פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

סוניק הקיפוד

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק סוניק הקיפוד חינם

סוניק הקיפוד הוא דמות שנחשפה לעולם לראשונה במשחקי הוידיאו שיצרה חברת המשחקים סגה. עם השנים והצלחתו הגדולה של דמותו של סוניק הקיפוד, הכפה דמותו לסמלה המסחרי של החברה. סוניק הקיפוד הפך למותג מסחרי והחלו ליצור אלפי מוצרים למכירה המבוססים על דמותו.

הצלחתו של סוניק הקיפוד “פלשה” גם לעולם הטלוויזיה. בשנת 1993 שודרה תוכנית טלוויזיה, בת 65 פרקים, של סוניק הקיפוד. דמותו זכתה להערצה רבה בקרב אנשים רבים ובני הנוער, ועד ימינו ממשיכים ליצור דברים המבוססים על דמותו.

בנוסף למגוון המוצרים שנוצרו לדמותו של סוניק הקיפוד, נוצרו גם עשרות משחקי רשת של סוניק הקיפוד למשחק ברשת בחינם. משחקים רבים שנבנו במגוון רחב של תחומים כמו: משחקי ספורט, פעולה, חשיבה, מיומנות.

באתר באבלס.נט נציג לכם את אחד ממשחקי הפעולה המצליחים ביותר של סוניק הקיפוד, במשחק זה תצטרכו לעבור שלבים רבים, לאסוף מטבעות זהב, ולהיזהר מאויבים רבים שינסו להקשות עליכם את המשחק. משחק מהנה שמשוחק בעזרת מקשי המקלדת.

שיחקו: 204 פעמים
דירוג: 2 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 5 (2 מדרגים)
באבלס נגד בלוקים
באבלס מסך מלא
סוניק הקיפוד
באבלס בועות סבון
פקמן
באבלס המקורי
כדורגל זומבים
באבלס צורות
באבלס קלאסי
באבלס כדורגל
באבלס שוטר החדש
באבלס טראבלס 2
בועות בצרורות
בוב ספוג
באבלס טראבלס
בן 10
באבלז
באבלס הקול בראש
באבלס HD
באטמן
פוצץ אותה
באבלס ביער
באבלס מפל מים
באבלס כדורים
גלידה רעה 3
באבלס ספידי
באבלס טנקים
באבלס פיראטים
גלידה רעה 2
טטריס
באבלס גלגל
טנקי אונליין
באבלס חיות
באבלס ניאון
צבי הנינג’ה
טרזן
בן האש ובת המים 3
טמפל ראן
באבלס המקורי לנייד
גלידה רעה
x
פרסומת
פרסומת