פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק טרזן חינם

טרזן היא דמות ספרותית של נער אנגלי שנינטש בג’ונגל, ולמד להסתכל לסכנות ולתנאים בג’ונגל. הספר הפך לרב מכר, ונוצרו בעקבותיו סרטים רבים ששודרה בקולנוע ובטלוויזיה.

הסרט המוכר והמצליח ביותר של טרזן הוא סרטם של וולט דיסני שיצרה סרט אנימציה המבוסס על הספר של טרזן והפך להצלחה גדולה, ולא רק בקרב הילדים. בעקבות הצלחה זאת נוצרו משחקים של טרזן המבוססים על הסיפור שבספר ובסדרה, לרוב מדובר במשחקי פעולה, שבהם מגלים את דמותו של טרזן, בדיוק כפי שנציג באתר זה.

משחק פעולה של טרזן במשחקי פלאש מהיר ונוח למשחק. במשחק זה תצטרכו לגלם את דמותו של טרזן ולהתגבר על המכשולים בטבע, שהם יכלים להיות למשל צוקים, תנינים ועוד. במהלך המשחק נסו לצבור כמה שיותר נקודות עם טרזן על ידי איסוף של יהלומים.

השתמשו בתנינים על מנת לעבור את המכשולים. ישנם מקומות בהם תצטרכו לעזר בחבל שנע במקום, על מנת להיתפס בו ולעבור ממקום למקום ולהמשיך את המשחק, מדובר במשחק יחסית פשוט ומהנה עם סטופר שתוכלו לראות בכמה זמן לוקח לכם לסיים את המשחק ולנסות ולשפר א התוצאה.

שיחקו החודש: 1,225 שחקנים
דירוג: 2 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 5 (2 שחקנים)
פרסומת
באבלס בלי פלאש
באבלס ניאון
באבלס סגה מכשפה
באבלס ביצים
באבלס ספין
באבלס הישן
באבלס הקול בראש
באבלס אמונג אס
בוב ספוג
זומה בום
באבלס כוכבים
באבלס המקורי לנייד
פצצתה
כדורגל זומבים
בועות בצרורות 2
באבלס טראבלס
זומה
באבלס כדורי פרווה
בועות בצרורות
באבלס מסך מלא
באבלס קורונה
באבלס בלונים
באבלס תותח בועות
באבלס גולות
ד”ר באבל
באבלס HD
זומה באבלס
בן 10
בן האש ובת המים 6
באבלס רסי
באבלס מסתובב 3
באבלס פופ
בן האש ובת המים 4
באבלס בסיבוב
איקס עיגול
באבלס קוף
באבל בובל
באבלס אוקיינוס
באבלס בין כוכבים
סופר באבלס
פרסומת
פרסומת
פרסומת