פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

טטריס

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק טטריס חינם

טטריס הוא משחק שנוצר לראשונה בשנת 1984, ושמו של המשחק טטריס נגזר מהמילה היוונית טטרה, שהיא המספר ארבע ביוונית. ארבע הוא מספר הקוביות בכל צורה שניתן למצוא במשחק טטריס, ישנם שבע צורות שונות, שבכל אחת מהם ניתן למצוא ארבע קוביות כאמור, ואותם צריך לדעת למקם בצורה נכונה במשחק כך שיצרו רצף של שורה שלמה. כאשר נוצר רצף כזה הוא נעלם, ואתם מקבלים על כך נקודות, ומפנים לכם עוד שטח ליצור שורות חדשים, וכך גם שאר הקוביות מתרחקות מימכם ומנועות מימכם להיפסל.

טטריס הוא משחק חשיבה וזריזות, כי במהלך המשחק ככל שתתקדמו תצברו יותר נקודות, אך גם תעלו רמה, בצד של המשחק כתוב איזה רמה אתם, וברמות היותר מתקדמות המשחק מהיר מאוד ומצריך מהירות מחשבה, על מנת לדעת איכן למקם את הריבוע ובאיזה צורה. ניתן לסובב את הצורה כיצד שתרצו, נסו לצבור כמה שיותר נקודות במשחק טטריס. ניתן לשחק גם טטריס במשחק זה מול שחקן נוסף, כך שלכל אחד יש מקשים משלו במקלדת ומסך נפרד במסך והוא יכל לנסות לצבור יותר נקודות מהיריב.

שיחקו: 317 פעמים
דירוג: 2 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 52 votes, average: 3.50 out of 5 (2 מדרגים)
באבלס טראבלס 2.5
באבלס מריו
בועות בצרורות
באבלס HD
באבלס תפוזים
טנקי אונליין
באבלז
באבלס המקורי לנייד
באבלס ממתקים
באבלס הקול בראש
באבלס מסתובב
באבלס מפל מים
גלידה רעה 3
באבלס כדורים
Bubble Shooter
באבלס טנקים
באבלס טראבלס 2
שש בש אונליין
כדור בעננים
באבלס סיני
באבלס שוטר החדש
טרזן
באבלס מסך מלא
פצצתה
באבלס חיות
באבלס פיראטים
באבלס כדורגל
טמפל ראן
צבי הנינג’ה
באבלס היט
פוצץ אותה
באבלס טראבלס 3
באבלס גלגל
בן האש ובת המים 3
בן האש ובת המים 6
באבלס כוכבים
גלידה רעה 2
באבלס טראבלס
כדורגל זומבים
באבלס בועות סבון
x
פרסומת
פרסומת