פרסומת
פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

מריו כוכבים

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק מריו כוכבים חינם

מריו כוכבים הוא משחק נוסף בסדרת המשחקים המצליחה של מריו. אם באבלס הוא משחק המיומנות הטוב ביותר, אין ספק שמריו הוא משחק הפעולה הטוב ביותר בכל הזמנים.

ישנם עשרות משחקי מריו שנבנו לראשונה בסגנון פעולה, אך בהמשך נוספו משחקים שונים של מריו שנבנו בקטגוריות אחרות כמו: משחקי ספורט, משחקי חשיבה, משחקי צביעה, משחקי מיומנות, כך שגם אנשים שלא אוהבים משחקי פעולה יכלו ליהנות ממשחקים המבוססים על מותג המשחקים הזה שנקר מריו שנוצר עם השנים.

המשחק מריו כוכבים הוא משחק פשוט ומהנה, אומנם יש כל בו לפעמים דברים נסתרים שצריך לגלותם על מנת לעבור לשלב הבא, אך המשחק עצמו מאוד פשוט ויכל להתרים גם לגילאים נמוכים.

במשחק מריו כוכבים תצטרכו לעבור מכשולים כאלה ואחרים בכל שלב, על מנת להגיע לכוכב גדול שמחכה בסוף השלב, ומאפשר לכם לסיים אותו ולעבור לשלב הבא. במהלך המשחק ניתן לאסוף מטבעות ובונוס נוסף שנותן לכם חיים, ומאפשר לכם עוד פסילה במשחק. כאשר נפסלים שלוש פעמים המשחק נגמר.

שיחקו: 376 פעמים
דירוג: 3 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 5 (3 מדרגים)
בן האש ובת המים 6
באבלס ספידי
כדור בעננים
פצצתה
באבלס טראבלס
פוצץ אותה
בוב ספוג
Bubble Shooter
באבלס מסתובב
באבלס בועות סבון
באבלס המקורי
באבלס טראבלס 3
באבלס ביער
באבלס הקול בראש
באבלס גלגל
טטריס
באבלס פרחים
באבלס תפוזים
טרזן
באבלס קלאסי
באבלס המקורי לנייד
באבלס HD
באבלס כדורים
באבלס צורות
בן האש ובת המים 4
באבלס ניאון
באבלס פיראטים
גלידה רעה 3
באבלס כדורי פרווה
באבלס חיות
כדורגל זומבים
באטמן
גלידה רעה
טנקי אונליין
פקמן
באבלס נגד בלוקים
זומה
באבלס ממתקים
בן האש ובת המים
בן 10
x
פרסומת
פרסומת
פרסומת