פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

טרזן

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק טרזן חינם

טרזן היא דמות ספרותית של נער אנגלי שנינטש בג’ונגל, ולמד להסתכל לסכנות ולתנאים בג’ונגל. הספר הפך לרב מכר, ונוצרו בעקבותיו סרטים רבים ששודרה בקולנוע ובטלוויזיה.

הסרט המוכר והמצליח ביותר של טרזן הוא סרטם של וולט דיסני שיצרה סרט אנימציה המבוסס על הספר של טרזן והפך להצלחה גדולה, ולא רק בקרב הילדים. בעקבות הצלחה זאת נוצרו משחקים של טרזן המבוססים על הסיפור שבספר ובסדרה, לרוב מדובר במשחקי פעולה, שבהם מגלים את דמותו של טרזן, בדיוק כפי שנציג באתר זה.

משחק פעולה של טרזן במשחקי פלאש מהיר ונוח למשחק. במשחק זה תצטרכו לגלם את דמותו של טרזן ולהתגבר על המכשולים בטבע, שהם יכלים להיות למשל צוקים, תנינים ועוד. במהלך המשחק נסו לצבור כמה שיותר נקודות עם טרזן על ידי איסוף של יהלומים.

השתמשו בתנינים על מנת לעבור את המכשולים. ישנם מקומות בהם תצטרכו לעזר בחבל שנע במקום, על מנת להיתפס בו ולעבור ממקום למקום ולהמשיך את המשחק, מדובר במשחק יחסית פשוט ומהנה עם סטופר שתוכלו לראות בכמה זמן לוקח לכם לסיים את המשחק ולנסות ולשפר א התוצאה.

שיחקו: 148 פעמים
דירוג: 0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5 (0 מדרגים)
באבלס סיני
סוניק הקיפוד
בן האש ובת המים 4
באבלס טנקים
פוצץ אותה
בן האש ובת המים 5
טמפל ראן
באבלס מריו
באבלס הקול בראש
באבלס המקורי
בן 10
באבלס בלי פלאש
טטריס
באבלס מפל מים
באבלס מסתובב
באבלס היט
טנקי אונליין
באטמן
באבלס נגד בלוקים
צבי הנינג’ה
באבלס טראבלס 2
בן האש ובת המים 6
בן האש ובת המים 2
באבלס שוטר החדש
גלידה רעה
פצצתה
באבלס פיראטים
באבלס ספידי
טרזן
גלידה רעה 3
בן האש ובת המים 3
זומה
Bubble Shooter
באבלס כדורים
באבלס ממתקים
באבלס פרחים
באבלס המקורי לנייד
באבלס כדורגל
באבלס ניאון
מריו כוכבים
x
פרסומת
פרסומת