פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק סוניק הקיפוד חינם

סוניק הקיפוד הוא דמות שנחשפה לעולם לראשונה במשחקי הוידיאו שיצרה חברת המשחקים סגה. עם השנים והצלחתו הגדולה של דמותו של סוניק הקיפוד, הכפה דמותו לסמלה המסחרי של החברה. סוניק הקיפוד הפך למותג מסחרי והחלו ליצור אלפי מוצרים למכירה המבוססים על דמותו.

הצלחתו של סוניק הקיפוד “פלשה” גם לעולם הטלוויזיה. בשנת 1993 שודרה תוכנית טלוויזיה, בת 65 פרקים, של סוניק הקיפוד. דמותו זכתה להערצה רבה בקרב אנשים רבים ובני הנוער, ועד ימינו ממשיכים ליצור דברים המבוססים על דמותו.

בנוסף למגוון המוצרים שנוצרו לדמותו של סוניק הקיפוד, נוצרו גם עשרות משחקי רשת של סוניק הקיפוד למשחק ברשת בחינם. משחקים רבים שנבנו במגוון רחב של תחומים כמו: משחקי ספורט, פעולה, חשיבה, מיומנות.

באתר באבלס.נט נציג לכם את אחד ממשחקי הפעולה המצליחים ביותר של סוניק הקיפוד, במשחק זה תצטרכו לעבור שלבים רבים, לאסוף מטבעות זהב, ולהיזהר מאויבים רבים שינסו להקשות עליכם את המשחק. משחק מהנה שמשוחק בעזרת מקשי המקלדת.

שיחקו: 1,109 פעמים
דירוג: 8 votes, average: 4.13 out of 58 votes, average: 4.13 out of 58 votes, average: 4.13 out of 58 votes, average: 4.13 out of 58 votes, average: 4.13 out of 5 (8 מדרגים)
באבלס הקול בראש
גלידה רעה
באבלס עולמי
באבלס בלונים
באבלס מסתובב
בועות בצרורות
באבלס שמח
באבלס בחלל
באבלס כדורים
באבלס חיות
באבלס טראבלס 3
באבלס אקסטרים
סוניק הקיפוד
באבלס כדורגל
בוב ספוג
זומה
פצצתה
כדור בעננים
טרזן
בן 10
באבלס אוקיינוס
בן האש ובת המים 6
באבלס טראבלס 2.5
באבלס ממתקים
שש בש אונליין
באבלס המקורי
באבלס היט
באבלס מתחת למים
בבלס
פוצץ אותה
באבלס מריו
פקמן
באבלס HD
באבלס הפרופסור המשוגע
בועות בצרורות 3
באבלס קורונה
צבי הנינג’ה
באבלס ספידי
בן האש ובת המים 3
באבלס טנקים
x
פרסומת
פרסומת