פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק טרזן חינם

טרזן היא דמות ספרותית של נער אנגלי שנינטש בג'ונגל, ולמד להסתכל לסכנות ולתנאים בג'ונגל. הספר הפך לרב מכר, ונוצרו בעקבותיו סרטים רבים ששודרה בקולנוע ובטלוויזיה.

הסרט המוכר והמצליח ביותר של טרזן הוא סרטם של וולט דיסני שיצרה סרט אנימציה המבוסס על הספר של טרזן והפך להצלחה גדולה, ולא רק בקרב הילדים. בעקבות הצלחה זאת נוצרו משחקים של טרזן המבוססים על הסיפור שבספר ובסדרה, לרוב מדובר במשחקי פעולה, שבהם מגלים את דמותו של טרזן, בדיוק כפי שנציג באתר זה.

משחק פעולה של טרזן במשחקי פלאש מהיר ונוח למשחק. במשחק זה תצטרכו לגלם את דמותו של טרזן ולהתגבר על המכשולים בטבע, שהם יכלים להיות למשל צוקים, תנינים ועוד. במהלך המשחק נסו לצבור כמה שיותר נקודות עם טרזן על ידי איסוף של יהלומים.

השתמשו בתנינים על מנת לעבור את המכשולים. ישנם מקומות בהם תצטרכו לעזר בחבל שנע במקום, על מנת להיתפס בו ולעבור ממקום למקום ולהמשיך את המשחק, מדובר במשחק יחסית פשוט ומהנה עם סטופר שתוכלו לראות בכמה זמן לוקח לכם לסיים את המשחק ולנסות ולשפר א התוצאה.

שיחקו החודש: 4,373 שחקנים
דירוג: 9 votes, average: 3.56 out of 59 votes, average: 3.56 out of 59 votes, average: 3.56 out of 59 votes, average: 3.56 out of 59 votes, average: 3.56 out of 5 (9 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס המקורי לנייד
באבלס הישן
אגריו
באבלס יהלומים
באבלס התאם 3
באבלס מספרים
באבלס אוקיינוס
ד"ר באבל
באבלס דביבון
שש בש אונליין
פקמן
באבלס אקסטרים
באבלס מוזיקלי
טמפל ראן
באבלס סנאי
באבלס המקורי
באבלס תפוזים
באבלס חתולים
באבלס כדורגל 2
באבלס ביצים
באבלס 2
באבלס בלי פלאש
באבלס כדורגל
באבלס אלמנטים
באבל שוטר 3
באבלס חייזרים
בן האש ובת המים 6
באבלס מפל מים
באבלס שף
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס בסיבוב
באבלס פונפונים
באבלס קלאסי
באבלס ארנבים
סנייק יו
באבלס פיראטים
באבלס קוף
כדור בעננים
באבלס ממתקים
באבל היט
פרסומת
פרסומת
פרסומת