פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק זומה חינם

זומה הוא משחק נוסף מסדרת משחקי באבלס כאשר במשחק זה תצטרכו לפוצץ בועות שנעות במסלול המפותל וכאשר הבועות מגיעות לסופו של המסלול, אל הבור שמוצג בסופו, המשחק ייעצר והניקוד שצברתם עד כה הוא הניקוד שנרשם לזכותכם במשחק. לכן במשחק זומה חשוב מאוד לשחק מהר לפני שהבועות מגיעות לקצה המסלול. נסו לפוצץ כמה שיותר בועות בעזרת שיגור הבועה שניתנת לכם לבועות אחרות בצבע זהה, כך שיצרו רצף של בועות באותו הצבע, דבר זה יגרום להם להתפוצץ.

כל פיצוץ כזה במשחק זומה מזכה אותכם בנקודות. במשחק זה ישנה חשיבות רבה לניקוד, ככל שתשחקו יותר מהר ויותר חכם תוכלו לצבור יותר נקודות ולשפר את התוצאה שלכם במשחק. כפי שבמשחקי באבלס אחרים לתוצאה ישנה חשיבות עליונה, כך גם במשחק הזה שנקרא זומה אך מוצג בצורה קצת שונה במשחק אחר, מעוצב ויפה. השתמשו בעכבר על מנת לכוון את כיוונו של הקוף, ושגרו את הבועות בצורה חכמה ומדויקת כך שתוכלו להמשיך לשחק ולצבור עוד ועוד נקודות במשחק הממכר הזה שנקרא זומה.

לנוחיותכם, שודרג המשחק לגרסת HTML5 והגרסה הישנה בגרסאת פלאש יצאה משימוש.

שיחקו החודש: 22,897 שחקנים
דירוג: 179 votes, average: 3.65 out of 5179 votes, average: 3.65 out of 5179 votes, average: 3.65 out of 5179 votes, average: 3.65 out of 5179 votes, average: 3.65 out of 5 (179 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס מוזיקלי
באבלס שף
צוללות
באבלס המקורי
דומינו
באבלס ארנבים
זומה באבלס
באבלס בחלל
באבלס נגד בלוקים
באבלס שמח
באבלס אמונג אס
באטמן
באבלס מספרים
ד"ר באבל
בועות בצרורות
פרופסור באבלס
בן האש ובת המים 4
באבלס 2021
באבלס רסי
באבלס דוב פנדה
באבלס גלגל 2
באבלס בלי פלאש
באבלס פרצופים
באבלס ספידי
באבלס מסך מלא
באבלס טראבלס 2
באבלס פינגווינים
באבלס בין כוכבים
באבלס היט
באבלס פונפונים
קנדי קראש
באבלס כדורים
באבלס סנאי
באבלס צפרדע
בועות בצרורות 2
באבלס טראבלס 2.5
באבלס סיני
באבלס בני המאיה
באבל בובל
באבלס מפלצות
פרסומת
פרסומת
פרסומת