פרסומת
פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

טרזן

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק טרזן חינם

טרזן היא דמות ספרותית של נער אנגלי שנינטש בג’ונגל, ולמד להסתכל לסכנות ולתנאים בג’ונגל. הספר הפך לרב מכר, ונוצרו בעקבותיו סרטים רבים ששודרה בקולנוע ובטלוויזיה.

הסרט המוכר והמצליח ביותר של טרזן הוא סרטם של וולט דיסני שיצרה סרט אנימציה המבוסס על הספר של טרזן והפך להצלחה גדולה, ולא רק בקרב הילדים. בעקבות הצלחה זאת נוצרו משחקים של טרזן המבוססים על הסיפור שבספר ובסדרה, לרוב מדובר במשחקי פעולה, שבהם מגלים את דמותו של טרזן, בדיוק כפי שנציג באתר זה.

משחק פעולה של טרזן במשחקי פלאש מהיר ונוח למשחק. במשחק זה תצטרכו לגלם את דמותו של טרזן ולהתגבר על המכשולים בטבע, שהם יכלים להיות למשל צוקים, תנינים ועוד. במהלך המשחק נסו לצבור כמה שיותר נקודות עם טרזן על ידי איסוף של יהלומים.

השתמשו בתנינים על מנת לעבור את המכשולים. ישנם מקומות בהם תצטרכו לעזר בחבל שנע במקום, על מנת להיתפס בו ולעבור ממקום למקום ולהמשיך את המשחק, מדובר במשחק יחסית פשוט ומהנה עם סטופר שתוכלו לראות בכמה זמן לוקח לכם לסיים את המשחק ולנסות ולשפר א התוצאה.

שיחקו: 254 פעמים
דירוג: 0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5 (0 מדרגים)
בן האש ובת המים 5
באבלז
בן האש ובת המים
באבלס כדורים
באבלס מסתובב
באבלס מפל מים
טמפל ראן
באבלס ממתקים
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס חיות
באבלס נגד בלוקים
טטריס
באבלס קלאסי
באבלס ספידי
פוצץ אותה
באבלס המקורי לנייד
באבלס מסך מלא
זומה
גלידה רעה 3
באבלס טנקים
סוניק הקיפוד
שש בש אונליין
באבלס כדורגל
בן האש ובת המים 3
באבלס פיראטים
באבלס טראבלס 2.5
באטמן
פצצתה
פקמן
באבלס מריו
כדורגל זומבים
באבלס גלגל
באבלס סיני
באבלס HD
באבלס בלי פלאש
Bubble Shooter
מריו כוכבים
באבלס אלמנטים
באבלס ניאון
באבלס תפוזים
x
פרסומת
פרסומת
פרסומת