פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק טרזן חינם

טרזן היא דמות ספרותית של נער אנגלי שנינטש בג'ונגל, ולמד להסתכל לסכנות ולתנאים בג'ונגל. הספר הפך לרב מכר, ונוצרו בעקבותיו סרטים רבים ששודרה בקולנוע ובטלוויזיה.

הסרט המוכר והמצליח ביותר של טרזן הוא סרטם של וולט דיסני שיצרה סרט אנימציה המבוסס על הספר של טרזן והפך להצלחה גדולה, ולא רק בקרב הילדים. בעקבות הצלחה זאת נוצרו משחקים של טרזן המבוססים על הסיפור שבספר ובסדרה, לרוב מדובר במשחקי פעולה, שבהם מגלים את דמותו של טרזן, בדיוק כפי שנציג באתר זה.

משחק פעולה של טרזן במשחקי פלאש מהיר ונוח למשחק. במשחק זה תצטרכו לגלם את דמותו של טרזן ולהתגבר על המכשולים בטבע, שהם יכלים להיות למשל צוקים, תנינים ועוד. במהלך המשחק נסו לצבור כמה שיותר נקודות עם טרזן על ידי איסוף של יהלומים.

השתמשו בתנינים על מנת לעבור את המכשולים. ישנם מקומות בהם תצטרכו לעזר בחבל שנע במקום, על מנת להיתפס בו ולעבור ממקום למקום ולהמשיך את המשחק, מדובר במשחק יחסית פשוט ומהנה עם סטופר שתוכלו לראות בכמה זמן לוקח לכם לסיים את המשחק ולנסות ולשפר א התוצאה.

שיחקו החודש: 2,495 שחקנים
דירוג: 2 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 5 (2 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס נגד בלוקים
באבלס יהלומים
באבלס סגה מכשפה
בועות בצרורות 3
באבלס פירות
באבלס שף
טמפל ראן 2
באבלס זומא
באבלס מפלצות
באבלס יריות
באבלס חווה
באבלס כדורי פרווה
באבלס פרחים
באבלס צפרדע
באבלס טראבלס 3
באבלס פרצוף כועס
באבלס סוויט החדש
בועות בצרורות 2.5
באבל שוטר 3
באבלס תותח בועות
באבלס הפרופסור המשוגע
באבלס בלונים
באבלס בין כוכבים
בועות בצרורות
באבלס פינגווינים
פרופסור באבלס
באבלס שוטר החדש
בועות בצרורות 2
באבלס אוקיינוס
באבלס בסיבוב
באבלס שוטרס
באבלס בחלל
באבלס אפריקה
באבלס בלי פלאש
סוליטר
סנייק יו
באבלס מפל מים
באבלס טראבלס 2
סוליטר עכביש
גלידה רעה 2
פרסומת
פרסומת
פרסומת