פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק בן 10 חינם

בן 10 היא סדרת אנימציה לילדים שנוצרה על ידי ערוץ הטלוויזיה האמריקאי Cartoon Network ושודרה בישראל לראשונה בשנת 2007, כאשר אז רכשו ערוץ הילדים את הזכויות על שידור הסדרה.

דמותו של בן 10 זכתה להצלחה רבה בכל העולם והפכה למותג מסחרי שמגלגל מיליארדים מידי שנה. בעקבות הצלחה זו נוצרו מוצרים רבים המבוססים על דמותו של בן 10. מלבד הסדרה והמוצרים של בן 10 נוצר גם סרט קולנוע המבוסס על דמותו, סרט קולנוע אשר נקרא "סודו של האומניטריקס" שגם הוא זכה להצלחה רבה בעולם.

בעקבות הצלחתו של בן 10 נוצרו ברשת עשרות משחקי פלאש המבוססים על הסדרה והדמות המצליחה והנערצת. באתר באבלס נט הבאנו לכם את משחק הפעולה המוביל והמוכר ביותר של בן 10, משחק שבו הופך בן 10 לשני מפלצות שנלחמות באוויר ובמים.

המפלצות רודפות אחרי אויב ידוע של בן 10, שבורח לו עם סירת מנוע בים, ובן 10 מנסה להשיג אותו ולתפוס אותו. משחק מהנה עם רמת קושי יחסית גבוה ומאתגרת, נסו לסיים את המשחק ולעבור את כל המכשולים הרבים שמחכים לכן במשחק זה עם דמותו הפופולארית של בן 10.

שיחקו החודש: 2,360 שחקנים
דירוג: 4 votes, average: 4.50 out of 54 votes, average: 4.50 out of 54 votes, average: 4.50 out of 54 votes, average: 4.50 out of 54 votes, average: 4.50 out of 5 (4 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס קורונה
פלישת הבועות
טטריס
באבלס אמונג אס
כדור בעננים
באבלס חייזרים
בן האש ובת המים 5
זומה
שולה המוקשים
באבלס סוויט החדש
באבלס טראבלס 3
באבלס פופ
יטי באבלס
באבלס חיות
באבלס כדורגל 2
באבלס חווה
בן האש ובת המים 6
מלך הפלאפל
באבלס כדורים מסתובבים
באבלס יהלומים
באבלס בועות סבון
בן האש ובת המים 2
באבלס כדורגל
באבלס יריות
באבלס התאם 3
באבלס ממתקים
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס סיני
באבלס מסתובב 2
באבלס פרצוף כועס
באבלס קיטי
באבלס היט
באבלס הישן
פצצתה
באבלס כוכבי לכת
באבלס ארנבים
שש בש אונליין
באבלס ספידי
באבלס מריו
באבלס בום
פרסומת
פרסומת
פרסומת