פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

בוב ספוג

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק בוב ספוג חינם

בוב ספוג הוא דמות מצוירת שנוצרה על ידי ערוץ הטלוויזיה האמריקאי, ניקלודיאון. דמותו של בוב ספוג היא בעצם דמות של ספוג שחי מתחת למים.

במעמקי הים, מוצא לו בוב ספוג חברים כמו: פטריק, סנדי ועוד. ביחד הם מרכיבים עלילה מעניינת ומשעשעת שגרמה לילדים רבים בעולם להעריץ את דמותו של בוב ספוג, ולעשרות מדינות לקנות את זכויות השידור על התוכנית ולשדר אותה גם אצלם. התוכנית הפכה להצלחה גדולה, ובוב ספוג הפך למותג מסחרי, במהלך השנים נוצרו מאות מוצרים של בוב ספוג.

מלבד מוצרים של בוב ספוג נוצרו גם עשרות משחקים של בוב ספוג שנוצרו על ידי ניקלודיאון. את כל המשחקים ניתן למצוא באתר שלהם, אך גם פה ניתן למצוא משחק מהנה ומומלץ של בוב ספוג. במשחק זה תצטרכו לעזור לבוב ספוג ולחברו, פטריק, להציל את גרי, חיית המחמד של בוב ספוג, שנחטפה על ידי דמות מפחידה של רוח רפאים. משחק פעולה מהנה עם שלבים רבים ולא מעט מכשולים בדרך, שיקשו עליכם להציל את גרי ולסיים את המשחק של בוב ספוג.

שיחקו: 862 פעמים
דירוג: 1 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 5 (1 מדרגים)
טנקי אונליין
באבלס נגד בלוקים
באבלס HD
באבלס הקול בראש
באבלס מפל מים
כדור בעננים
גלידה רעה 2
פצצתה
באבלס ספידי
באבלס כוכבים
באבלס טנקים
בן האש ובת המים 5
באבלס טראבלס 2.5
בן האש ובת המים
באבלס טראבלס 2
זומה
בן 10
באבלס כדורים
גלידה רעה
באבלס טראבלס 3
באבלס ביער
באבלס מריו
באבלס היט
בוב ספוג
באבלס בלי פלאש
בן האש ובת המים 6
באבלס אלמנטים
באבלס חיות
פוצץ אותה
באבלס גלגל
באבלס מסך מלא
באבלס ממתקים
בועות בצרורות
באבלס תפוזים
באבלס המקורי לנייד
מריו כוכבים
בן האש ובת המים 2
בן האש ובת המים 4
Bubble Shooter
באבלז
x
פרסומת
פרסומת