פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק בוב ספוג חינם

בוב ספוג הוא דמות מצוירת שנוצרה על ידי ערוץ הטלוויזיה האמריקאי, ניקלודיאון. דמותו של בוב ספוג היא בעצם דמות של ספוג שחי מתחת למים.

במעמקי הים, מוצא לו בוב ספוג חברים כמו: פטריק, סנדי ועוד. ביחד הם מרכיבים עלילה מעניינת ומשעשעת שגרמה לילדים רבים בעולם להעריץ את דמותו של בוב ספוג, ולעשרות מדינות לקנות את זכויות השידור על התוכנית ולשדר אותה גם אצלם. התוכנית הפכה להצלחה גדולה, ובוב ספוג הפך למותג מסחרי, במהלך השנים נוצרו מאות מוצרים של בוב ספוג.

מלבד מוצרים של בוב ספוג נוצרו גם עשרות משחקים של בוב ספוג שנוצרו על ידי ניקלודיאון. את כל המשחקים ניתן למצוא באתר שלהם, אך גם פה ניתן למצוא משחק מהנה ומומלץ של בוב ספוג. במשחק זה תצטרכו לעזור לבוב ספוג ולחברו, פטריק, להציל את גרי, חיית המחמד של בוב ספוג, שנחטפה על ידי דמות מפחידה של רוח רפאים. משחק פעולה מהנה עם שלבים רבים ולא מעט מכשולים בדרך, שיקשו עליכם להציל את גרי ולסיים את המשחק של בוב ספוג.

שיחקו החודש: 5,480 שחקנים
דירוג: 6 votes, average: 3.67 out of 56 votes, average: 3.67 out of 56 votes, average: 3.67 out of 56 votes, average: 3.67 out of 56 votes, average: 3.67 out of 5 (6 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס יהלומים
באבלס מפלצות
באבל בובל
באבלס ספינר
כדור בעננים
טנקי אונליין
באבלס בין כוכבים
באבלס אקסטרים
באבלס תפוזים
בועות בצרורות 3
מריו כוכבים
באבלס פרצופים
באבלס ספידי
בועות בצרורות 2.5
באבלס ממתקים
באבלס גולגולות
באבלס כדורים
באבלס ארנבים
שש בש אונליין
באבלס צורות
באבלס רסי
באבלס סוויט החדש
באבלס טראבלס 3
באבלס סנאי
זומה בום
באבלס מוזיקלי
באבלס בחלל
באבלס צפרדע
באבלס ינשוף
באבל שוטר 3
באבלס שף
שחמט אונליין
באבלס קורונה
באבלס בלונים
אגריו
באבלס כוכבים
באבלס כדורגל 2
פרוזן באבלס
באבלס טראבלס 2.5
באבלס דוב פנדה
פרסומת
פרסומת
פרסומת