פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

טטריס

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק טטריס חינם

טטריס הוא משחק שנוצר לראשונה בשנת 1984, ושמו של המשחק טטריס נגזר מהמילה היוונית טטרה, שהיא המספר ארבע ביוונית. ארבע הוא מספר הקוביות בכל צורה שניתן למצוא במשחק טטריס, ישנם שבע צורות שונות, שבכל אחת מהם ניתן למצוא ארבע קוביות כאמור, ואותם צריך לדעת למקם בצורה נכונה במשחק כך שיצרו רצף של שורה שלמה. כאשר נוצר רצף כזה הוא נעלם, ואתם מקבלים על כך נקודות, ומפנים לכם עוד שטח ליצור שורות חדשים, וכך גם שאר הקוביות מתרחקות מימכם ומנועות מימכם להיפסל.

טטריס הוא משחק חשיבה וזריזות, כי במהלך המשחק ככל שתתקדמו תצברו יותר נקודות, אך גם תעלו רמה, בצד של המשחק כתוב איזה רמה אתם, וברמות היותר מתקדמות המשחק מהיר מאוד ומצריך מהירות מחשבה, על מנת לדעת איכן למקם את הריבוע ובאיזה צורה. ניתן לסובב את הצורה כיצד שתרצו, נסו לצבור כמה שיותר נקודות במשחק טטריס. ניתן לשחק גם טטריס במשחק זה מול שחקן נוסף, כך שלכל אחד יש מקשים משלו במקלדת ומסך נפרד במסך והוא יכל לנסות לצבור יותר נקודות מהיריב.

שיחקו: 931 פעמים
דירוג: 3 votes, average: 3.33 out of 53 votes, average: 3.33 out of 53 votes, average: 3.33 out of 53 votes, average: 3.33 out of 53 votes, average: 3.33 out of 5 (3 מדרגים)
באבלס מריו
באבלס ניאון
באבלס המקורי
באבלס פיראטים
גלידה רעה
באבלס מסתובב
באבלס טראבלס 2.5
באבלס פרחים
באבלס כדורים
באבלס בלונים
סוניק הקיפוד
באבלס הקול בראש
גלידה רעה 3
טטריס
באבלס בועות סבון
בן 10
באבלס שוטר החדש
בועות בצרורות
בוב ספוג
בן האש ובת המים 2
באבלס HD
בן האש ובת המים
באבלס קלאסי
טמפל ראן
בן האש ובת המים 4
באבלס חיות
באבלז
באבלס גולגולות
באבלס טראבלס
באבלס ליל כל הקדושים
בן האש ובת המים 5
צבי הנינג’ה
באבלס המקורי לנייד
באבלס גלגל
בן האש ובת המים 3
באבלס טנקים
באבלס נגד בלוקים
כדור בעננים
טרזן
פוצץ אותה
x
פרסומת
פרסומת