פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

מריו כוכבים

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק מריו כוכבים חינם

מריו כוכבים הוא משחק נוסף בסדרת המשחקים המצליחה של מריו. אם באבלס הוא משחק המיומנות הטוב ביותר, אין ספק שמריו הוא משחק הפעולה הטוב ביותר בכל הזמנים.

ישנם עשרות משחקי מריו שנבנו לראשונה בסגנון פעולה, אך בהמשך נוספו משחקים שונים של מריו שנבנו בקטגוריות אחרות כמו: משחקי ספורט, משחקי חשיבה, משחקי צביעה, משחקי מיומנות, כך שגם אנשים שלא אוהבים משחקי פעולה יכלו ליהנות ממשחקים המבוססים על מותג המשחקים הזה שנקר מריו שנוצר עם השנים.

המשחק מריו כוכבים הוא משחק פשוט ומהנה, אומנם יש כל בו לפעמים דברים נסתרים שצריך לגלותם על מנת לעבור לשלב הבא, אך המשחק עצמו מאוד פשוט ויכל להתרים גם לגילאים נמוכים.

במשחק מריו כוכבים תצטרכו לעבור מכשולים כאלה ואחרים בכל שלב, על מנת להגיע לכוכב גדול שמחכה בסוף השלב, ומאפשר לכם לסיים אותו ולעבור לשלב הבא. במהלך המשחק ניתן לאסוף מטבעות ובונוס נוסף שנותן לכם חיים, ומאפשר לכם עוד פסילה במשחק. כאשר נפסלים שלוש פעמים המשחק נגמר.

שיחקו: 1,014 פעמים
דירוג: 5 votes, average: 2.80 out of 55 votes, average: 2.80 out of 55 votes, average: 2.80 out of 55 votes, average: 2.80 out of 55 votes, average: 2.80 out of 5 (5 מדרגים)
בן האש ובת המים 3
באבלס המקורי
באבלס מתחת למים
מריו כוכבים
בן האש ובת המים 6
באבלס אלמנטים
באבלס הקול בראש
בן 10
באבלס בועות סבון
טנקי אונליין
בן האש ובת המים 2
באבלס שוטר החדש
באבלס ספינר
בועות בצרורות 2.5
באבלס מסתובב
בן האש ובת המים 5
טמפל ראן
טרזן
באבלז
באבלס טראבלס 3
בוב ספוג
באבלס גלגל
באבלס קלאסי
באבלס סוויט החדש
באבלס גלגל פירות
באבלס ביער
באבלס קוף
באבלס אוקיינוס
בועות בצרורות 2
באבלס טראבלס 2.5
באבלס כדורגל
באבלס נגד בלוקים
באבלס בום
באבלס גולגולות
טטריס
באבלס HD
פוצץ אותה
באבלס תותח בועות
בועות בצרורות
באבלס טראבלס 2
x
פרסומת
פרסומת