פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

זומה

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק זומה חינם

זומה הוא משחק נוסף מסדרת משחקי באבלס כאשר במשחק זה תצטרכו לפוצץ בועות שנעות במסלול מפוטל וכאשר הבועות מגיעות לסופו של המסלול, אל הבור שמוצג בסופו, המשחק ייעצר והניקוד שצברתם עד כה הוא הניקוד שנרשם לזכותכם במשחק. לכן במשחק זומה חשוב מאוד לשחק מהר לפני שהבועות מגיעות לקצה המסלול. נסו לפוצץ כמה שיותר בועות בעזרת שיגור הבועה שניתנת לכם לבועות אחרות בצבע זהה, כך שיצרו רצף של בועות באותו הצבע, דבר זה יגרום להם להתפוצץ.

כל פיצוץ כזה במשחק זומה מזכה אותכם בנקודות. במשחק זה ישנה חשיבות רבה לניקוד, ככל שתשחקו יותר מהר ויותר חכם תוכלו לצבור יותר נקודות ולשפר את התוצאה שלכם במשחק. כפי שבמשחקי באבלס אחרים לתוצאה ישנה חשיבות עליונה, כך גם במשחק הזה שנקרא זומה אך מוצג בצורה קצת שונה במשחק אחר, מעוצב ויפה. השתמשו בעכבר על מנת לכוון את כיוונו של הקוף, ושגרו את הבועות בצורה חכמה ומדויקת כך שתוכלו להמשיך לשחק ולצבור עוד ועוד נקודות במשחק הממכר הזה שנקרא זומה.

שיחקו: 835 פעמים
דירוג: 3 votes, average: 4.00 out of 53 votes, average: 4.00 out of 53 votes, average: 4.00 out of 53 votes, average: 4.00 out of 53 votes, average: 4.00 out of 5 (3 מדרגים)
בן האש ובת המים 6
באבלס גלגל
פוצץ אותה
באבלס בועות סבון
באבלס ממתקים
בוב ספוג
גלידה רעה 3
בן האש ובת המים 2
באבלז
טרזן
באבלס נגד בלוקים
באבלס מריו
פקמן
באטמן
סוניק הקיפוד
באבלס היט
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס שוטר החדש
באבלס קלאסי
באבלס סיני
באבלס טראבלס 2
גלידה רעה 2
כדור בעננים
בועות בצרורות
באבלס כוכבים
שש בש אונליין
באבלס ספידי
באבלס המקורי
באבלס טראבלס 3
בבלס
באבלס מסתובב
כדורגל זומבים
בן 10
באבלס פרחים
באבלס פיראטים
באבלס תפוזים
באבלס ביער
בן האש ובת המים
טנקי אונליין
באבלס בלי פלאש
x
פרסומת
פרסומת