פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק בן 10 חינם

בן 10 היא סדרת אנימציה לילדים שנוצרה על ידי ערוץ הטלוויזיה האמריקאי Cartoon Network ושודרה בישראל לראשונה בשנת 2007, כאשר אז רכשו ערוץ הילדים את הזכויות על שידור הסדרה.

דמותו של בן 10 זכתה להצלחה רבה בכל העולם והפכה למותג מסחרי שמגלגל מיליארדים מידי שנה. בעקבות הצלחה זו נוצרו מוצרים רבים המבוססים על דמותו של בן 10. מלבד הסדרה והמוצרים של בן 10 נוצר גם סרט קולנוע המבוסס על דמותו, סרט קולנוע אשר נקרא “סודו של האומניטריקס” שגם הוא זכה להצלחה רבה בעולם.

בעקבות הצלחתו של בן 10 נוצרו ברשת עשרות משחקי פלאש המבוססים על הסדרה והדמות המצליחה והנערצת. באתר באבלס נט הבאנו לכם את משחק הפעולה המוביל והמוכר ביותר של בן 10, משחק שבו הופך בן 10 לשני מפלצות שנלחמות באוויר ובמים.

המפלצות רודפות אחרי אויב ידוע של בן 10, שבורח לו עם סירת מנוע בים, ובן 10 מנסה להשיג אותו ולתפוס אותו. משחק מהנה עם רמת קושי יחסית גבוה ומאתגרת, נסו לסיים את המשחק ולעבור את כל המכשולים הרבים שמחכים לכן במשחק זה עם דמותו הפופולארית של בן 10.

שיחקו החודש: 1,443 שחקנים
דירוג: 2 votes, average: 4.00 out of 52 votes, average: 4.00 out of 52 votes, average: 4.00 out of 52 votes, average: 4.00 out of 52 votes, average: 4.00 out of 5 (2 שחקנים)
פרסומת
באבלס סגה מכשפה
באטמן
סוליטר עכביש
באבלס מסתובב
באבלס 3
באבלס כוכבים
באבלס בועות קסם
באבלס פרצופים
צבי הנינג’ה
פצצתה
בועות בצרורות 2
איקס עיגול
בן האש ובת המים 3
באבלס צפרדע
באבלס בלי פלאש
בן 10
גלידה רעה 2
באבלס חווה
בוב ספוג
באבלס אמונג אס
כדור אדום
פלישת הבועות
באבלס ממתקים
באבלס פיראטים
באבלס טראבלס 2
באבלס קיטי
באבלס צורות
באבלס קוביות גומי
באבלס כדורים
באבל היט
באבלס ביצים
בבלס
באבלס תותח בועות
גלידה רעה
זומה
בן האש ובת המים
באבלס אקסטרים
באבלס הקול בראש
כדורגל זומבים
באבלס סיני
פרסומת
פרסומת
פרסומת