פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק טטריס חינם

טטריס הוא משחק שנוצר לראשונה בשנת 1984, ושמו של המשחק טטריס נגזר מהמילה היוונית טטרה, שהיא המספר ארבע ביוונית. ארבע הוא מספר הקוביות בכל צורה שניתן למצוא במשחק טטריס, ישנם שבע צורות שונות, שבכל אחת מהם ניתן למצוא ארבע קוביות כאמור, ואותם צריך לדעת למקם בצורה נכונה במשחק כך שיצרו רצף של שורה שלמה. כאשר נוצר רצף כזה הוא נעלם, ואתם מקבלים על כך נקודות, ומפנים לכם עוד שטח ליצור שורות חדשים, וכך גם שאר הקוביות מתרחקות מימכם ומנועות מימכם להיפסל.

טטריס הוא משחק חשיבה וזריזות, כי במהלך המשחק ככל שתתקדמו תצברו יותר נקודות, אך גם תעלו רמה, בצד של המשחק כתוב איזה רמה אתם, וברמות היותר מתקדמות המשחק מהיר מאוד ומצריך מהירות מחשבה, על מנת לדעת איכן למקם את הריבוע ובאיזה צורה. ניתן לסובב את הצורה כיצד שתרצו, נסו לצבור כמה שיותר נקודות במשחק טטריס. ניתן לשחק גם טטריס במשחק זה מול שחקן נוסף, כך שלכל אחד יש מקשים משלו במקלדת ומסך נפרד במסך והוא יכל לנסות לצבור יותר נקודות מהיריב.

שיחקו החודש: 4,984 שחקנים
דירוג: 6 votes, average: 4.17 out of 56 votes, average: 4.17 out of 56 votes, average: 4.17 out of 56 votes, average: 4.17 out of 56 votes, average: 4.17 out of 5 (6 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
טנקי אונליין
באבלס כוכבים
באבלס מסתובב 2
באבלס גלגל 2
באבלס חתולים
בן האש ובת המים
באבלס תותח בועות
באבלס סיני
באבלס קוביות גומי
כדורגל זומבים
באבלס 2021
באבלס פרצופים
באבלס כדורי פרווה
באבלס המקורי לנייד
אקינטור
בן האש ובת המים 2
באבלס פונפונים
באבלס זומא
באבלס קורונה
באבלס 3
באבלס בלי פלאש
באבלס ביצים
פלישת הבועות
בועות בצרורות 2
באבלס 2
צבי הנינג'ה
טטריס
באבלס צפרדע
באבלס היט
מריו כוכבים
צוללות
באבלס קיטי
דמקה אונליין
באבלס גולגולות
באבלס סנאי
באבלס בלונים
באבלס יריות
באבלס טראבלס 2.5
באבלס הישן
באבלס מהיר
פרסומת
פרסומת
פרסומת