פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק בוב ספוג חינם

בוב ספוג הוא דמות מצוירת שנוצרה על ידי ערוץ הטלוויזיה האמריקאי, ניקלודיאון. דמותו של בוב ספוג היא בעצם דמות של ספוג שחי מתחת למים.

במעמקי הים, מוצא לו בוב ספוג חברים כמו: פטריק, סנדי ועוד. ביחד הם מרכיבים עלילה מעניינת ומשעשעת שגרמה לילדים רבים בעולם להעריץ את דמותו של בוב ספוג, ולעשרות מדינות לקנות את זכויות השידור על התוכנית ולשדר אותה גם אצלם. התוכנית הפכה להצלחה גדולה, ובוב ספוג הפך למותג מסחרי, במהלך השנים נוצרו מאות מוצרים של בוב ספוג.

מלבד מוצרים של בוב ספוג נוצרו גם עשרות משחקים של בוב ספוג שנוצרו על ידי ניקלודיאון. את כל המשחקים ניתן למצוא באתר שלהם, אך גם פה ניתן למצוא משחק מהנה ומומלץ של בוב ספוג. במשחק זה תצטרכו לעזור לבוב ספוג ולחברו, פטריק, להציל את גרי, חיית המחמד של בוב ספוג, שנחטפה על ידי דמות מפחידה של רוח רפאים. משחק פעולה מהנה עם שלבים רבים ולא מעט מכשולים בדרך, שיקשו עליכם להציל את גרי ולסיים את המשחק של בוב ספוג.

שיחקו החודש: 3,231 שחקנים
דירוג: 2 votes, average: 3.00 out of 52 votes, average: 3.00 out of 52 votes, average: 3.00 out of 52 votes, average: 3.00 out of 52 votes, average: 3.00 out of 5 (2 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס סגה מכשפה
באבלס טראבלס 3
באבלס שובר קירות
באבלס קורונה
טטריס
באבלס אקסטרים
באבלס טראבלס 2.5
באבלס בלי פלאש
באבלס טראבלס
באבלס 2021
באבלס כדורים
באבלס הישן
באבלס מסתובב 2
באבלס גלגל מסתובב
באבלס מפל מים
באבלס חווה
זומה
זומה בום
באבלס אייפון X MAX
באבלס פרו
סופר באבלס
בן האש ובת המים 6
אקינטור
באבלס כדורים מסתובבים
פצצתה
באבלס שמח
באבלס חתולים
בן 10
סוניק הקיפוד
באבלס טנקים
באבלס פיראטים
פרופסור באבלס
Bubble Shooter
טמפל ראן 2
סוליטר
באבלס פופ
טמפל ראן
בן האש ובת המים
באבלס כדורגל
באבלס זומא
פרסומת
פרסומת
פרסומת