פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

סוניק הקיפוד

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק סוניק הקיפוד חינם

סוניק הקיפוד הוא דמות שנחשפה לעולם לראשונה במשחקי הוידיאו שיצרה חברת המשחקים סגה. עם השנים והצלחתו הגדולה של דמותו של סוניק הקיפוד, הכפה דמותו לסמלה המסחרי של החברה. סוניק הקיפוד הפך למותג מסחרי והחלו ליצור אלפי מוצרים למכירה המבוססים על דמותו.

הצלחתו של סוניק הקיפוד “פלשה” גם לעולם הטלוויזיה. בשנת 1993 שודרה תוכנית טלוויזיה, בת 65 פרקים, של סוניק הקיפוד. דמותו זכתה להערצה רבה בקרב אנשים רבים ובני הנוער, ועד ימינו ממשיכים ליצור דברים המבוססים על דמותו.

בנוסף למגוון המוצרים שנוצרו לדמותו של סוניק הקיפוד, נוצרו גם עשרות משחקי רשת של סוניק הקיפוד למשחק ברשת בחינם. משחקים רבים שנבנו במגוון רחב של תחומים כמו: משחקי ספורט, פעולה, חשיבה, מיומנות.

באתר באבלס.נט נציג לכם את אחד ממשחקי הפעולה המצליחים ביותר של סוניק הקיפוד, במשחק זה תצטרכו לעבור שלבים רבים, לאסוף מטבעות זהב, ולהיזהר מאויבים רבים שינסו להקשות עליכם את המשחק. משחק מהנה שמשוחק בעזרת מקשי המקלדת.

שיחקו: 547 פעמים
דירוג: 2 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 5 (2 מדרגים)
באבלס גלגל
באבלס בלי פלאש
באבלס טנקים
בועות בצרורות 2.5
בן האש ובת המים 3
צבי הנינג’ה
מריו כוכבים
באבלס ביער
באבלס צורות
באבלס מריו
בן האש ובת המים 4
בועות בצרורות
טנקי אונליין
באבלס טראבלס
באבלס מספרים
כדור בעננים
באבלס היט
באבלס בועות סבון
טטריס
גלידה רעה
Bubble Shooter
באבלס בלונים
באבלס קלאסי
בן האש ובת המים 5
באבלס מסך מלא
בן האש ובת המים 2
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס בחלל
באבלס חייזרים
באבלס המקורי
באבלז
באבלס מסתובב
בן 10
בן האש ובת המים 6
באבלס כוכבים
שש בש אונליין
טמפל ראן
בבלס
פוצץ אותה
באבלס חיות
x
פרסומת
פרסומת