פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

בן 10

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק בן 10 חינם

בן 10 היא סדרת אנימציה לילדים שנוצרה על ידי ערוץ הטלוויזיה האמריקאי Cartoon Network ושודרה בישראל לראשונה בשנת 2007, כאשר אז רכשו ערוץ הילדים את הזכויות על שידור הסדרה.

דמותו של בן 10 זכתה להצלחה רבה בכל העולם והפכה למותג מסחרי שמגלגל מיליארדים מידי שנה. בעקבות הצלחה זו נוצרו מוצרים רבים המבוססים על דמותו של בן 10. מלבד הסדרה והמוצרים של בן 10 נוצר גם סרט קולנוע המבוסס על דמותו, סרט קולנוע אשר נקרא “סודו של האומניטריקס” שגם הוא זכה להצלחה רבה בעולם.

בעקבות הצלחתו של בן 10 נוצרו ברשת עשרות משחקי פלאש המבוססים על הסדרה והדמות המצליחה והנערצת. באתר באבלס נט הבאנו לכם את משחק הפעולה המוביל והמוכר ביותר של בן 10, משחק שבו הופך בן 10 לשני מפלצות שנלחמות באוויר ובמים.

המפלצות רודפות אחרי אויב ידוע של בן 10, שבורח לו עם סירת מנוע בים, ובן 10 מנסה להשיג אותו ולתפוס אותו. משחק מהנה עם רמת קושי יחסית גבוה ומאתגרת, נסו לסיים את המשחק ולעבור את כל המכשולים הרבים שמחכים לכן במשחק זה עם דמותו הפופולארית של בן 10.

שיחקו: 586 פעמים
דירוג: 0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5 (0 מדרגים)
מריו כוכבים
בוב ספוג
באבלס HD
סוניק הקיפוד
באבלס ספידי
פוצץ אותה
בועות בצרורות 2
גלידה רעה 2
באבלס פרחים
באטמן
פקמן
בן האש ובת המים 2
באבלס מפל מים
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס חיות
בן האש ובת המים 6
באבלס טראבלס 2
באבלס טראבלס 2.5
באבלס גלגל
באבלס ממתקים
פצצתה
באבלס נגד בלוקים
באבלס קלאסי
באבלס מסתובב
באבלס גולגולות
שש בש אונליין
באבלס בחלל
זומה
בן האש ובת המים
בבלס
Bubble Shooter
באבלס טראבלס 3
טטריס
כדור בעננים
באבלס טראבלס
באבלס מריו
טמפל ראן
בועות בצרורות 3
באבלס פיראטים
באבלס בלי פלאש
x
פרסומת
פרסומת