פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק בן 10 חינם

בן 10 היא סדרת אנימציה לילדים שנוצרה על ידי ערוץ הטלוויזיה האמריקאי Cartoon Network ושודרה בישראל לראשונה בשנת 2007, כאשר אז רכשו ערוץ הילדים את הזכויות על שידור הסדרה.

דמותו של בן 10 זכתה להצלחה רבה בכל העולם והפכה למותג מסחרי שמגלגל מיליארדים מידי שנה. בעקבות הצלחה זו נוצרו מוצרים רבים המבוססים על דמותו של בן 10. מלבד הסדרה והמוצרים של בן 10 נוצר גם סרט קולנוע המבוסס על דמותו, סרט קולנוע אשר נקרא "סודו של האומניטריקס" שגם הוא זכה להצלחה רבה בעולם.

בעקבות הצלחתו של בן 10 נוצרו ברשת עשרות משחקי פלאש המבוססים על הסדרה והדמות המצליחה והנערצת. באתר באבלס נט הבאנו לכם את משחק הפעולה המוביל והמוכר ביותר של בן 10, משחק שבו הופך בן 10 לשני מפלצות שנלחמות באוויר ובמים.

המפלצות רודפות אחרי אויב ידוע של בן 10, שבורח לו עם סירת מנוע בים, ובן 10 מנסה להשיג אותו ולתפוס אותו. משחק מהנה עם רמת קושי יחסית גבוה ומאתגרת, נסו לסיים את המשחק ולעבור את כל המכשולים הרבים שמחכים לכן במשחק זה עם דמותו הפופולארית של בן 10.

שיחקו החודש: 5,279 שחקנים
דירוג: 4 votes, average: 4.50 out of 54 votes, average: 4.50 out of 54 votes, average: 4.50 out of 54 votes, average: 4.50 out of 54 votes, average: 4.50 out of 5 (4 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס ספינר
באבלס טראבלס 2
באבלס דינוזאורים
באבלס מפלצות
באבלס ביער
באבלס אייפון X MAX
באבלס בחלל
באבלס ספידי
באבלס דביבון
באבלס שוטרס
פרופסור באבלס
באבלס פונפונים
שולה המוקשים
סוניק הקיפוד
בן האש ובת המים 6
באבלס עולמי
באבלס תפוזים
באבלס בסיבוב
באבלס יהלומים
בבלס
באבלס גלגל מסתובב
באבלס צורות
באבלס מספרים
באבלס פופ
באבלס גלגל פירות
קנדי קראש
באבלס אלמנטים
סוליטר עכביש
פצצתה
באבלס זומא
באבלס טראבלס 3
באבלס כדורגל 2
זומה
באבלז
באבלס חיות
באבלס מפל מים
באבלס קוף
באבלס כדורים מסתובבים
צבי הנינג'ה
באבלס מריו
פרסומת
פרסומת
פרסומת