פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק בוב ספוג חינם

בוב ספוג הוא דמות מצוירת שנוצרה על ידי ערוץ הטלוויזיה האמריקאי, ניקלודיאון. דמותו של בוב ספוג היא בעצם דמות של ספוג שחי מתחת למים.

במעמקי הים, מוצא לו בוב ספוג חברים כמו: פטריק, סנדי ועוד. ביחד הם מרכיבים עלילה מעניינת ומשעשעת שגרמה לילדים רבים בעולם להעריץ את דמותו של בוב ספוג, ולעשרות מדינות לקנות את זכויות השידור על התוכנית ולשדר אותה גם אצלם. התוכנית הפכה להצלחה גדולה, ובוב ספוג הפך למותג מסחרי, במהלך השנים נוצרו מאות מוצרים של בוב ספוג.

מלבד מוצרים של בוב ספוג נוצרו גם עשרות משחקים של בוב ספוג שנוצרו על ידי ניקלודיאון. את כל המשחקים ניתן למצוא באתר שלהם, אך גם פה ניתן למצוא משחק מהנה ומומלץ של בוב ספוג. במשחק זה תצטרכו לעזור לבוב ספוג ולחברו, פטריק, להציל את גרי, חיית המחמד של בוב ספוג, שנחטפה על ידי דמות מפחידה של רוח רפאים. משחק פעולה מהנה עם שלבים רבים ולא מעט מכשולים בדרך, שיקשו עליכם להציל את גרי ולסיים את המשחק של בוב ספוג.

שיחקו החודש: 6,691 שחקנים
דירוג: 6 votes, average: 3.67 out of 56 votes, average: 3.67 out of 56 votes, average: 3.67 out of 56 votes, average: 3.67 out of 56 votes, average: 3.67 out of 5 (6 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס ניאון
באבל שוטר 3
בן 10
באבלס עולמי
גלידה רעה 2
באבלס קוף
זומה בום
באבלס פירות
באבלס שמח
באבלס גלגל
באבלס קיטי
באבלס הקול בראש
באבלס HD
פרופסור באבלס
באבלס היט
באבלס בום
באבלס ביער
פקמן
באבלס כוכבים
באבלס כדורי פרווה
באבלס סוכריות
באבלס טנקים
כדור בעננים
באבלס שובר קירות
באבלס חווה
באבלס הישן
טמפל ראן
באבלס סגה מכשפה
באבלס התאם 3
באבלס טראבלס 2
באבל בובל
באבלס מסתובב 2
באבלס קסום
איקס עיגול
פצצתה
בן האש ובת המים 4
שחמט אונליין
באבלס טראבלס 3
צבי הנינג'ה
באבלס ספין
פרסומת
פרסומת
פרסומת