פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק זומה חינם

זומה הוא משחק נוסף מסדרת משחקי באבלס כאשר במשחק זה תצטרכו לפוצץ בועות שנעות במסלול המפותל וכאשר הבועות מגיעות לסופו של המסלול, אל הבור שמוצג בסופו, המשחק ייעצר והניקוד שצברתם עד כה הוא הניקוד שנרשם לזכותכם במשחק. לכן במשחק זומה חשוב מאוד לשחק מהר לפני שהבועות מגיעות לקצה המסלול. נסו לפוצץ כמה שיותר בועות בעזרת שיגור הבועה שניתנת לכם לבועות אחרות בצבע זהה, כך שיצרו רצף של בועות באותו הצבע, דבר זה יגרום להם להתפוצץ.

כל פיצוץ כזה במשחק זומה מזכה אותכם בנקודות. במשחק זה ישנה חשיבות רבה לניקוד, ככל שתשחקו יותר מהר ויותר חכם תוכלו לצבור יותר נקודות ולשפר את התוצאה שלכם במשחק. כפי שבמשחקי באבלס אחרים לתוצאה ישנה חשיבות עליונה, כך גם במשחק הזה שנקרא זומה אך מוצג בצורה קצת שונה במשחק אחר, מעוצב ויפה. השתמשו בעכבר על מנת לכוון את כיוונו של הקוף, ושגרו את הבועות בצורה חכמה ומדויקת כך שתוכלו להמשיך לשחק ולצבור עוד ועוד נקודות במשחק הממכר הזה שנקרא זומה.

לנוחיותכם, שודרג המשחק לגרסת HTML5 והגרסה הישנה בגרסאת פלאש יצאה משימוש.

שיחקו החודש: 15,652 שחקנים
דירוג: 170 votes, average: 3.66 out of 5170 votes, average: 3.66 out of 5170 votes, average: 3.66 out of 5170 votes, average: 3.66 out of 5170 votes, average: 3.66 out of 5 (170 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס מפלצות
באבלס בום
באבלס דביבון
באבלס עולמי
כדורגל זומבים
באבלס בועות סבון
באבלס גולגולות
באבלס סוכריות
באבלס מפל מים
גלידה רעה
שחמט אונליין
באבלס חווה
פלישת הבועות
באבלס מהיר
צבי הנינג'ה
באבלס קסום
כדור אדום
באטמן
סנייק יו
דומינו
באבלס מריו
באבלס מסתובב
פרוזן באבלס
באבלס חתולים
באבלס ארנבים
באבלס כוכבי לכת
באבלס היט
בועות בצרורות 2
באבלס יהלומים
באבלס טראבלס 2
באבלס קלאסי
באבלס סוויט החדש
באבלס פרצוף כועס
באבלס שוטרס
בבלס
שולה המוקשים
באבלס פופ
באבלס ביצים
באבלס 3
טטריס
פרסומת
פרסומת
פרסומת