פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק בן 10 חינם

בן 10 היא סדרת אנימציה לילדים שנוצרה על ידי ערוץ הטלוויזיה האמריקאי Cartoon Network ושודרה בישראל לראשונה בשנת 2007, כאשר אז רכשו ערוץ הילדים את הזכויות על שידור הסדרה.

דמותו של בן 10 זכתה להצלחה רבה בכל העולם והפכה למותג מסחרי שמגלגל מיליארדים מידי שנה. בעקבות הצלחה זו נוצרו מוצרים רבים המבוססים על דמותו של בן 10. מלבד הסדרה והמוצרים של בן 10 נוצר גם סרט קולנוע המבוסס על דמותו, סרט קולנוע אשר נקרא "סודו של האומניטריקס" שגם הוא זכה להצלחה רבה בעולם.

בעקבות הצלחתו של בן 10 נוצרו ברשת עשרות משחקי פלאש המבוססים על הסדרה והדמות המצליחה והנערצת. באתר באבלס נט הבאנו לכם את משחק הפעולה המוביל והמוכר ביותר של בן 10, משחק שבו הופך בן 10 לשני מפלצות שנלחמות באוויר ובמים.

המפלצות רודפות אחרי אויב ידוע של בן 10, שבורח לו עם סירת מנוע בים, ובן 10 מנסה להשיג אותו ולתפוס אותו. משחק מהנה עם רמת קושי יחסית גבוה ומאתגרת, נסו לסיים את המשחק ולעבור את כל המכשולים הרבים שמחכים לכן במשחק זה עם דמותו הפופולארית של בן 10.

שיחקו החודש: 3,847 שחקנים
דירוג: 4 votes, average: 4.50 out of 54 votes, average: 4.50 out of 54 votes, average: 4.50 out of 54 votes, average: 4.50 out of 54 votes, average: 4.50 out of 5 (4 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס סנאי
באבלס ספידי
באבל בובל
באבלס מפל מים
באבלס פינגווינים
שש בש אונליין
באבלס פרחים
באבלס מסתובב 3
באבלס כדורי פרווה
באבלס בלונים
זומה בום
כדור אדום
באבלז
בועות בצרורות 2
באבלס סגה מכשפה
פרוזן באבלס
באבלס חיות
בן האש ובת המים 5
באבלס מסתובב 2
באבלס זומא
בן האש ובת המים
באבלס גלגל מסתובב
שחמט אונליין
באבלס מריו
באבלס מהיר
באבלס מסך מלא
באבלס פירות
באבלס פופ
גלידה רעה 2
באבלס חווה
באבלס טראבלס 2.5
באבלס ממתקים
טרזן
טטריס
באבלס ארנבים
צבי הנינג'ה
באבלס בני המאיה
באבלס נגד בלוקים
פלישת הבועות
פרסומת
פרסומת
פרסומת