פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק בוב ספוג חינם

בוב ספוג הוא דמות מצוירת שנוצרה על ידי ערוץ הטלוויזיה האמריקאי, ניקלודיאון. דמותו של בוב ספוג היא בעצם דמות של ספוג שחי מתחת למים.

במעמקי הים, מוצא לו בוב ספוג חברים כמו: פטריק, סנדי ועוד. ביחד הם מרכיבים עלילה מעניינת ומשעשעת שגרמה לילדים רבים בעולם להעריץ את דמותו של בוב ספוג, ולעשרות מדינות לקנות את זכויות השידור על התוכנית ולשדר אותה גם אצלם. התוכנית הפכה להצלחה גדולה, ובוב ספוג הפך למותג מסחרי, במהלך השנים נוצרו מאות מוצרים של בוב ספוג.

מלבד מוצרים של בוב ספוג נוצרו גם עשרות משחקים של בוב ספוג שנוצרו על ידי ניקלודיאון. את כל המשחקים ניתן למצוא באתר שלהם, אך גם פה ניתן למצוא משחק מהנה ומומלץ של בוב ספוג. במשחק זה תצטרכו לעזור לבוב ספוג ולחברו, פטריק, להציל את גרי, חיית המחמד של בוב ספוג, שנחטפה על ידי דמות מפחידה של רוח רפאים. משחק פעולה מהנה עם שלבים רבים ולא מעט מכשולים בדרך, שיקשו עליכם להציל את גרי ולסיים את המשחק של בוב ספוג.

שיחקו החודש: 6,058 שחקנים
דירוג: 6 votes, average: 3.67 out of 56 votes, average: 3.67 out of 56 votes, average: 3.67 out of 56 votes, average: 3.67 out of 56 votes, average: 3.67 out of 5 (6 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס פונפונים
כדור אדום
באבלס פיראטים
באבלס אייפון X MAX
באבלס 2021
באבלס קסום
באבלס ספידי
שש בש אונליין
באבלס כדורגל 2
באבלס כוכבים
באבל בובל
שחמט אונליין
באבלס כדורי פרווה
סוליטר
פקמן
באבלס המקורי לנייד
באבלס טראבלס
ד"ר באבל
באבלס כורה הזהב
באבלס בועות קסם
באבלס תותח בועות
באבלס ספינר
באבלס HD
באבלס פירות
בועות בצרורות
באבלס מספרים
סוליטר עכביש
באבלס שוטר החדש
באבלס ניאון
באבלס מפל מים
טרזן
באבלס פרו
באבלס שמח
טנקי אונליין
באבלס מתחת למים
באבלס טנקים
בועות בצרורות 2
באבלס כדורגל
טטריס
באבלס סיני
פרסומת
פרסומת
פרסומת