פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק בוב ספוג חינם

בוב ספוג הוא דמות מצוירת שנוצרה על ידי ערוץ הטלוויזיה האמריקאי, ניקלודיאון. דמותו של בוב ספוג היא בעצם דמות של ספוג שחי מתחת למים.

במעמקי הים, מוצא לו בוב ספוג חברים כמו: פטריק, סנדי ועוד. ביחד הם מרכיבים עלילה מעניינת ומשעשעת שגרמה לילדים רבים בעולם להעריץ את דמותו של בוב ספוג, ולעשרות מדינות לקנות את זכויות השידור על התוכנית ולשדר אותה גם אצלם. התוכנית הפכה להצלחה גדולה, ובוב ספוג הפך למותג מסחרי, במהלך השנים נוצרו מאות מוצרים של בוב ספוג.

מלבד מוצרים של בוב ספוג נוצרו גם עשרות משחקים של בוב ספוג שנוצרו על ידי ניקלודיאון. את כל המשחקים ניתן למצוא באתר שלהם, אך גם פה ניתן למצוא משחק מהנה ומומלץ של בוב ספוג. במשחק זה תצטרכו לעזור לבוב ספוג ולחברו, פטריק, להציל את גרי, חיית המחמד של בוב ספוג, שנחטפה על ידי דמות מפחידה של רוח רפאים. משחק פעולה מהנה עם שלבים רבים ולא מעט מכשולים בדרך, שיקשו עליכם להציל את גרי ולסיים את המשחק של בוב ספוג.

שיחקו החודש: 5,167 שחקנים
דירוג: 4 votes, average: 4.00 out of 54 votes, average: 4.00 out of 54 votes, average: 4.00 out of 54 votes, average: 4.00 out of 54 votes, average: 4.00 out of 5 (4 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
פרוזן באבלס
באבלס מריו
באבלס הישן
באבלס ביצים
באבלס תפוזים
באבלס קוביות גומי
באבלס אוקיינוס
באבל בובל
טטריס
באבלס מפל מים
באבלס 2021
באבלס התאם 3
באבלס פירות
אגריו
באבלס אקסטרים
באבלס HD
כדורגל זומבים
באבלס המקורי לנייד
באבלס קיטי
באטמן
בן האש ובת המים 5
באבלס כורה הזהב
באבלס כדורגל
באבלס בסיבוב
באבלס אלמנטים
באבלס שמח
בועות בצרורות
באבלס אפריקה
באבלס כוכבים
באבלס חווה
באבלס סיני
באבלס שובר קירות
פקמן
באבלס ביער
באבלס דינוזאורים
באבלס חייזרים
באבלס סגה מכשפה
בועות בצרורות 2
Bubble Shooter
באבלס ארנבים
פרסומת
פרסומת
פרסומת