פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק זומה חינם

זומה הוא משחק נוסף מסדרת משחקי באבלס כאשר במשחק זה תצטרכו לפוצץ בועות שנעות במסלול המפותל וכאשר הבועות מגיעות לסופו של המסלול, אל הבור שמוצג בסופו, המשחק ייעצר והניקוד שצברתם עד כה הוא הניקוד שנרשם לזכותכם במשחק. לכן במשחק זומה חשוב מאוד לשחק מהר לפני שהבועות מגיעות לקצה המסלול. נסו לפוצץ כמה שיותר בועות בעזרת שיגור הבועה שניתנת לכם לבועות אחרות בצבע זהה, כך שיצרו רצף של בועות באותו הצבע, דבר זה יגרום להם להתפוצץ.

כל פיצוץ כזה במשחק זומה מזכה אותכם בנקודות. במשחק זה ישנה חשיבות רבה לניקוד, ככל שתשחקו יותר מהר ויותר חכם תוכלו לצבור יותר נקודות ולשפר את התוצאה שלכם במשחק. כפי שבמשחקי באבלס אחרים לתוצאה ישנה חשיבות עליונה, כך גם במשחק הזה שנקרא זומה אך מוצג בצורה קצת שונה במשחק אחר, מעוצב ויפה. השתמשו בעכבר על מנת לכוון את כיוונו של הקוף, ושגרו את הבועות בצורה חכמה ומדויקת כך שתוכלו להמשיך לשחק ולצבור עוד ועוד נקודות במשחק הממכר הזה שנקרא זומה.

לנוחיותכם, שודרג המשחק לגרסת HTML5 והגרסה הישנה בגרסאת פלאש יצאה משימוש.

שיחקו החודש: 20,261 שחקנים
דירוג: 175 votes, average: 3.65 out of 5175 votes, average: 3.65 out of 5175 votes, average: 3.65 out of 5175 votes, average: 3.65 out of 5175 votes, average: 3.65 out of 5 (175 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
סנייק יו
באבלס פירות
באבלס ביצים
מלך הפלאפל
באבלס הקול בראש
גלידה רעה 3
כדור אדום
באבלס גולות
באבלס קוף
טטריס
פצצתה
באבלס דביבון
באבלס שוטר החדש
באבלס שמח
באבלס אוקיינוס
שש בש אונליין
באבלס יריות
באבלס בין כוכבים
באבלס מריו
דומינו
באבלס קסום
באבלס צפרדע
באבלס רסי
באבלס יהלומים
באבלס כדורגל
באבלס מספרים
צבי הנינג'ה
באבלס מסתובב 2
סוליטר עכביש
כדור בעננים 2
בוב ספוג
פרוזן באבלס
צוללות
גלידה רעה 2
באבלס גלגל פירות
זומה
באבלס HD
פרופסור באבלס
באבלס 3
באבלס מסתובב
פרסומת
פרסומת
פרסומת