פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק בן 10 חינם

בן 10 היא סדרת אנימציה לילדים שנוצרה על ידי ערוץ הטלוויזיה האמריקאי Cartoon Network ושודרה בישראל לראשונה בשנת 2007, כאשר אז רכשו ערוץ הילדים את הזכויות על שידור הסדרה.

דמותו של בן 10 זכתה להצלחה רבה בכל העולם והפכה למותג מסחרי שמגלגל מיליארדים מידי שנה. בעקבות הצלחה זו נוצרו מוצרים רבים המבוססים על דמותו של בן 10. מלבד הסדרה והמוצרים של בן 10 נוצר גם סרט קולנוע המבוסס על דמותו, סרט קולנוע אשר נקרא "סודו של האומניטריקס" שגם הוא זכה להצלחה רבה בעולם.

בעקבות הצלחתו של בן 10 נוצרו ברשת עשרות משחקי פלאש המבוססים על הסדרה והדמות המצליחה והנערצת. באתר באבלס נט הבאנו לכם את משחק הפעולה המוביל והמוכר ביותר של בן 10, משחק שבו הופך בן 10 לשני מפלצות שנלחמות באוויר ובמים.

המפלצות רודפות אחרי אויב ידוע של בן 10, שבורח לו עם סירת מנוע בים, ובן 10 מנסה להשיג אותו ולתפוס אותו. משחק מהנה עם רמת קושי יחסית גבוה ומאתגרת, נסו לסיים את המשחק ולעבור את כל המכשולים הרבים שמחכים לכן במשחק זה עם דמותו הפופולארית של בן 10.

שיחקו החודש: 3,326 שחקנים
דירוג: 4 votes, average: 4.50 out of 54 votes, average: 4.50 out of 54 votes, average: 4.50 out of 54 votes, average: 4.50 out of 54 votes, average: 4.50 out of 5 (4 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
פצצתה
סופר באבלס
באבלס פרצוף כועס
סוניק הקיפוד
באבלס דינוזאורים
באבלס פיראטים
באבלס קוף
באבלס סנאי
באבלס ארנבים
באבלס בני המאיה
באבלס מהיר
באבלס מפל מים
באבלס תותח בועות
באבלס טנקים
בבלס
כדורגל זומבים
באבלס הקול בראש
בן האש ובת המים 4
באבלס 3
דומינו
פרוזן באבלס
באבלס 2021
Bubble Shooter
צבי הנינג'ה
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס בסיבוב
באבלס יהלומים
באבלס אמונג אס
באבלס גולות
באבלס מספרים
שולה המוקשים
מלך הפלאפל
באבלס שוטר החדש
באבלס היט
באבלס כדורים
גלידה רעה 3
באבלס בועות קסם
פרופסור באבלס
באבלס ספין
באבלס בלונים
פרסומת
פרסומת
פרסומת