פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק טטריס חינם

טטריס הוא משחק שנוצר לראשונה בשנת 1984, ושמו של המשחק טטריס נגזר מהמילה היוונית טטרה, שהיא המספר ארבע ביוונית. ארבע הוא מספר הקוביות בכל צורה שניתן למצוא במשחק טטריס, ישנם שבע צורות שונות, שבכל אחת מהם ניתן למצוא ארבע קוביות כאמור, ואותם צריך לדעת למקם בצורה נכונה במשחק כך שיצרו רצף של שורה שלמה. כאשר נוצר רצף כזה הוא נעלם, ואתם מקבלים על כך נקודות, ומפנים לכם עוד שטח ליצור שורות חדשים, וכך גם שאר הקוביות מתרחקות מימכם ומנועות מימכם להיפסל.

טטריס הוא משחק חשיבה וזריזות, כי במהלך המשחק ככל שתתקדמו תצברו יותר נקודות, אך גם תעלו רמה, בצד של המשחק כתוב איזה רמה אתם, וברמות היותר מתקדמות המשחק מהיר מאוד ומצריך מהירות מחשבה, על מנת לדעת איכן למקם את הריבוע ובאיזה צורה. ניתן לסובב את הצורה כיצד שתרצו, נסו לצבור כמה שיותר נקודות במשחק טטריס. ניתן לשחק גם טטריס במשחק זה מול שחקן נוסף, כך שלכל אחד יש מקשים משלו במקלדת ומסך נפרד במסך והוא יכל לנסות לצבור יותר נקודות מהיריב.

שיחקו החודש: 2,044 שחקנים
דירוג: 4 votes, average: 3.75 out of 54 votes, average: 3.75 out of 54 votes, average: 3.75 out of 54 votes, average: 3.75 out of 54 votes, average: 3.75 out of 5 (4 שחקנים)
פרסומת
צבי הנינג’ה
זומה באבלס
באבלס שמח
באבלס תותח בועות
באבלס סיני
באבלס כדורי פרווה
באבלס אפריקה
באבלס שוטר החדש
אקינטור
בבלס
באבלס אמונג אס
באבלס הישן
באבלס בועות סבון
באבלס כדורים מסתובבים
באבלס גלגל
באבלס מוזיקלי
באטמן
באבלס שף
באבלס כדורים
אגריו
טנקי אונליין
באבל היט
באבלס מסתובב 2
גלידה רעה
באבלס סנאי
באבלס ספין
באבלס אייפון X MAX
באבלס כוכבים
באבלס גלגל פירות
סופר באבלס
טמפל ראן 2
טמפל ראן
באבלס מספרים
באבלס מסך מלא
באבלס בחלל
גלידה רעה 2
באבלס 2
שחמט אונליין
באבלס שובר קירות
באבלס יריות
פרסומת
פרסומת
פרסומת