פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק טטריס חינם

טטריס הוא משחק שנוצר לראשונה בשנת 1984, ושמו של המשחק טטריס נגזר מהמילה היוונית טטרה, שהיא המספר ארבע ביוונית. ארבע הוא מספר הקוביות בכל צורה שניתן למצוא במשחק טטריס, ישנם שבע צורות שונות, שבכל אחת מהם ניתן למצוא ארבע קוביות כאמור, ואותם צריך לדעת למקם בצורה נכונה במשחק כך שיצרו רצף של שורה שלמה. כאשר נוצר רצף כזה הוא נעלם, ואתם מקבלים על כך נקודות, ומפנים לכם עוד שטח ליצור שורות חדשים, וכך גם שאר הקוביות מתרחקות מימכם ומנועות מימכם להיפסל.

טטריס הוא משחק חשיבה וזריזות, כי במהלך המשחק ככל שתתקדמו תצברו יותר נקודות, אך גם תעלו רמה, בצד של המשחק כתוב איזה רמה אתם, וברמות היותר מתקדמות המשחק מהיר מאוד ומצריך מהירות מחשבה, על מנת לדעת איכן למקם את הריבוע ובאיזה צורה. ניתן לסובב את הצורה כיצד שתרצו, נסו לצבור כמה שיותר נקודות במשחק טטריס. ניתן לשחק גם טטריס במשחק זה מול שחקן נוסף, כך שלכל אחד יש מקשים משלו במקלדת ומסך נפרד במסך והוא יכל לנסות לצבור יותר נקודות מהיריב.

שיחקו החודש: 3,880 שחקנים
דירוג: 4 votes, average: 3.75 out of 54 votes, average: 3.75 out of 54 votes, average: 3.75 out of 54 votes, average: 3.75 out of 54 votes, average: 3.75 out of 5 (4 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס כדורי פרווה
באבלס המקורי לנייד
קנדי קראש
באבל בובל
אקינטור
באבלס קורונה
באבלס התאם 3
באבלס כדורים
בועות בצרורות
סנייק יו
באבלס הקול בראש
באבלס 2021
באבלס בום
באבלס קוף
באבל שוטר 3
באבלס קיטי
שש בש אונליין
טרזן
באבלס שוטרס
באבלס ספידי
באבלס אוקיינוס
באבלס סוכריות
באבלס צורות
באבלס חתולים
באבלס כדורים מסתובבים
בועות בצרורות 2
זומה בום
זומה
באבלס דוב פנדה
שולה המוקשים
באבלס ממתקים
באבלס ארנבים
באבלס פיראטים
דמקה אונליין
באבלס סוויט החדש
באבלס זומא
באבלס כורה הזהב
סוניק הקיפוד
סופר באבלס
באבלס דינוזאורים
פרסומת
פרסומת
פרסומת