פרסומת
פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

טטריס

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק טטריס חינם

טטריס הוא משחק שנוצר לראשונה בשנת 1984, ושמו של המשחק טטריס נגזר מהמילה היוונית טטרה, שהיא המספר ארבע ביוונית. ארבע הוא מספר הקוביות בכל צורה שניתן למצוא במשחק טטריס, ישנם שבע צורות שונות, שבכל אחת מהם ניתן למצוא ארבע קוביות כאמור, ואותם צריך לדעת למקם בצורה נכונה במשחק כך שיצרו רצף של שורה שלמה. כאשר נוצר רצף כזה הוא נעלם, ואתם מקבלים על כך נקודות, ומפנים לכם עוד שטח ליצור שורות חדשים, וכך גם שאר הקוביות מתרחקות מימכם ומנועות מימכם להיפסל.

טטריס הוא משחק חשיבה וזריזות, כי במהלך המשחק ככל שתתקדמו תצברו יותר נקודות, אך גם תעלו רמה, בצד של המשחק כתוב איזה רמה אתם, וברמות היותר מתקדמות המשחק מהיר מאוד ומצריך מהירות מחשבה, על מנת לדעת איכן למקם את הריבוע ובאיזה צורה. ניתן לסובב את הצורה כיצד שתרצו, נסו לצבור כמה שיותר נקודות במשחק טטריס. ניתן לשחק גם טטריס במשחק זה מול שחקן נוסף, כך שלכל אחד יש מקשים משלו במקלדת ומסך נפרד במסך והוא יכל לנסות לצבור יותר נקודות מהיריב.

שיחקו: 543 פעמים
דירוג: 2 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 5 (2 מדרגים)
טרזן
באבלס פיראטים
באבלס HD
באבלס כדורי פרווה
באבלס מפל מים
פצצתה
באבלס מסתובב
צבי הנינג’ה
באבלס טנקים
באבלס אלמנטים
באבלס ממתקים
באבלס המקורי לנייד
באבלס תפוזים
באבלס ביער
זומה
כדור בעננים
באבלס נגד בלוקים
כדורגל זומבים
באבלס חיות
בבלס
בן האש ובת המים 6
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס טראבלס
באבלז
באבלס סיני
באבלס קלאסי
טמפל ראן
בן האש ובת המים
באטמן
טטריס
פקמן
באבלס מריו
טנקי אונליין
באבלס טראבלס 2
בן האש ובת המים 3
באבלס מסך מלא
באבלס כוכבים
באבלס הקול בראש
באבלס בועות סבון
באבלס טראבלס 3
x
פרסומת
פרסומת
פרסומת