פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק טטריס חינם

טטריס הוא משחק שנוצר לראשונה בשנת 1984, ושמו של המשחק טטריס נגזר מהמילה היוונית טטרה, שהיא המספר ארבע ביוונית. ארבע הוא מספר הקוביות בכל צורה שניתן למצוא במשחק טטריס, ישנם שבע צורות שונות, שבכל אחת מהם ניתן למצוא ארבע קוביות כאמור, ואותם צריך לדעת למקם בצורה נכונה במשחק כך שיצרו רצף של שורה שלמה. כאשר נוצר רצף כזה הוא נעלם, ואתם מקבלים על כך נקודות, ומפנים לכם עוד שטח ליצור שורות חדשים, וכך גם שאר הקוביות מתרחקות מימכם ומנועות מימכם להיפסל.

טטריס הוא משחק חשיבה וזריזות, כי במהלך המשחק ככל שתתקדמו תצברו יותר נקודות, אך גם תעלו רמה, בצד של המשחק כתוב איזה רמה אתם, וברמות היותר מתקדמות המשחק מהיר מאוד ומצריך מהירות מחשבה, על מנת לדעת איכן למקם את הריבוע ובאיזה צורה. ניתן לסובב את הצורה כיצד שתרצו, נסו לצבור כמה שיותר נקודות במשחק טטריס. ניתן לשחק גם טטריס במשחק זה מול שחקן נוסף, כך שלכל אחד יש מקשים משלו במקלדת ומסך נפרד במסך והוא יכל לנסות לצבור יותר נקודות מהיריב.

שיחקו: 1,470 פעמים
דירוג: 4 votes, average: 3.75 out of 54 votes, average: 3.75 out of 54 votes, average: 3.75 out of 54 votes, average: 3.75 out of 54 votes, average: 3.75 out of 5 (4 מדרגים)
באבלס מסך מלא
בן האש ובת המים 5
באבלס קוף
פקמן
באבלס היט
באבלס מסתובב
באבלס עולמי
באבלס סוויט החדש
שש בש אונליין
באבלס טראבלס 2.5
באבלס כוכבים
באבלס ספידי
באבלז
גלידה רעה 3
באבלס דינוזאורים
פצצתה
באבלס קוביות גומי
באבלס מתחת למים
Bubble Shooter
באבלס טראבלס 2
בוב ספוג
באבלס אקסטרים
באבל היט
סוניק הקיפוד
באבלס בחלל
באבלס בום
זומה באבלס
באבלס מספרים
באבלס גלגל
גלידה רעה
בן האש ובת המים 3
זומה
באבלס תותח בועות
באבלס בועות סבון
באבלס גלגל פירות
כדור בעננים
באבלס מפל מים
באבלס HD
באבלס צורות
באבלס ביצים
x
פרסומת
פרסומת