פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק זומה חינם

זומה הוא משחק נוסף מסדרת משחקי באבלס כאשר במשחק זה תצטרכו לפוצץ בועות שנעות במסלול המפותל וכאשר הבועות מגיעות לסופו של המסלול, אל הבור שמוצג בסופו, המשחק ייעצר והניקוד שצברתם עד כה הוא הניקוד שנרשם לזכותכם במשחק. לכן במשחק זומה חשוב מאוד לשחק מהר לפני שהבועות מגיעות לקצה המסלול. נסו לפוצץ כמה שיותר בועות בעזרת שיגור הבועה שניתנת לכם לבועות אחרות בצבע זהה, כך שיצרו רצף של בועות באותו הצבע, דבר זה יגרום להם להתפוצץ.

כל פיצוץ כזה במשחק זומה מזכה אותכם בנקודות. במשחק זה ישנה חשיבות רבה לניקוד, ככל שתשחקו יותר מהר ויותר חכם תוכלו לצבור יותר נקודות ולשפר את התוצאה שלכם במשחק. כפי שבמשחקי באבלס אחרים לתוצאה ישנה חשיבות עליונה, כך גם במשחק הזה שנקרא זומה אך מוצג בצורה קצת שונה במשחק אחר, מעוצב ויפה. השתמשו בעכבר על מנת לכוון את כיוונו של הקוף, ושגרו את הבועות בצורה חכמה ומדויקת כך שתוכלו להמשיך לשחק ולצבור עוד ועוד נקודות במשחק הממכר הזה שנקרא זומה.

לנוחיותכם, שודרג המשחק לגרסת HTML5 והגרסה הישנה בגרסאת פלאש יצאה משימוש.

שיחקו: 6,254 פעמים
דירוג: 114 votes, average: 3.05 out of 5114 votes, average: 3.05 out of 5114 votes, average: 3.05 out of 5114 votes, average: 3.05 out of 5114 votes, average: 3.05 out of 5 (114 מדרגים)
באבלס בלי פלאש
באבלס ספידי
באבלס תפוזים
בן האש ובת המים 6
באבלס גלגל
באבלס חיות
באבלס טראבלס
באבלס גלגל 2
באבלס כוכבים
באבלס סוויט החדש
באבלס בועות סבון
פקמן
טרזן
באבלס מתחת למים
בן 10
כדור בעננים
באטמן
באבלס אוקיינוס
באבלס גולגולות
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס שוטר החדש
זומה באבלס
מריו כוכבים
באבלס הפרופסור המשוגע
באבלס בלונים
גלידה רעה
באבלס ממתקים
גלידה רעה 3
באבלס קוף
כדורגל זומבים
באבלס אמונג אס
באבל היט
בועות בצרורות 2
באבלס ספינר
באבלס טראבלס 2
פצצתה
פוצץ אותה
בבלס
צבי הנינג’ה
בועות בצרורות 2.5
x
פרסומת
פרסומת