פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק בן 10 חינם

בן 10 היא סדרת אנימציה לילדים שנוצרה על ידי ערוץ הטלוויזיה האמריקאי Cartoon Network ושודרה בישראל לראשונה בשנת 2007, כאשר אז רכשו ערוץ הילדים את הזכויות על שידור הסדרה.

דמותו של בן 10 זכתה להצלחה רבה בכל העולם והפכה למותג מסחרי שמגלגל מיליארדים מידי שנה. בעקבות הצלחה זו נוצרו מוצרים רבים המבוססים על דמותו של בן 10. מלבד הסדרה והמוצרים של בן 10 נוצר גם סרט קולנוע המבוסס על דמותו, סרט קולנוע אשר נקרא "סודו של האומניטריקס" שגם הוא זכה להצלחה רבה בעולם.

בעקבות הצלחתו של בן 10 נוצרו ברשת עשרות משחקי פלאש המבוססים על הסדרה והדמות המצליחה והנערצת. באתר באבלס נט הבאנו לכם את משחק הפעולה המוביל והמוכר ביותר של בן 10, משחק שבו הופך בן 10 לשני מפלצות שנלחמות באוויר ובמים.

המפלצות רודפות אחרי אויב ידוע של בן 10, שבורח לו עם סירת מנוע בים, ובן 10 מנסה להשיג אותו ולתפוס אותו. משחק מהנה עם רמת קושי יחסית גבוה ומאתגרת, נסו לסיים את המשחק ולעבור את כל המכשולים הרבים שמחכים לכן במשחק זה עם דמותו הפופולארית של בן 10.

שיחקו החודש: 4,022 שחקנים
דירוג: 4 votes, average: 4.50 out of 54 votes, average: 4.50 out of 54 votes, average: 4.50 out of 54 votes, average: 4.50 out of 54 votes, average: 4.50 out of 5 (4 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
בן האש ובת המים 5
באבלס קוף
גלידה רעה 3
באבלס כוכבים
באבלס מריו
באבלס בום
באבלס בועות סבון
באבלס בחלל
איקס עיגול
בן האש ובת המים 6
באבלס פרחים
באבלס אפריקה
באבלס שמח
באטמן
באבלס אמונג אס
באבלס הקול בראש
בועות בצרורות 3
באבלס כדורגל 2
באבלס כורה הזהב
באבל שוטר 3
באבלס בני המאיה
באבלס ספינר
באבלס קסום
באבלס אוקיינוס
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס ארנבים
באבלס מסך מלא
באבלס שוטרס
באבלס גלגל פירות
באבלס זומא
באבלס היט
פוצץ אותה
באבלס התאם 3
כדור אדום
באבל בובל
פקמן
גלידה רעה 2
באבלס תותח בועות
טמפל ראן
באבלס ביער
פרסומת
פרסומת
פרסומת