פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק טטריס חינם

טטריס הוא משחק שנוצר לראשונה בשנת 1984, ושמו של המשחק טטריס נגזר מהמילה היוונית טטרה, שהיא המספר ארבע ביוונית. ארבע הוא מספר הקוביות בכל צורה שניתן למצוא במשחק טטריס, ישנם שבע צורות שונות, שבכל אחת מהם ניתן למצוא ארבע קוביות כאמור, ואותם צריך לדעת למקם בצורה נכונה במשחק כך שיצרו רצף של שורה שלמה. כאשר נוצר רצף כזה הוא נעלם, ואתם מקבלים על כך נקודות, ומפנים לכם עוד שטח ליצור שורות חדשים, וכך גם שאר הקוביות מתרחקות מימכם ומנועות מימכם להיפסל.

טטריס הוא משחק חשיבה וזריזות, כי במהלך המשחק ככל שתתקדמו תצברו יותר נקודות, אך גם תעלו רמה, בצד של המשחק כתוב איזה רמה אתם, וברמות היותר מתקדמות המשחק מהיר מאוד ומצריך מהירות מחשבה, על מנת לדעת איכן למקם את הריבוע ובאיזה צורה. ניתן לסובב את הצורה כיצד שתרצו, נסו לצבור כמה שיותר נקודות במשחק טטריס. ניתן לשחק גם טטריס במשחק זה מול שחקן נוסף, כך שלכל אחד יש מקשים משלו במקלדת ומסך נפרד במסך והוא יכל לנסות לצבור יותר נקודות מהיריב.

שיחקו החודש: 5,520 שחקנים
דירוג: 7 votes, average: 4.29 out of 57 votes, average: 4.29 out of 57 votes, average: 4.29 out of 57 votes, average: 4.29 out of 57 votes, average: 4.29 out of 5 (7 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס מסך מלא
באבלס מסתובב 3
באבלס גלגל
באבלס ספידי
מלך הפלאפל
באבלס פונפונים
אקינטור
איקס עיגול
באבלס כוכבים
באבלס בלונים
באבלס ממתקים
באבלס תותח בועות
כדור בעננים
באבלס צורות
באבלס כורה הזהב
סוניק הקיפוד
ד"ר באבל
באבלס בום
באבלס פרצופים
באבלס 3
טמפל ראן
בן 10
באבלס קורונה
באבלס בסיבוב
באבלס אפריקה
בן האש ובת המים 6
באטמן
דמקה אונליין
זומה
באבלס ניאון
באבלס מפל מים
אגריו
בוב ספוג
באבלס התאם 3
באבלס דינוזאורים
באבלס עולמי
יטי באבלס
באבל היט
באבלס זומא
באבלס חתולים
פרסומת
פרסומת
פרסומת