פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק טטריס חינם

טטריס הוא משחק שנוצר לראשונה בשנת 1984, ושמו של המשחק טטריס נגזר מהמילה היוונית טטרה, שהיא המספר ארבע ביוונית. ארבע הוא מספר הקוביות בכל צורה שניתן למצוא במשחק טטריס, ישנם שבע צורות שונות, שבכל אחת מהם ניתן למצוא ארבע קוביות כאמור, ואותם צריך לדעת למקם בצורה נכונה במשחק כך שיצרו רצף של שורה שלמה. כאשר נוצר רצף כזה הוא נעלם, ואתם מקבלים על כך נקודות, ומפנים לכם עוד שטח ליצור שורות חדשים, וכך גם שאר הקוביות מתרחקות מימכם ומנועות מימכם להיפסל.

טטריס הוא משחק חשיבה וזריזות, כי במהלך המשחק ככל שתתקדמו תצברו יותר נקודות, אך גם תעלו רמה, בצד של המשחק כתוב איזה רמה אתם, וברמות היותר מתקדמות המשחק מהיר מאוד ומצריך מהירות מחשבה, על מנת לדעת איכן למקם את הריבוע ובאיזה צורה. ניתן לסובב את הצורה כיצד שתרצו, נסו לצבור כמה שיותר נקודות במשחק טטריס. ניתן לשחק גם טטריס במשחק זה מול שחקן נוסף, כך שלכל אחד יש מקשים משלו במקלדת ומסך נפרד במסך והוא יכל לנסות לצבור יותר נקודות מהיריב.

שיחקו החודש: 3,084 שחקנים
דירוג: 4 votes, average: 3.75 out of 54 votes, average: 3.75 out of 54 votes, average: 3.75 out of 54 votes, average: 3.75 out of 54 votes, average: 3.75 out of 5 (4 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
גלידה רעה 3
באבלס ביער
באבלס מספרים
כדור בעננים
באבלס רסי
באבלס מפלצות
באבלס גלגל מסתובב
באבלס HD
באבלס כוכבי לכת
באבלס אייפון X MAX
באבלס פופ
באבלס ממתקים
באבלס פיראטים
באבלס כדורים מסתובבים
סוניק הקיפוד
באבלס קורונה
פוצץ אותה
באבלס גולגולות
באבלס בלונים
באבל בובל
באבלס סיני
בועות בצרורות 3
באבלס גלגל 2
באבלס ספין
באבלס דביבון
באבלז
באבלס אמונג אס
באבלס מסתובב 3
שש בש אונליין
באבלס גלגל פירות
באבלס טראבלס 2
בן האש ובת המים
באבלס סוויט החדש
גלידה רעה
באבלס טנקים
דמקה אונליין
מלך הפלאפל
בועות בצרורות 2.5
באבלס בועות סבון
פרופסור באבלס
פרסומת
פרסומת
פרסומת