פרסומת
פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

בוב ספוג

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק בוב ספוג חינם

בוב ספוג הוא דמות מצוירת שנוצרה על ידי ערוץ הטלוויזיה האמריקאי, ניקלודיאון. דמותו של בוב ספוג היא בעצם דמות של ספוג שחי מתחת למים.

במעמקי הים, מוצא לו בוב ספוג חברים כמו: פטריק, סנדי ועוד. ביחד הם מרכיבים עלילה מעניינת ומשעשעת שגרמה לילדים רבים בעולם להעריץ את דמותו של בוב ספוג, ולעשרות מדינות לקנות את זכויות השידור על התוכנית ולשדר אותה גם אצלם. התוכנית הפכה להצלחה גדולה, ובוב ספוג הפך למותג מסחרי, במהלך השנים נוצרו מאות מוצרים של בוב ספוג.

מלבד מוצרים של בוב ספוג נוצרו גם עשרות משחקים של בוב ספוג שנוצרו על ידי ניקלודיאון. את כל המשחקים ניתן למצוא באתר שלהם, אך גם פה ניתן למצוא משחק מהנה ומומלץ של בוב ספוג. במשחק זה תצטרכו לעזור לבוב ספוג ולחברו, פטריק, להציל את גרי, חיית המחמד של בוב ספוג, שנחטפה על ידי דמות מפחידה של רוח רפאים. משחק פעולה מהנה עם שלבים רבים ולא מעט מכשולים בדרך, שיקשו עליכם להציל את גרי ולסיים את המשחק של בוב ספוג.

שיחקו: 508 פעמים
דירוג: 1 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 5 (1 מדרגים)
באבלס שוטר החדש
כדור בעננים
באבלס פיראטים
באבלס גלגל
באבלס קלאסי
באבלס המקורי לנייד
צבי הנינג’ה
טנקי אונליין
באבלס הקול בראש
גלידה רעה 3
גלידה רעה
באבלס ליל כל הקדושים
טטריס
באבלס טראבלס 2.5
פצצתה
באבלס המקורי
באבלס HD
בן 10
שש בש אונליין
Bubble Shooter
בן האש ובת המים 2
בן האש ובת המים 6
באטמן
פוצץ אותה
באבלס בועות סבון
באבלס כדורגל
באבלס ניאון
בוב ספוג
באבלס טראבלס 2
באבלס ממתקים
באבלז
באבלס נגד בלוקים
באבלס אלמנטים
באבלס תפוזים
סוניק הקיפוד
בן האש ובת המים 4
באבלס פרחים
בבלס
בן האש ובת המים
באבלס טראבלס
x
פרסומת
פרסומת
פרסומת