פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק טרזן חינם

טרזן היא דמות ספרותית של נער אנגלי שנינטש בג'ונגל, ולמד להסתכל לסכנות ולתנאים בג'ונגל. הספר הפך לרב מכר, ונוצרו בעקבותיו סרטים רבים ששודרה בקולנוע ובטלוויזיה.

הסרט המוכר והמצליח ביותר של טרזן הוא סרטם של וולט דיסני שיצרה סרט אנימציה המבוסס על הספר של טרזן והפך להצלחה גדולה, ולא רק בקרב הילדים. בעקבות הצלחה זאת נוצרו משחקים של טרזן המבוססים על הסיפור שבספר ובסדרה, לרוב מדובר במשחקי פעולה, שבהם מגלים את דמותו של טרזן, בדיוק כפי שנציג באתר זה.

משחק פעולה של טרזן במשחקי פלאש מהיר ונוח למשחק. במשחק זה תצטרכו לגלם את דמותו של טרזן ולהתגבר על המכשולים בטבע, שהם יכלים להיות למשל צוקים, תנינים ועוד. במהלך המשחק נסו לצבור כמה שיותר נקודות עם טרזן על ידי איסוף של יהלומים.

השתמשו בתנינים על מנת לעבור את המכשולים. ישנם מקומות בהם תצטרכו לעזר בחבל שנע במקום, על מנת להיתפס בו ולעבור ממקום למקום ולהמשיך את המשחק, מדובר במשחק יחסית פשוט ומהנה עם סטופר שתוכלו לראות בכמה זמן לוקח לכם לסיים את המשחק ולנסות ולשפר א התוצאה.

שיחקו החודש: 5,029 שחקנים
דירוג: 13 votes, average: 3.62 out of 513 votes, average: 3.62 out of 513 votes, average: 3.62 out of 513 votes, average: 3.62 out of 513 votes, average: 3.62 out of 5 (13 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס כדורים מסתובבים
סנייק יו
באבלס אמונג אס
באבלס חייזרים
דמקה אונליין
באבלס ספידי
באבלס 3
באבלס בום
שחמט אונליין
באבלס אלמנטים
צבי הנינג'ה
באבלס טנקים
באבלס מוזיקלי
באבלס צורות
באבלס פרו
באבלס HD
באבלס מהיר
באבלס פרצופים
באבלס גלגל מסתובב
באבלס פיראטים
באבלס חיות
באבלס סנאי
כדור בעננים 2
באבלס כוכבי לכת
באבלס מפלצות
באבלס ארנבים
באבלס קלאסי
באבלס קוף
דומינו
באבלס קוביות גומי
שולה המוקשים
יטי באבלס
באבלס כדורגל 2
גלידה רעה 2
באבלס מריו
באבלס פרחים
באבלס מסתובב
באבלס טראבלס 3
סופר באבלס
בועות בצרורות 2.5
פרסומת
פרסומת
פרסומת