פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

זומה

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק זומה חינם

זומה הוא משחק נוסף מסדרת משחקי באבלס כאשר במשחק זה תצטרכו לפוצץ בועות שנעות במסלול מפוטל וכאשר הבועות מגיעות לסופו של המסלול, אל הבור שמוצג בסופו, המשחק ייעצר והניקוד שצברתם עד כה הוא הניקוד שנרשם לזכותכם במשחק. לכן במשחק זומה חשוב מאוד לשחק מהר לפני שהבועות מגיעות לקצה המסלול. נסו לפוצץ כמה שיותר בועות בעזרת שיגור הבועה שניתנת לכם לבועות אחרות בצבע זהה, כך שיצרו רצף של בועות באותו הצבע, דבר זה יגרום להם להתפוצץ.

כל פיצוץ כזה במשחק זומה מזכה אותכם בנקודות. במשחק זה ישנה חשיבות רבה לניקוד, ככל שתשחקו יותר מהר ויותר חכם תוכלו לצבור יותר נקודות ולשפר את התוצאה שלכם במשחק. כפי שבמשחקי באבלס אחרים לתוצאה ישנה חשיבות עליונה, כך גם במשחק הזה שנקרא זומה אך מוצג בצורה קצת שונה במשחק אחר, מעוצב ויפה. השתמשו בעכבר על מנת לכוון את כיוונו של הקוף, ושגרו את הבועות בצורה חכמה ומדויקת כך שתוכלו להמשיך לשחק ולצבור עוד ועוד נקודות במשחק הממכר הזה שנקרא זומה.

שיחקו: 3,927 פעמים
דירוג: 84 votes, average: 3.02 out of 584 votes, average: 3.02 out of 584 votes, average: 3.02 out of 584 votes, average: 3.02 out of 584 votes, average: 3.02 out of 5 (84 מדרגים)
בן 10
גלידה רעה
בועות בצרורות
צבי הנינג’ה
פצצתה
באבלס צורות
גלידה רעה 2
כדור בעננים
טטריס
בן האש ובת המים 3
טנקי אונליין
באבלס טנקים
באבלס הקול בראש
באבלס חייזרים
פקמן
בן האש ובת המים 4
באבלס כדורי פרווה
זומה
באבלס ספידי
פוצץ אותה
כדורגל זומבים
גלידה רעה 3
באבלס ביער
באבלס קורונה
בן האש ובת המים 6
באבלס מפל מים
באבלס בלונים
בוב ספוג
בן האש ובת המים
באבלס חיות
באבלס פיראטים
באבלס נגד בלוקים
באבלס טראבלס 2
באבלס טראבלס 2.5
בן האש ובת המים 2
באבלס מסתובב
בועות בצרורות 2.5
באבלס ניאון
באבלס היט
באבלס המקורי
x
פרסומת
פרסומת