פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

זומה

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק זומה חינם

זומה הוא משחק נוסף מסדרת משחקי באבלס כאשר במשחק זה תצטרכו לפוצץ בועות שנעות במסלול מפוטל וכאשר הבועות מגיעות לסופו של המסלול, אל הבור שמוצג בסופו, המשחק ייעצר והניקוד שצברתם עד כה הוא הניקוד שנרשם לזכותכם במשחק. לכן במשחק זומה חשוב מאוד לשחק מהר לפני שהבועות מגיעות לקצה המסלול. נסו לפוצץ כמה שיותר בועות בעזרת שיגור הבועה שניתנת לכם לבועות אחרות בצבע זהה, כך שיצרו רצף של בועות באותו הצבע, דבר זה יגרום להם להתפוצץ.

כל פיצוץ כזה במשחק זומה מזכה אותכם בנקודות. במשחק זה ישנה חשיבות רבה לניקוד, ככל שתשחקו יותר מהר ויותר חכם תוכלו לצבור יותר נקודות ולשפר את התוצאה שלכם במשחק. כפי שבמשחקי באבלס אחרים לתוצאה ישנה חשיבות עליונה, כך גם במשחק הזה שנקרא זומה אך מוצג בצורה קצת שונה במשחק אחר, מעוצב ויפה. השתמשו בעכבר על מנת לכוון את כיוונו של הקוף, ושגרו את הבועות בצורה חכמה ומדויקת כך שתוכלו להמשיך לשחק ולצבור עוד ועוד נקודות במשחק הממכר הזה שנקרא זומה.

שיחקו: 4,670 פעמים
דירוג: 92 votes, average: 3.04 out of 592 votes, average: 3.04 out of 592 votes, average: 3.04 out of 592 votes, average: 3.04 out of 592 votes, average: 3.04 out of 5 (92 מדרגים)
באבלס טנקים
בועות בצרורות 3
בן האש ובת המים 6
באבלס מסך מלא
באבלס הפרופסור המשוגע
צבי הנינג’ה
באבלס כדורגל
באבלס מסתובב
מריו כוכבים
סוניק הקיפוד
באבלס חייזרים
באבלס עולמי
בן 10
באבלס אלמנטים
באטמן
באבלס קלאסי
באבלס HD
טמפל ראן
באבלס ביער
טטריס
זומה
כדור בעננים
באבלס כדורים
גלידה רעה 3
באבלס טראבלס 3
באבלס בחלל
באבלס טראבלס 2
באבלס צורות
בן האש ובת המים 4
בועות בצרורות
פוצץ אותה
באבלס היט
באבלס בלי פלאש
בן האש ובת המים
באבלס טראבלס 2.5
גלידה רעה 2
באבלס גלגל
Bubble Shooter
באבלס ספידי
באבלס גולגולות
x
פרסומת
פרסומת