פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק בוב ספוג חינם

בוב ספוג הוא דמות מצוירת שנוצרה על ידי ערוץ הטלוויזיה האמריקאי, ניקלודיאון. דמותו של בוב ספוג היא בעצם דמות של ספוג שחי מתחת למים.

במעמקי הים, מוצא לו בוב ספוג חברים כמו: פטריק, סנדי ועוד. ביחד הם מרכיבים עלילה מעניינת ומשעשעת שגרמה לילדים רבים בעולם להעריץ את דמותו של בוב ספוג, ולעשרות מדינות לקנות את זכויות השידור על התוכנית ולשדר אותה גם אצלם. התוכנית הפכה להצלחה גדולה, ובוב ספוג הפך למותג מסחרי, במהלך השנים נוצרו מאות מוצרים של בוב ספוג.

מלבד מוצרים של בוב ספוג נוצרו גם עשרות משחקים של בוב ספוג שנוצרו על ידי ניקלודיאון. את כל המשחקים ניתן למצוא באתר שלהם, אך גם פה ניתן למצוא משחק מהנה ומומלץ של בוב ספוג. במשחק זה תצטרכו לעזור לבוב ספוג ולחברו, פטריק, להציל את גרי, חיית המחמד של בוב ספוג, שנחטפה על ידי דמות מפחידה של רוח רפאים. משחק פעולה מהנה עם שלבים רבים ולא מעט מכשולים בדרך, שיקשו עליכם להציל את גרי ולסיים את המשחק של בוב ספוג.

שיחקו: 1,491 פעמים
דירוג: 2 votes, average: 3.00 out of 52 votes, average: 3.00 out of 52 votes, average: 3.00 out of 52 votes, average: 3.00 out of 52 votes, average: 3.00 out of 5 (2 מדרגים)
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס סוכריות
פוצץ אותה
באבלז
באבלס ביער
באבלס גולגולות
באבלס מתחת למים
באבלס טראבלס 2.5
באבלס כדורי פרווה
באבלס חיות
זומה באבלס
באבלס קוביות גומי
באבלס קורונה
באבלס הפרופסור המשוגע
באבלס המקורי
באבלס בחלל
באבלס טראבלס 3
באבלס עולמי
טמפל ראן
בן האש ובת המים
באבלס התאם 3
כדורגל זומבים
Bubble Shooter
באבלס תפוזים
טרזן
באבלס כדורגל
באבלס נגד בלוקים
באבלס דינוזאורים
בבלס
באבלס סוויט החדש
באבלס מסתובב 2
באבלס מריו
באבלס טראבלס 2
באבלס מפל מים
באבלס שוטרס
זומה
באבלס המקורי לנייד
בועות בצרורות
בן האש ובת המים 3
באבלס הקול בראש
x
פרסומת
פרסומת