פרסומת
פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

מריו כוכבים

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק מריו כוכבים חינם

מריו כוכבים הוא משחק נוסף בסדרת המשחקים המצליחה של מריו. אם באבלס הוא משחק המיומנות הטוב ביותר, אין ספק שמריו הוא משחק הפעולה הטוב ביותר בכל הזמנים.

ישנם עשרות משחקי מריו שנבנו לראשונה בסגנון פעולה, אך בהמשך נוספו משחקים שונים של מריו שנבנו בקטגוריות אחרות כמו: משחקי ספורט, משחקי חשיבה, משחקי צביעה, משחקי מיומנות, כך שגם אנשים שלא אוהבים משחקי פעולה יכלו ליהנות ממשחקים המבוססים על מותג המשחקים הזה שנקר מריו שנוצר עם השנים.

המשחק מריו כוכבים הוא משחק פשוט ומהנה, אומנם יש כל בו לפעמים דברים נסתרים שצריך לגלותם על מנת לעבור לשלב הבא, אך המשחק עצמו מאוד פשוט ויכל להתרים גם לגילאים נמוכים.

במשחק מריו כוכבים תצטרכו לעבור מכשולים כאלה ואחרים בכל שלב, על מנת להגיע לכוכב גדול שמחכה בסוף השלב, ומאפשר לכם לסיים אותו ולעבור לשלב הבא. במהלך המשחק ניתן לאסוף מטבעות ובונוס נוסף שנותן לכם חיים, ומאפשר לכם עוד פסילה במשחק. כאשר נפסלים שלוש פעמים המשחק נגמר.

שיחקו: 605 פעמים
דירוג: 4 votes, average: 3.25 out of 54 votes, average: 3.25 out of 54 votes, average: 3.25 out of 54 votes, average: 3.25 out of 54 votes, average: 3.25 out of 5 (4 מדרגים)
בועות בצרורות 2
באבלס מריו
טנקי אונליין
באבלס מסך מלא
סוניק הקיפוד
באבלס כוכבים
באבלס ספידי
גלידה רעה
באבלס מפל מים
באבלס תפוזים
בועות בצרורות 3
באבלס טראבלס 2
טרזן
באבלס טראבלס 2.5
באבלס כדורגל
כדור בעננים
באבלס בחלל
גלידה רעה 3
פצצתה
באבלס היט
בן האש ובת המים 3
באבלס HD
בועות בצרורות 2.5
באבלס ליל כל הקדושים
פקמן
באבלס טראבלס
באבלס המקורי
באבלס הקול בראש
באבלס טנקים
בועות בצרורות
באבלס טראבלס 3
באבלס מסתובב
זומה
באבלס כדורי פרווה
באבלס קורונה
Bubble Shooter
בן האש ובת המים
גלידה רעה 2
טטריס
באבלס ממתקים
x
פרסומת
פרסומת
פרסומת