פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

טרזן

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק טרזן חינם

טרזן היא דמות ספרותית של נער אנגלי שנינטש בג’ונגל, ולמד להסתכל לסכנות ולתנאים בג’ונגל. הספר הפך לרב מכר, ונוצרו בעקבותיו סרטים רבים ששודרה בקולנוע ובטלוויזיה.

הסרט המוכר והמצליח ביותר של טרזן הוא סרטם של וולט דיסני שיצרה סרט אנימציה המבוסס על הספר של טרזן והפך להצלחה גדולה, ולא רק בקרב הילדים. בעקבות הצלחה זאת נוצרו משחקים של טרזן המבוססים על הסיפור שבספר ובסדרה, לרוב מדובר במשחקי פעולה, שבהם מגלים את דמותו של טרזן, בדיוק כפי שנציג באתר זה.

משחק פעולה של טרזן במשחקי פלאש מהיר ונוח למשחק. במשחק זה תצטרכו לגלם את דמותו של טרזן ולהתגבר על המכשולים בטבע, שהם יכלים להיות למשל צוקים, תנינים ועוד. במהלך המשחק נסו לצבור כמה שיותר נקודות עם טרזן על ידי איסוף של יהלומים.

השתמשו בתנינים על מנת לעבור את המכשולים. ישנם מקומות בהם תצטרכו לעזר בחבל שנע במקום, על מנת להיתפס בו ולעבור ממקום למקום ולהמשיך את המשחק, מדובר במשחק יחסית פשוט ומהנה עם סטופר שתוכלו לראות בכמה זמן לוקח לכם לסיים את המשחק ולנסות ולשפר א התוצאה.

שיחקו: 827 פעמים
דירוג: 2 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 5 (2 מדרגים)
פקמן
באבלס בחלל
באבלס גולגולות
באבלס גלגל 2
באבלס מפל מים
בן האש ובת המים 2
באטמן
באבלס קוף
באבלס פרחים
באבלס אוקיינוס
באבלס המקורי לנייד
סוניק הקיפוד
באבלס מספרים
באבלס גלגל
Bubble Shooter
באבלס ספינר
באבלס טנקים
בן האש ובת המים
באבלס מריו
באבלס ליל כל הקדושים
פצצתה
באבלס יריות
גלידה רעה
טמפל ראן
באבלס המקורי
באבלס חיות
גלידה רעה 3
באבלס פיראטים
כדור בעננים
באבלס טראבלס 3
באבלס גלגל פירות
באבלס שוטר החדש
זומה
באבלס דינוזאורים
באבלס טראבלס
גלידה רעה 2
בן האש ובת המים 4
באבלס ספידי
באבלס היט
באבלס טראבלס 2
x
פרסומת
פרסומת