פרסומת
פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

בן 10

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק בן 10 חינם

בן 10 היא סדרת אנימציה לילדים שנוצרה על ידי ערוץ הטלוויזיה האמריקאי Cartoon Network ושודרה בישראל לראשונה בשנת 2007, כאשר אז רכשו ערוץ הילדים את הזכויות על שידור הסדרה.

דמותו של בן 10 זכתה להצלחה רבה בכל העולם והפכה למותג מסחרי שמגלגל מיליארדים מידי שנה. בעקבות הצלחה זו נוצרו מוצרים רבים המבוססים על דמותו של בן 10. מלבד הסדרה והמוצרים של בן 10 נוצר גם סרט קולנוע המבוסס על דמותו, סרט קולנוע אשר נקרא “סודו של האומניטריקס” שגם הוא זכה להצלחה רבה בעולם.

בעקבות הצלחתו של בן 10 נוצרו ברשת עשרות משחקי פלאש המבוססים על הסדרה והדמות המצליחה והנערצת. באתר באבלס נט הבאנו לכם את משחק הפעולה המוביל והמוכר ביותר של בן 10, משחק שבו הופך בן 10 לשני מפלצות שנלחמות באוויר ובמים.

המפלצות רודפות אחרי אויב ידוע של בן 10, שבורח לו עם סירת מנוע בים, ובן 10 מנסה להשיג אותו ולתפוס אותו. משחק מהנה עם רמת קושי יחסית גבוה ומאתגרת, נסו לסיים את המשחק ולעבור את כל המכשולים הרבים שמחכים לכן במשחק זה עם דמותו הפופולארית של בן 10.

שיחקו: 374 פעמים
דירוג: 0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5 (0 מדרגים)
פוצץ אותה
באבלס כוכבים
באבלס כדורי פרווה
באבלס בועות סבון
באבלס HD
באבלז
באבלס צורות
באבלס טנקים
שש בש אונליין
גלידה רעה 3
פקמן
באבלס ביער
באבלס נגד בלוקים
באבלס המקורי
גלידה רעה
באבלס טראבלס 2
באבלס גלגל
בועות בצרורות
באבלס שוטר החדש
טנקי אונליין
גלידה רעה 2
טרזן
באבלס בלי פלאש
זומה
באבלס פרחים
באבלס סיני
באטמן
בן 10
באבלס טראבלס 2.5
בן האש ובת המים 4
באבלס טראבלס 3
באבלס מפל מים
בן האש ובת המים 3
באבלס ספידי
בוב ספוג
בן האש ובת המים 6
בן האש ובת המים
סוניק הקיפוד
כדורגל זומבים
טטריס
x
פרסומת
פרסומת
פרסומת