פרסומת
פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

סוניק הקיפוד

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק סוניק הקיפוד חינם

סוניק הקיפוד הוא דמות שנחשפה לעולם לראשונה במשחקי הוידיאו שיצרה חברת המשחקים סגה. עם השנים והצלחתו הגדולה של דמותו של סוניק הקיפוד, הכפה דמותו לסמלה המסחרי של החברה. סוניק הקיפוד הפך למותג מסחרי והחלו ליצור אלפי מוצרים למכירה המבוססים על דמותו.

הצלחתו של סוניק הקיפוד “פלשה” גם לעולם הטלוויזיה. בשנת 1993 שודרה תוכנית טלוויזיה, בת 65 פרקים, של סוניק הקיפוד. דמותו זכתה להערצה רבה בקרב אנשים רבים ובני הנוער, ועד ימינו ממשיכים ליצור דברים המבוססים על דמותו.

בנוסף למגוון המוצרים שנוצרו לדמותו של סוניק הקיפוד, נוצרו גם עשרות משחקי רשת של סוניק הקיפוד למשחק ברשת בחינם. משחקים רבים שנבנו במגוון רחב של תחומים כמו: משחקי ספורט, פעולה, חשיבה, מיומנות.

באתר באבלס.נט נציג לכם את אחד ממשחקי הפעולה המצליחים ביותר של סוניק הקיפוד, במשחק זה תצטרכו לעבור שלבים רבים, לאסוף מטבעות זהב, ולהיזהר מאויבים רבים שינסו להקשות עליכם את המשחק. משחק מהנה שמשוחק בעזרת מקשי המקלדת.

שיחקו: 303 פעמים
דירוג: 2 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 5 (2 מדרגים)
באבלס סיני
פקמן
באבלס ניאון
באבלס ספידי
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס טראבלס 3
באבלס חיות
באבלס תפוזים
באבלס מסך מלא
בן 10
סוניק הקיפוד
טרזן
בוב ספוג
באבלס גלגל
בבלס
באבלס כדורגל
זומה
באבלס טראבלס 2.5
באבלס אלמנטים
באבלס ביער
בועות בצרורות
גלידה רעה
שש בש אונליין
בן האש ובת המים 6
באבלס קלאסי
באבלס טראבלס 2
באבלס כדורים
צבי הנינג’ה
באטמן
באבלס המקורי לנייד
מריו כוכבים
באבלס שוטר החדש
באבלס הקול בראש
באבלס כוכבים
פוצץ אותה
בן האש ובת המים 3
פצצתה
באבלס היט
באבלס המקורי
באבלס נגד בלוקים
x
פרסומת
פרסומת
פרסומת