פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק בוב ספוג חינם

בוב ספוג הוא דמות מצוירת שנוצרה על ידי ערוץ הטלוויזיה האמריקאי, ניקלודיאון. דמותו של בוב ספוג היא בעצם דמות של ספוג שחי מתחת למים.

במעמקי הים, מוצא לו בוב ספוג חברים כמו: פטריק, סנדי ועוד. ביחד הם מרכיבים עלילה מעניינת ומשעשעת שגרמה לילדים רבים בעולם להעריץ את דמותו של בוב ספוג, ולעשרות מדינות לקנות את זכויות השידור על התוכנית ולשדר אותה גם אצלם. התוכנית הפכה להצלחה גדולה, ובוב ספוג הפך למותג מסחרי, במהלך השנים נוצרו מאות מוצרים של בוב ספוג.

מלבד מוצרים של בוב ספוג נוצרו גם עשרות משחקים של בוב ספוג שנוצרו על ידי ניקלודיאון. את כל המשחקים ניתן למצוא באתר שלהם, אך גם פה ניתן למצוא משחק מהנה ומומלץ של בוב ספוג. במשחק זה תצטרכו לעזור לבוב ספוג ולחברו, פטריק, להציל את גרי, חיית המחמד של בוב ספוג, שנחטפה על ידי דמות מפחידה של רוח רפאים. משחק פעולה מהנה עם שלבים רבים ולא מעט מכשולים בדרך, שיקשו עליכם להציל את גרי ולסיים את המשחק של בוב ספוג.

שיחקו החודש: 4,543 שחקנים
דירוג: 3 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 5 (3 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
פרופסור באבלס
באבלס טראבלס 2.5
באבלס מתחת למים
באבלס 2
גלידה רעה 3
באבלס הקול בראש
באבלס מהיר
מריו כוכבים
באבלס מפל מים
בן האש ובת המים 4
באבלס סוכריות
כדור בעננים
פלישת הבועות
באבלס בלי פלאש
באבלס בלונים
באבלס תותח בועות
זומה בום
שש בש אונליין
יטי באבלס
באבלס קיטי
ד"ר באבל
באבלס גלגל
באבלס בום
בן האש ובת המים 3
באבלס סוויט החדש
באבלס קוף
באבלס גולות
באבלס כדורגל 2
טמפל ראן 2
באבלס זומא
טמפל ראן
באבלס חתולים
Bubble Shooter
גלידה רעה 2
סוניק הקיפוד
באבלס חייזרים
באבל שוטר 3
באבלס נגד בלוקים
באבלס ביער
באבלס ממתקים
פרסומת
פרסומת
פרסומת