ביצים
יטי באבלס
באבלס נגד בלוקים
שולה המוקשים
באבלס שף
באבלס סוכריות
פרסומת
פרסומת
פרסומת