פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק טרזן חינם

טרזן היא דמות ספרותית של נער אנגלי שנינטש בג'ונגל, ולמד להסתכל לסכנות ולתנאים בג'ונגל. הספר הפך לרב מכר, ונוצרו בעקבותיו סרטים רבים ששודרה בקולנוע ובטלוויזיה.

הסרט המוכר והמצליח ביותר של טרזן הוא סרטם של וולט דיסני שיצרה סרט אנימציה המבוסס על הספר של טרזן והפך להצלחה גדולה, ולא רק בקרב הילדים. בעקבות הצלחה זאת נוצרו משחקים של טרזן המבוססים על הסיפור שבספר ובסדרה, לרוב מדובר במשחקי פעולה, שבהם מגלים את דמותו של טרזן, בדיוק כפי שנציג באתר זה.

משחק פעולה של טרזן במשחקי פלאש מהיר ונוח למשחק. במשחק זה תצטרכו לגלם את דמותו של טרזן ולהתגבר על המכשולים בטבע, שהם יכלים להיות למשל צוקים, תנינים ועוד. במהלך המשחק נסו לצבור כמה שיותר נקודות עם טרזן על ידי איסוף של יהלומים.

השתמשו בתנינים על מנת לעבור את המכשולים. ישנם מקומות בהם תצטרכו לעזר בחבל שנע במקום, על מנת להיתפס בו ולעבור ממקום למקום ולהמשיך את המשחק, מדובר במשחק יחסית פשוט ומהנה עם סטופר שתוכלו לראות בכמה זמן לוקח לכם לסיים את המשחק ולנסות ולשפר א התוצאה.

שיחקו החודש: 3,794 שחקנים
דירוג: 7 votes, average: 3.14 out of 57 votes, average: 3.14 out of 57 votes, average: 3.14 out of 57 votes, average: 3.14 out of 57 votes, average: 3.14 out of 5 (7 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס פינגווינים
בועות בצרורות 3
פלישת הבועות
באבלס מפלצות
באבלס בין כוכבים
באבלז
באבל שוטר 3
באבלס המקורי
באבלס צפרדע
באבלס צורות
באטמן
באבלס ממתקים
באבלס קורונה
באבלס בסיבוב
Bubble Shooter
באבלס בועות קסם
ד"ר באבל
באבלס פרו
באבלס בני המאיה
באבלס HD
באבלס כדורים
באבלס טראבלס 3
באבלס ארנבים
באבלס חתולים
באבלס סגה מכשפה
אגריו
באבלס טראבלס 2
גלידה רעה
באבלס ספין
גלידה רעה 2
סופר באבלס
באבלס ינשוף
באבלס פרצופים
בן האש ובת המים 6
טטריס
בן האש ובת המים 3
בן האש ובת המים 2
באבלס אפריקה
באבלס מפל מים
באבלס אמונג אס
פרסומת
פרסומת
פרסומת