פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק טטריס חינם

טטריס הוא משחק שנוצר לראשונה בשנת 1984, ושמו של המשחק טטריס נגזר מהמילה היוונית טטרה, שהיא המספר ארבע ביוונית. ארבע הוא מספר הקוביות בכל צורה שניתן למצוא במשחק טטריס, ישנם שבע צורות שונות, שבכל אחת מהם ניתן למצוא ארבע קוביות כאמור, ואותם צריך לדעת למקם בצורה נכונה במשחק כך שיצרו רצף של שורה שלמה. כאשר נוצר רצף כזה הוא נעלם, ואתם מקבלים על כך נקודות, ומפנים לכם עוד שטח ליצור שורות חדשים, וכך גם שאר הקוביות מתרחקות מימכם ומנועות מימכם להיפסל.

טטריס הוא משחק חשיבה וזריזות, כי במהלך המשחק ככל שתתקדמו תצברו יותר נקודות, אך גם תעלו רמה, בצד של המשחק כתוב איזה רמה אתם, וברמות היותר מתקדמות המשחק מהיר מאוד ומצריך מהירות מחשבה, על מנת לדעת איכן למקם את הריבוע ובאיזה צורה. ניתן לסובב את הצורה כיצד שתרצו, נסו לצבור כמה שיותר נקודות במשחק טטריס. ניתן לשחק גם טטריס במשחק זה מול שחקן נוסף, כך שלכל אחד יש מקשים משלו במקלדת ומסך נפרד במסך והוא יכל לנסות לצבור יותר נקודות מהיריב.

שיחקו החודש: 6,393 שחקנים
דירוג: 7 votes, average: 4.29 out of 57 votes, average: 4.29 out of 57 votes, average: 4.29 out of 57 votes, average: 4.29 out of 57 votes, average: 4.29 out of 5 (7 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
כדור בעננים
בועות בצרורות 2.5
שש בש אונליין
מלך הפלאפל
באבלס שוטרס
באבלס רסי
באבלס סיני
באבלס מתחת למים
באבלס פונפונים
טמפל ראן
אגריו
כדורגל זומבים
באבלס המקורי
באבלס ממתקים
באבלס טנקים
באבלס מסתובב
באבלס סוכריות
באבלס כורה הזהב
שחמט אונליין
באבלס בלי פלאש
באבלס מסתובב 3
באבלס קלאסי
באבל היט
באבלס פרצופים
באבלס גלגל פירות
באבלס בני המאיה
באבלס שף
באבלס פרצוף כועס
בן 10
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס פינגווינים
זומה באבלס
באבלס המקורי לנייד
באבלס גולגולות
באבלס קסום
באבלס בלונים
באבלס טראבלס 2.5
טנקי אונליין
באבלס דינוזאורים
באבלס HD
פרסומת
פרסומת
פרסומת