פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק טרזן חינם

טרזן היא דמות ספרותית של נער אנגלי שנינטש בג’ונגל, ולמד להסתכל לסכנות ולתנאים בג’ונגל. הספר הפך לרב מכר, ונוצרו בעקבותיו סרטים רבים ששודרה בקולנוע ובטלוויזיה.

הסרט המוכר והמצליח ביותר של טרזן הוא סרטם של וולט דיסני שיצרה סרט אנימציה המבוסס על הספר של טרזן והפך להצלחה גדולה, ולא רק בקרב הילדים. בעקבות הצלחה זאת נוצרו משחקים של טרזן המבוססים על הסיפור שבספר ובסדרה, לרוב מדובר במשחקי פעולה, שבהם מגלים את דמותו של טרזן, בדיוק כפי שנציג באתר זה.

משחק פעולה של טרזן במשחקי פלאש מהיר ונוח למשחק. במשחק זה תצטרכו לגלם את דמותו של טרזן ולהתגבר על המכשולים בטבע, שהם יכלים להיות למשל צוקים, תנינים ועוד. במהלך המשחק נסו לצבור כמה שיותר נקודות עם טרזן על ידי איסוף של יהלומים.

השתמשו בתנינים על מנת לעבור את המכשולים. ישנם מקומות בהם תצטרכו לעזר בחבל שנע במקום, על מנת להיתפס בו ולעבור ממקום למקום ולהמשיך את המשחק, מדובר במשחק יחסית פשוט ומהנה עם סטופר שתוכלו לראות בכמה זמן לוקח לכם לסיים את המשחק ולנסות ולשפר א התוצאה.

שיחקו החודש: 1,972 שחקנים
דירוג: 2 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 5 (2 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס 2
באבלס כדורים
אקינטור
איקס עיגול
באבלס ביצים
סופר באבלס
באבלס ינשוף
באבלס אפריקה
באבלס בסיבוב
באבלס פרו
באבלס שוטרס
טטריס
ד”ר באבל
באבלס ספינר
באבלס דביבון
באבלס קורונה
שש בש אונליין
באבלס אייפון X MAX
באבלס טנקים
באבלס חתולים
באבלס שמח
באבלס סנאי
בן האש ובת המים
זומה בום
באבלס כדורי פרווה
שולה המוקשים
פצצתה
באבלס דוב פנדה
באבלס פרצופים
כדור בעננים 2
צוללות
אגריו
באבלס חייזרים
באבלס אלמנטים
באבלס כורה הזהב
באבלס דינוזאורים
דמקה אונליין
באבלס זומא
באבל היט
באבלס טראבלס 2.5
פרסומת
פרסומת
פרסומת