פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק זומה חינם

זומה הוא משחק נוסף מסדרת משחקי באבלס כאשר במשחק זה תצטרכו לפוצץ בועות שנעות במסלול המפותל וכאשר הבועות מגיעות לסופו של המסלול, אל הבור שמוצג בסופו, המשחק ייעצר והניקוד שצברתם עד כה הוא הניקוד שנרשם לזכותכם במשחק. לכן במשחק זומה חשוב מאוד לשחק מהר לפני שהבועות מגיעות לקצה המסלול. נסו לפוצץ כמה שיותר בועות בעזרת שיגור הבועה שניתנת לכם לבועות אחרות בצבע זהה, כך שיצרו רצף של בועות באותו הצבע, דבר זה יגרום להם להתפוצץ.

כל פיצוץ כזה במשחק זומה מזכה אותכם בנקודות. במשחק זה ישנה חשיבות רבה לניקוד, ככל שתשחקו יותר מהר ויותר חכם תוכלו לצבור יותר נקודות ולשפר את התוצאה שלכם במשחק. כפי שבמשחקי באבלס אחרים לתוצאה ישנה חשיבות עליונה, כך גם במשחק הזה שנקרא זומה אך מוצג בצורה קצת שונה במשחק אחר, מעוצב ויפה. השתמשו בעכבר על מנת לכוון את כיוונו של הקוף, ושגרו את הבועות בצורה חכמה ומדויקת כך שתוכלו להמשיך לשחק ולצבור עוד ועוד נקודות במשחק הממכר הזה שנקרא זומה.

לנוחיותכם, שודרג המשחק לגרסת HTML5 והגרסה הישנה בגרסאת פלאש יצאה משימוש.

שיחקו החודש: 16,555 שחקנים
דירוג: 172 votes, average: 3.65 out of 5172 votes, average: 3.65 out of 5172 votes, average: 3.65 out of 5172 votes, average: 3.65 out of 5172 votes, average: 3.65 out of 5 (172 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס רסי
באבלס דינוזאורים
מריו כוכבים
באבלס דביבון
באבלס סוויט החדש
מלך הפלאפל
באבלס 2
באבלס כדורים
פרופסור באבלס
באבלס פיראטים
באבלס כדורי פרווה
באבלס שוטר החדש
באבלס 3
בועות בצרורות 2
באבלס אמונג אס
באבלס ספידי
באבלס אייפון X MAX
באבלס יריות
באבל היט
באבלס קסום
באבלס טראבלס 2
באבלס עולמי
באבלס סנאי
פלישת הבועות
באבלס חתולים
פקמן
באבלס ספינר
באבלס מפל מים
באבלס ביער
באבלס טנקים
באבלס פירות
טרזן
באבלס סוכריות
באבלס התאם 3
באבלס תפוזים
באבלס חייזרים
באבלס פרו
באבל שוטר 3
טנקי אונליין
באבלס כורה הזהב
פרסומת
פרסומת
פרסומת