פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

בוב ספוג

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק בוב ספוג חינם

בוב ספוג הוא דמות מצוירת שנוצרה על ידי ערוץ הטלוויזיה האמריקאי, ניקלודיאון. דמותו של בוב ספוג היא בעצם דמות של ספוג שחי מתחת למים.

במעמקי הים, מוצא לו בוב ספוג חברים כמו: פטריק, סנדי ועוד. ביחד הם מרכיבים עלילה מעניינת ומשעשעת שגרמה לילדים רבים בעולם להעריץ את דמותו של בוב ספוג, ולעשרות מדינות לקנות את זכויות השידור על התוכנית ולשדר אותה גם אצלם. התוכנית הפכה להצלחה גדולה, ובוב ספוג הפך למותג מסחרי, במהלך השנים נוצרו מאות מוצרים של בוב ספוג.

מלבד מוצרים של בוב ספוג נוצרו גם עשרות משחקים של בוב ספוג שנוצרו על ידי ניקלודיאון. את כל המשחקים ניתן למצוא באתר שלהם, אך גם פה ניתן למצוא משחק מהנה ומומלץ של בוב ספוג. במשחק זה תצטרכו לעזור לבוב ספוג ולחברו, פטריק, להציל את גרי, חיית המחמד של בוב ספוג, שנחטפה על ידי דמות מפחידה של רוח רפאים. משחק פעולה מהנה עם שלבים רבים ולא מעט מכשולים בדרך, שיקשו עליכם להציל את גרי ולסיים את המשחק של בוב ספוג.

שיחקו: 279 פעמים
דירוג: 1 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 5 (1 מדרגים)
באבלס אלמנטים
פקמן
באבלס טראבלס
בן האש ובת המים 3
באבלס תפוזים
באבלס סיני
באטמן
בן האש ובת המים 2
באבלס שוטר החדש
גלידה רעה 3
באבלז
באבלס המקורי לנייד
באבלס המקורי
בן האש ובת המים
באבלס מסתובב
באבלס נגד בלוקים
זומה
באבלס מפל מים
באבלס HD
בועות בצרורות
בבלס
באבלס ניאון
גלידה רעה
צבי הנינג’ה
באבלס גלגל
פוצץ אותה
טנקי אונליין
באבלס היט
פצצתה
באבלס ספידי
בן 10
באבלס טראבלס 2.5
באבלס טנקים
באבלס כוכבים
כדורגל זומבים
באבלס חיות
באבלס טראבלס 3
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס קלאסי
באבלס פרחים
x
פרסומת
פרסומת