פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק טרזן חינם

טרזן היא דמות ספרותית של נער אנגלי שנינטש בג'ונגל, ולמד להסתכל לסכנות ולתנאים בג'ונגל. הספר הפך לרב מכר, ונוצרו בעקבותיו סרטים רבים ששודרה בקולנוע ובטלוויזיה.

הסרט המוכר והמצליח ביותר של טרזן הוא סרטם של וולט דיסני שיצרה סרט אנימציה המבוסס על הספר של טרזן והפך להצלחה גדולה, ולא רק בקרב הילדים. בעקבות הצלחה זאת נוצרו משחקים של טרזן המבוססים על הסיפור שבספר ובסדרה, לרוב מדובר במשחקי פעולה, שבהם מגלים את דמותו של טרזן, בדיוק כפי שנציג באתר זה.

משחק פעולה של טרזן במשחקי פלאש מהיר ונוח למשחק. במשחק זה תצטרכו לגלם את דמותו של טרזן ולהתגבר על המכשולים בטבע, שהם יכלים להיות למשל צוקים, תנינים ועוד. במהלך המשחק נסו לצבור כמה שיותר נקודות עם טרזן על ידי איסוף של יהלומים.

השתמשו בתנינים על מנת לעבור את המכשולים. ישנם מקומות בהם תצטרכו לעזר בחבל שנע במקום, על מנת להיתפס בו ולעבור ממקום למקום ולהמשיך את המשחק, מדובר במשחק יחסית פשוט ומהנה עם סטופר שתוכלו לראות בכמה זמן לוקח לכם לסיים את המשחק ולנסות ולשפר א התוצאה.

שיחקו החודש: 3,313 שחקנים
דירוג: 7 votes, average: 3.14 out of 57 votes, average: 3.14 out of 57 votes, average: 3.14 out of 57 votes, average: 3.14 out of 57 votes, average: 3.14 out of 5 (7 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס בום
באבלס כורה הזהב
גלידה רעה 3
באבלס בסיבוב
באבלס HD
באבלס 2
באבלס הישן
באבלס גלגל
באבלס סגה מכשפה
באבלס שוטר החדש
באבלס כדורים מסתובבים
צבי הנינג'ה
בוב ספוג
באטמן
בועות בצרורות 3
באבלס ניאון
בן האש ובת המים 5
בן האש ובת המים 2
דמקה אונליין
באבלס יהלומים
באבלס טראבלס
באבלס 2021
צוללות
פלישת הבועות
באבלס 3
באבלס תותח בועות
באבלס בני המאיה
באבלס מפלצות
באבלס טראבלס 2.5
באבלס פרחים
באבלס ביצים
באבלס חווה
כדורגל זומבים
באבלס רסי
באבלס פרצוף כועס
באבלס כוכבים
דומינו
באבלס גלגל מסתובב
באבלס קיטי
טמפל ראן
פרסומת
פרסומת
פרסומת