פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

בן 10

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק בן 10 חינם

בן 10 היא סדרת אנימציה לילדים שנוצרה על ידי ערוץ הטלוויזיה האמריקאי Cartoon Network ושודרה בישראל לראשונה בשנת 2007, כאשר אז רכשו ערוץ הילדים את הזכויות על שידור הסדרה.

דמותו של בן 10 זכתה להצלחה רבה בכל העולם והפכה למותג מסחרי שמגלגל מיליארדים מידי שנה. בעקבות הצלחה זו נוצרו מוצרים רבים המבוססים על דמותו של בן 10. מלבד הסדרה והמוצרים של בן 10 נוצר גם סרט קולנוע המבוסס על דמותו, סרט קולנוע אשר נקרא “סודו של האומניטריקס” שגם הוא זכה להצלחה רבה בעולם.

בעקבות הצלחתו של בן 10 נוצרו ברשת עשרות משחקי פלאש המבוססים על הסדרה והדמות המצליחה והנערצת. באתר באבלס נט הבאנו לכם את משחק הפעולה המוביל והמוכר ביותר של בן 10, משחק שבו הופך בן 10 לשני מפלצות שנלחמות באוויר ובמים.

המפלצות רודפות אחרי אויב ידוע של בן 10, שבורח לו עם סירת מנוע בים, ובן 10 מנסה להשיג אותו ולתפוס אותו. משחק מהנה עם רמת קושי יחסית גבוה ומאתגרת, נסו לסיים את המשחק ולעבור את כל המכשולים הרבים שמחכים לכן במשחק זה עם דמותו הפופולארית של בן 10.

שיחקו: 201 פעמים
דירוג: 0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5 (0 מדרגים)
באבלס סיני
גלידה רעה 2
באבלס ליל כל הקדושים
סוניק הקיפוד
בוב ספוג
באבלס מריו
באבלס בלי פלאש
שש בש אונליין
טנקי אונליין
באבלס טראבלס
באבלס פיראטים
מריו כוכבים
זומה
באבלס ביער
באבלס אלמנטים
בן האש ובת המים 4
באבלס המקורי לנייד
בן האש ובת המים 2
באבלס מסתובב
באבלס טראבלס 3
באבלס ניאון
בן האש ובת המים 6
בן האש ובת המים
באבלס גלגל
בבלס
טרזן
פצצתה
פוצץ אותה
באבלס הקול בראש
באבלס ספידי
באבלס חיות
באבלס המקורי
באבלס בועות סבון
טמפל ראן
באבלס מסך מלא
פקמן
בועות בצרורות
באבלס כוכבים
באבלס קלאסי
גלידה רעה 3
x
פרסומת
פרסומת