פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

טרזן

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק טרזן חינם

טרזן היא דמות ספרותית של נער אנגלי שנינטש בג’ונגל, ולמד להסתכל לסכנות ולתנאים בג’ונגל. הספר הפך לרב מכר, ונוצרו בעקבותיו סרטים רבים ששודרה בקולנוע ובטלוויזיה.

הסרט המוכר והמצליח ביותר של טרזן הוא סרטם של וולט דיסני שיצרה סרט אנימציה המבוסס על הספר של טרזן והפך להצלחה גדולה, ולא רק בקרב הילדים. בעקבות הצלחה זאת נוצרו משחקים של טרזן המבוססים על הסיפור שבספר ובסדרה, לרוב מדובר במשחקי פעולה, שבהם מגלים את דמותו של טרזן, בדיוק כפי שנציג באתר זה.

משחק פעולה של טרזן במשחקי פלאש מהיר ונוח למשחק. במשחק זה תצטרכו לגלם את דמותו של טרזן ולהתגבר על המכשולים בטבע, שהם יכלים להיות למשל צוקים, תנינים ועוד. במהלך המשחק נסו לצבור כמה שיותר נקודות עם טרזן על ידי איסוף של יהלומים.

השתמשו בתנינים על מנת לעבור את המכשולים. ישנם מקומות בהם תצטרכו לעזר בחבל שנע במקום, על מנת להיתפס בו ולעבור ממקום למקום ולהמשיך את המשחק, מדובר במשחק יחסית פשוט ומהנה עם סטופר שתוכלו לראות בכמה זמן לוקח לכם לסיים את המשחק ולנסות ולשפר א התוצאה.

שיחקו: 479 פעמים
דירוג: 1 vote, average: 3.00 out of 51 vote, average: 3.00 out of 51 vote, average: 3.00 out of 51 vote, average: 3.00 out of 51 vote, average: 3.00 out of 5 (1 מדרגים)
באבלס פיראטים
כדור בעננים
שש בש אונליין
באבלס הקול בראש
באבלס בחלל
סוניק הקיפוד
באבלס כדורים
באבלס המקורי לנייד
באבלס טראבלס 2.5
באבלס גלגל
באבלס חיות
מריו כוכבים
בן 10
באבלס טראבלס 3
טמפל ראן
זומה
בבלס
באבלס צורות
בועות בצרורות 2.5
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס טראבלס
בועות בצרורות 3
בן האש ובת המים 4
באבלס מספרים
באבלס תפוזים
באטמן
באבלס נגד בלוקים
בועות בצרורות 2
טטריס
באבלס מריו
באבלס ממתקים
באבלס טנקים
פצצתה
טנקי אונליין
גלידה רעה
באבלס HD
באבלס סיני
פוצץ אותה
באבלס מפל מים
באבלס ספידי
x
פרסומת
פרסומת