הוראות משחק באבלס

ברוכים הבאים לאתר משחקי הבועות של ישראל באבלס נט, אם הגעתם לעמוד הזה סימן שאתם מאוד רוצים לשחק באבלס אבל לא בטוחים הכיצד ניתן לשחק. כמו שאתם יודעים, האתר מדבר על כל נושא שקשור למשחק העולמי באבלס, ולשם כך החלטנו להציב עמוד שידבר רק על הוראות המשחק, כיצד ניתן לשחק באבלס בצורה הטובה ביותר.

כיצד לצבור נקודות ולעבור שלבים, וכיצד בעצם לשחק? אז לכל אלו שרוצים להתחיל ולא יכולים לחכות, חשוב לזכור שיש לקרוא את ההוראות למשחק באבלס בקפידה, ההסבר בעמוד הזה ידבר על המשחק באבלס רגיל אבל הוא תקף לכל סוגי משחקי הבאבלס באתר.

איך משחקים באבלס?

אוקי המשחק הינו מאוד פשוט, שאנו נכנסים למשחק באבלס המקורי אנו רואים מסך מלא בועות צבעוניות ולנו יש בועה אחת ואפשרות לשגר אותה לכל כיוון, שימו לב שגם לבועה שלנו יש צבע משלה.

המטרה במשחק היא לסיים את כל הכדורים במסך, כיצד עושים זאת? בכל פעם ש-3 בועות באותו הצבע יגעו אחת בשניה, הם יתפוצצו ויעלמו. כלומר אם יש לנו כדור צהוב מוכן לשיגור, עלינו לחפש במסך לפחות שני בועות באבלס צהובות, ועלינו לחבר בין שלושתם על מנת לפרק את השלושה. כמובן ששלושה זה המספר המינימלי, ניתן לפוצץ גם עשרות בועות באבלס ביחד.

כיצד משגרים בועת באבלס?

המשחק באבלס נשלט בעזרת העכבר, זזים בעזרת העכבר ומשגרים בעזרת קליק ימני על העכבר. ניתן לשגר בועה \ כדור בכינון ישיר היישר אל המטרה, וניתן גם להשתמש בפינות המסך שלנו כדי לגרום לכדור הבאבלס לעוף לצדדים.

לסיכום, המשחק באבלס הינו משחק פשוט מאוד לתפעול וכיף וממכר מאוד, לכל עזרה נוספת אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר בעזרת דף "צור קשר" שמונח לרשותכם באתר. גלישה מהנה.

פרסומת