פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק בן 10 חינם

בן 10 היא סדרת אנימציה לילדים שנוצרה על ידי ערוץ הטלוויזיה האמריקאי Cartoon Network ושודרה בישראל לראשונה בשנת 2007, כאשר אז רכשו ערוץ הילדים את הזכויות על שידור הסדרה.

דמותו של בן 10 זכתה להצלחה רבה בכל העולם והפכה למותג מסחרי שמגלגל מיליארדים מידי שנה. בעקבות הצלחה זו נוצרו מוצרים רבים המבוססים על דמותו של בן 10. מלבד הסדרה והמוצרים של בן 10 נוצר גם סרט קולנוע המבוסס על דמותו, סרט קולנוע אשר נקרא “סודו של האומניטריקס” שגם הוא זכה להצלחה רבה בעולם.

בעקבות הצלחתו של בן 10 נוצרו ברשת עשרות משחקי פלאש המבוססים על הסדרה והדמות המצליחה והנערצת. באתר באבלס נט הבאנו לכם את משחק הפעולה המוביל והמוכר ביותר של בן 10, משחק שבו הופך בן 10 לשני מפלצות שנלחמות באוויר ובמים.

המפלצות רודפות אחרי אויב ידוע של בן 10, שבורח לו עם סירת מנוע בים, ובן 10 מנסה להשיג אותו ולתפוס אותו. משחק מהנה עם רמת קושי יחסית גבוה ומאתגרת, נסו לסיים את המשחק ולעבור את כל המכשולים הרבים שמחכים לכן במשחק זה עם דמותו הפופולארית של בן 10.

שיחקו: 931 פעמים
דירוג: 1 vote, average: 3.00 out of 51 vote, average: 3.00 out of 51 vote, average: 3.00 out of 51 vote, average: 3.00 out of 51 vote, average: 3.00 out of 5 (1 מדרגים)
באבלס קוביות גומי
באבלס פיראטים
שש בש אונליין
בן האש ובת המים 5
באבלס הקול בראש
גלידה רעה 3
באבלס ספינר
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס כדורים
באבלס שמח
באבלס ניאון
טטריס
באבלס יריות
באבלס גלגל פירות
באבלס בועות סבון
בן האש ובת המים
סוניק הקיפוד
טרזן
בן האש ובת המים 3
באבלס אקסטרים
באבלס בום
באבלס הפרופסור המשוגע
באבלס סוויט החדש
באבלס מסך מלא
צבי הנינג’ה
באבלס טראבלס 2
באבלס טנקים
באבלס תפוזים
באבלס קלאסי
באבלס טראבלס 2.5
בועות בצרורות 2
באבלס חיות
בן האש ובת המים 6
באבל היט
באבלס דינוזאורים
באבלס גולגולות
באבלס ספידי
בועות בצרורות
באבלס חייזרים
באבלס כדורי פרווה
x
פרסומת
פרסומת