פרסומת
פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

זומה

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק זומה חינם

זומה הוא משחק נוסף מסדרת משחקי באבלס כאשר במשחק זה תצטרכו לפוצץ בועות שנעות במסלול מפוטל וכאשר הבועות מגיעות לסופו של המסלול, אל הבור שמוצג בסופו, המשחק ייעצר והניקוד שצברתם עד כה הוא הניקוד שנרשם לזכותכם במשחק. לכן במשחק זומה חשוב מאוד לשחק מהר לפני שהבועות מגיעות לקצה המסלול. נסו לפוצץ כמה שיותר בועות בעזרת שיגור הבועה שניתנת לכם לבועות אחרות בצבע זהה, כך שיצרו רצף של בועות באותו הצבע, דבר זה יגרום להם להתפוצץ.

כל פיצוץ כזה במשחק זומה מזכה אותכם בנקודות. במשחק זה ישנה חשיבות רבה לניקוד, ככל שתשחקו יותר מהר ויותר חכם תוכלו לצבור יותר נקודות ולשפר את התוצאה שלכם במשחק. כפי שבמשחקי באבלס אחרים לתוצאה ישנה חשיבות עליונה, כך גם במשחק הזה שנקרא זומה אך מוצג בצורה קצת שונה במשחק אחר, מעוצב ויפה. השתמשו בעכבר על מנת לכוון את כיוונו של הקוף, ושגרו את הבועות בצורה חכמה ומדויקת כך שתוכלו להמשיך לשחק ולצבור עוד ועוד נקודות במשחק הממכר הזה שנקרא זומה.

שיחקו: 2,768 פעמים
דירוג: 74 votes, average: 3.03 out of 574 votes, average: 3.03 out of 574 votes, average: 3.03 out of 574 votes, average: 3.03 out of 574 votes, average: 3.03 out of 5 (74 מדרגים)
בועות בצרורות
באבלס ממתקים
באבלס המקורי לנייד
בן 10
בן האש ובת המים 5
באבלס גלגל
באבלס שוטר החדש
באטמן
באבלס כדורים
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס הקול בראש
באבלס בועות סבון
באבלז
צבי הנינג’ה
בן האש ובת המים 4
באבלס מריו
באבלס טראבלס
בוב ספוג
באבלס מסך מלא
כדור בעננים
באבלס פיראטים
Bubble Shooter
באבלס ביער
באבלס תפוזים
גלידה רעה 2
פוצץ אותה
מריו כוכבים
באבלס ספידי
באבלס טראבלס 3
טרזן
באבלס בלי פלאש
טנקי אונליין
באבלס כדורי פרווה
באבלס אלמנטים
שש בש אונליין
באבלס טראבלס 2
באבלס סיני
סוניק הקיפוד
בן האש ובת המים
פקמן
x
פרסומת
פרסומת
פרסומת