פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק בוב ספוג חינם

בוב ספוג הוא דמות מצוירת שנוצרה על ידי ערוץ הטלוויזיה האמריקאי, ניקלודיאון. דמותו של בוב ספוג היא בעצם דמות של ספוג שחי מתחת למים.

במעמקי הים, מוצא לו בוב ספוג חברים כמו: פטריק, סנדי ועוד. ביחד הם מרכיבים עלילה מעניינת ומשעשעת שגרמה לילדים רבים בעולם להעריץ את דמותו של בוב ספוג, ולעשרות מדינות לקנות את זכויות השידור על התוכנית ולשדר אותה גם אצלם. התוכנית הפכה להצלחה גדולה, ובוב ספוג הפך למותג מסחרי, במהלך השנים נוצרו מאות מוצרים של בוב ספוג.

מלבד מוצרים של בוב ספוג נוצרו גם עשרות משחקים של בוב ספוג שנוצרו על ידי ניקלודיאון. את כל המשחקים ניתן למצוא באתר שלהם, אך גם פה ניתן למצוא משחק מהנה ומומלץ של בוב ספוג. במשחק זה תצטרכו לעזור לבוב ספוג ולחברו, פטריק, להציל את גרי, חיית המחמד של בוב ספוג, שנחטפה על ידי דמות מפחידה של רוח רפאים. משחק פעולה מהנה עם שלבים רבים ולא מעט מכשולים בדרך, שיקשו עליכם להציל את גרי ולסיים את המשחק של בוב ספוג.

שיחקו החודש: 2,003 שחקנים
דירוג: 2 votes, average: 3.00 out of 52 votes, average: 3.00 out of 52 votes, average: 3.00 out of 52 votes, average: 3.00 out of 52 votes, average: 3.00 out of 5 (2 שחקנים)
פרסומת
באבלס פרצופים
באבלס קלאסי
באבלס סנאי
טטריס
באבלס זומא
באבלס מסתובב 3
באבלס המקורי
באבלס פונפונים
פוצץ אותה
באבלס ינשוף
באבלס בסיבוב
דומינו
באבלס שמח
גלידה רעה 3
באבלס פרצוף כועס
באבלס כדורגל
בן האש ובת המים 2
אגריו
באבלס קורונה
באבלס תותח בועות
באבלס המקורי לנייד
באבלס כוכבי לכת
באבלס שוטרס
באבלס רסי
באבלס מסך מלא
באבלס אייפון X MAX
פלישת הבועות
באבלס פיראטים
באבלס פירות
בן 10
באבלס מספרים
באבלס שובר קירות
כדור בעננים
בועות בצרורות
סנייק יו
שש בש אונליין
שולה המוקשים
סוליטר עכביש
כדורגל זומבים
באבלס טראבלס 2.5
פרסומת
פרסומת
פרסומת