פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק זומה חינם

זומה הוא משחק נוסף מסדרת משחקי באבלס כאשר במשחק זה תצטרכו לפוצץ בועות שנעות במסלול המפותל וכאשר הבועות מגיעות לסופו של המסלול, אל הבור שמוצג בסופו, המשחק ייעצר והניקוד שצברתם עד כה הוא הניקוד שנרשם לזכותכם במשחק. לכן במשחק זומה חשוב מאוד לשחק מהר לפני שהבועות מגיעות לקצה המסלול. נסו לפוצץ כמה שיותר בועות בעזרת שיגור הבועה שניתנת לכם לבועות אחרות בצבע זהה, כך שיצרו רצף של בועות באותו הצבע, דבר זה יגרום להם להתפוצץ.

כל פיצוץ כזה במשחק זומה מזכה אותכם בנקודות. במשחק זה ישנה חשיבות רבה לניקוד, ככל שתשחקו יותר מהר ויותר חכם תוכלו לצבור יותר נקודות ולשפר את התוצאה שלכם במשחק. כפי שבמשחקי באבלס אחרים לתוצאה ישנה חשיבות עליונה, כך גם במשחק הזה שנקרא זומה אך מוצג בצורה קצת שונה במשחק אחר, מעוצב ויפה. השתמשו בעכבר על מנת לכוון את כיוונו של הקוף, ושגרו את הבועות בצורה חכמה ומדויקת כך שתוכלו להמשיך לשחק ולצבור עוד ועוד נקודות במשחק הממכר הזה שנקרא זומה.

לנוחיותכם, שודרג המשחק לגרסת HTML5 והגרסה הישנה בגרסאת פלאש יצאה משימוש.

שיחקו החודש: 8,385 שחקנים
דירוג: 150 votes, average: 3.48 out of 5150 votes, average: 3.48 out of 5150 votes, average: 3.48 out of 5150 votes, average: 3.48 out of 5150 votes, average: 3.48 out of 5 (150 שחקנים)
פרסומת
באבלס חתולים
באבלס ליל כל הקדושים
סוליטר עכביש
באבלס בין כוכבים
באבלס אוקיינוס
באבלס מספרים
בן האש ובת המים 3
פצצתה
באבלס בועות סבון
באבלס מסתובב 3
באבלס שף
באבלס מתחת למים
באבלס שוטרס
באבלס קוביות גומי
צוללות
פוצץ אותה
באבלס אלמנטים
באבלס שוטר החדש
טרזן
באבלס הפרופסור המשוגע
באבלס HD
באבלס קלאסי
גלידה רעה 3
באבלס התאם 3
באבלס רסי
באבלס ספין
טטריס
באבלס מהיר
סוליטר
באבלס הישן
בן האש ובת המים 6
בוב ספוג
באבלס סיני
באבלס המקורי לנייד
מלך הפלאפל
באבלס היט
באבלס גולגולות
באבלס מסתובב 2
סוניק הקיפוד
באבלס הקול בראש
פרסומת
פרסומת
פרסומת