פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק בן 10 חינם

בן 10 היא סדרת אנימציה לילדים שנוצרה על ידי ערוץ הטלוויזיה האמריקאי Cartoon Network ושודרה בישראל לראשונה בשנת 2007, כאשר אז רכשו ערוץ הילדים את הזכויות על שידור הסדרה.

דמותו של בן 10 זכתה להצלחה רבה בכל העולם והפכה למותג מסחרי שמגלגל מיליארדים מידי שנה. בעקבות הצלחה זו נוצרו מוצרים רבים המבוססים על דמותו של בן 10. מלבד הסדרה והמוצרים של בן 10 נוצר גם סרט קולנוע המבוסס על דמותו, סרט קולנוע אשר נקרא "סודו של האומניטריקס" שגם הוא זכה להצלחה רבה בעולם.

בעקבות הצלחתו של בן 10 נוצרו ברשת עשרות משחקי פלאש המבוססים על הסדרה והדמות המצליחה והנערצת. באתר באבלס נט הבאנו לכם את משחק הפעולה המוביל והמוכר ביותר של בן 10, משחק שבו הופך בן 10 לשני מפלצות שנלחמות באוויר ובמים.

המפלצות רודפות אחרי אויב ידוע של בן 10, שבורח לו עם סירת מנוע בים, ובן 10 מנסה להשיג אותו ולתפוס אותו. משחק מהנה עם רמת קושי יחסית גבוה ומאתגרת, נסו לסיים את המשחק ולעבור את כל המכשולים הרבים שמחכים לכן במשחק זה עם דמותו הפופולארית של בן 10.

שיחקו החודש: 4,552 שחקנים
דירוג: 4 votes, average: 4.50 out of 54 votes, average: 4.50 out of 54 votes, average: 4.50 out of 54 votes, average: 4.50 out of 54 votes, average: 4.50 out of 5 (4 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס מפל מים
באבלס HD
סוניק הקיפוד
בן האש ובת המים 4
באבלס פרחים
באבלס ספינר
באבלס ממתקים
באבל היט
באבלס קורונה
באבלס כדורים מסתובבים
טטריס
גלידה רעה 3
באבלס סיני
באבלס ניאון
אגריו
שולה המוקשים
באבלס 2
בן האש ובת המים 2
באבלס יהלומים
שחמט אונליין
באבלס ספידי
באבלס אייפון X MAX
באבלס בחלל
באבלס שמח
פלישת הבועות
זומה בום
פרופסור באבלס
בועות בצרורות 2
באבלס מסך מלא
באבלס סנאי
באבלס פרצוף כועס
בן האש ובת המים
באבלס קלאסי
בועות בצרורות
באבלס צורות
באבלס מוזיקלי
זומה
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס בלונים
באבלס טראבלס 3
פרסומת
פרסומת
פרסומת