פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק זומה חינם

זומה הוא משחק נוסף מסדרת משחקי באבלס כאשר במשחק זה תצטרכו לפוצץ בועות שנעות במסלול המפותל וכאשר הבועות מגיעות לסופו של המסלול, אל הבור שמוצג בסופו, המשחק ייעצר והניקוד שצברתם עד כה הוא הניקוד שנרשם לזכותכם במשחק. לכן במשחק זומה חשוב מאוד לשחק מהר לפני שהבועות מגיעות לקצה המסלול. נסו לפוצץ כמה שיותר בועות בעזרת שיגור הבועה שניתנת לכם לבועות אחרות בצבע זהה, כך שיצרו רצף של בועות באותו הצבע, דבר זה יגרום להם להתפוצץ.

כל פיצוץ כזה במשחק זומה מזכה אותכם בנקודות. במשחק זה ישנה חשיבות רבה לניקוד, ככל שתשחקו יותר מהר ויותר חכם תוכלו לצבור יותר נקודות ולשפר את התוצאה שלכם במשחק. כפי שבמשחקי באבלס אחרים לתוצאה ישנה חשיבות עליונה, כך גם במשחק הזה שנקרא זומה אך מוצג בצורה קצת שונה במשחק אחר, מעוצב ויפה. השתמשו בעכבר על מנת לכוון את כיוונו של הקוף, ושגרו את הבועות בצורה חכמה ומדויקת כך שתוכלו להמשיך לשחק ולצבור עוד ועוד נקודות במשחק הממכר הזה שנקרא זומה.

לנוחיותכם, שודרג המשחק לגרסת HTML5 והגרסה הישנה בגרסאת פלאש יצאה משימוש.

שיחקו החודש: 9,854 שחקנים
דירוג: 170 votes, average: 3.66 out of 5170 votes, average: 3.66 out of 5170 votes, average: 3.66 out of 5170 votes, average: 3.66 out of 5170 votes, average: 3.66 out of 5 (170 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
מלך הפלאפל
באבלס מוזיקלי
יטי באבלס
באבלס אקסטרים
באבלס גולגולות
בוב ספוג
אקינטור
באבלס מסתובב 3
באבלס טנקים
באבלס היט
באבלז
דמקה אונליין
באבלס חתולים
באבלס גולות
קנדי קראש
באבלס הישן
כדור אדום
באבלס טראבלס 2
באבלס חייזרים
באבלס בין כוכבים
באבלס ספינר
באבלס פיראטים
באבלס זומא
טמפל ראן
באבלס ארנבים
פוצץ אותה
באבלס כדורים מסתובבים
כדור בעננים 2
באבלס שוטרס
באבלס כוכבי לכת
צבי הנינג’ה
זומה
באבלס שף
באבלס אמונג אס
באבל שוטר 3
גלידה רעה
סוניק הקיפוד
באבלס בועות סבון
באבלס אוקיינוס
באבלס יריות
פרסומת
פרסומת
פרסומת