פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק באטמן חינם

באטמן, איש העטלף הוא גיבור על שנוצר לראשונה בשנת 1939 והתפרסם בחוברות הקומיקס. דמותו של באטמן שונה וייחודית משאר גיבורי העל המוכרים, מכוון שבאטמן אינו בעל כוחות על כמו שיש לשאר גיבורי העל, באטמן הוא אדם אנושי שנלחם בכוחות הרשע בעזרת גאדג'טים שהוא קונה ומפתח בעצמו.

הצלחתו של באטמן התפשטה גם לטלוויזיה ולקולנוע, נוצרה סדרה מצוירת המבוססת על עלילת באטמן, וגם נוצרו סרטי קולנוע של באטמן שהפכו לסרטים מצליחים ושוברי קופות. ועד היום באטמן נחשב לאחד מגיבורי העל המובילים בעולם.

בעקבות הצלחתו של באטמן נוצרו משחקים רבים המבוססים על דמותו של גיבור העל. לרוב מדובר במשחקי פעולה, וגם באתר באבלס נט בחרנו להציג לכם משחק פעולה מהנה ומאתגר של באטמן. נסו לעבור את השלבים והמכשולים הרבים במשחק.

ניתן להיעזר במספר גאדג'טים מגניבים שקיימים במשחק, כמו טיפוס למעלה עם חבל, תקיפה עם סכינים בצורת עטלף, ועוד. במשחק זה יתנו לכם שלושה פסילות שבהם תצטרכו לנסות לסיים את המשחק, נסו להתגבר על המכשולים לעבור את כל השלבים בהצלחה.

שיחקו החודש: 3,767 שחקנים
דירוג: 5 votes, average: 4.80 out of 55 votes, average: 4.80 out of 55 votes, average: 4.80 out of 55 votes, average: 4.80 out of 55 votes, average: 4.80 out of 5 (5 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
פצצתה
בן 10
באבלס גלגל
באבלס פונפונים
באבלס אלמנטים
באבל בובל
באבלס מסך מלא
גלידה רעה 2
באבלס HD
באבלס חתולים
באבלס כוכבי לכת
באבלס נגד בלוקים
צבי הנינג'ה
באבל היט
באבלס סיני
באבלס אוקיינוס
בוב ספוג
באבלס קוביות גומי
באבלס מסתובב
באבלס דוב פנדה
באבלס התאם 3
באבלס גלגל פירות
טנקי אונליין
טמפל ראן
באבלס רסי
בועות בצרורות
באבלס מפלצות
פרופסור באבלס
באבלס הקול בראש
באבלס ינשוף
יטי באבלס
בבלס
באבלס מפל מים
טרזן
באבלס גולות
באבלס בני המאיה
אקינטור
באבלס טראבלס 3
שחמט אונליין
באבלס שוטרס
פרסומת
פרסומת
פרסומת