פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק טטריס חינם

טטריס הוא משחק שנוצר לראשונה בשנת 1984, ושמו של המשחק טטריס נגזר מהמילה היוונית טטרה, שהיא המספר ארבע ביוונית. ארבע הוא מספר הקוביות בכל צורה שניתן למצוא במשחק טטריס, ישנם שבע צורות שונות, שבכל אחת מהם ניתן למצוא ארבע קוביות כאמור, ואותם צריך לדעת למקם בצורה נכונה במשחק כך שיצרו רצף של שורה שלמה. כאשר נוצר רצף כזה הוא נעלם, ואתם מקבלים על כך נקודות, ומפנים לכם עוד שטח ליצור שורות חדשים, וכך גם שאר הקוביות מתרחקות מימכם ומנועות מימכם להיפסל.

טטריס הוא משחק חשיבה וזריזות, כי במהלך המשחק ככל שתתקדמו תצברו יותר נקודות, אך גם תעלו רמה, בצד של המשחק כתוב איזה רמה אתם, וברמות היותר מתקדמות המשחק מהיר מאוד ומצריך מהירות מחשבה, על מנת לדעת איכן למקם את הריבוע ובאיזה צורה. ניתן לסובב את הצורה כיצד שתרצו, נסו לצבור כמה שיותר נקודות במשחק טטריס. ניתן לשחק גם טטריס במשחק זה מול שחקן נוסף, כך שלכל אחד יש מקשים משלו במקלדת ומסך נפרד במסך והוא יכל לנסות לצבור יותר נקודות מהיריב.

שיחקו החודש: 7,317 שחקנים
דירוג: 7 votes, average: 4.29 out of 57 votes, average: 4.29 out of 57 votes, average: 4.29 out of 57 votes, average: 4.29 out of 57 votes, average: 4.29 out of 5 (7 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
גלידה רעה 3
גלידה רעה 2
אגריו
באבלס תותח בועות
בועות בצרורות
באבלס חייזרים
באבלס יהלומים
טטריס
באבלס גולות
ד"ר באבל
סוליטר
באבלס 2
באבלס היט
באבלס דוב פנדה
באטמן
באבלס פירות
באבלס קורונה
באבלס ביער
באבלס אמונג אס
באבלס אייפון X MAX
באבלס קוף
שחמט אונליין
בן האש ובת המים 3
באבלס כוכבי לכת
באבלס גלגל פירות
בן האש ובת המים
כדורגל זומבים
באבלז
כדור בעננים
באבלס ספידי
באבלס פרחים
באבלס שוטרס
באבלס בום
באבלס המקורי
באבלס נגד בלוקים
באבלס מהיר
באבלס מריו
בן האש ובת המים 5
בועות בצרורות 2.5
באבלס עולמי
פרסומת
פרסומת
פרסומת