פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק באטמן חינם

באטמן, איש העטלף הוא גיבור על שנוצר לראשונה בשנת 1939 והתפרסם בחוברות הקומיקס. דמותו של באטמן שונה וייחודית משאר גיבורי העל המוכרים, מכוון שבאטמן אינו בעל כוחות על כמו שיש לשאר גיבורי העל, באטמן הוא אדם אנושי שנלחם בכוחות הרשע בעזרת גאדג'טים שהוא קונה ומפתח בעצמו.

הצלחתו של באטמן התפשטה גם לטלוויזיה ולקולנוע, נוצרה סדרה מצוירת המבוססת על עלילת באטמן, וגם נוצרו סרטי קולנוע של באטמן שהפכו לסרטים מצליחים ושוברי קופות. ועד היום באטמן נחשב לאחד מגיבורי העל המובילים בעולם.

בעקבות הצלחתו של באטמן נוצרו משחקים רבים המבוססים על דמותו של גיבור העל. לרוב מדובר במשחקי פעולה, וגם באתר באבלס נט בחרנו להציג לכם משחק פעולה מהנה ומאתגר של באטמן. נסו לעבור את השלבים והמכשולים הרבים במשחק.

ניתן להיעזר במספר גאדג'טים מגניבים שקיימים במשחק, כמו טיפוס למעלה עם חבל, תקיפה עם סכינים בצורת עטלף, ועוד. במשחק זה יתנו לכם שלושה פסילות שבהם תצטרכו לנסות לסיים את המשחק, נסו להתגבר על המכשולים לעבור את כל השלבים בהצלחה.

שיחקו החודש: 3,419 שחקנים
דירוג: 4 votes, average: 5.00 out of 54 votes, average: 5.00 out of 54 votes, average: 5.00 out of 54 votes, average: 5.00 out of 54 votes, average: 5.00 out of 5 (4 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס מריו
באבלס ניאון
Bubble Shooter
באבלס טנקים
באטמן
באבלס דביבון
פלישת הבועות
באבלס סוויט החדש
באבלס פרחים
באבלס גלגל
באבלס פינגווינים
באבלס מספרים
באבל שוטר 3
כדור בעננים 2
באבלס אמונג אס
זומה באבלס
פקמן
בן האש ובת המים 2
באבלס HD
פוצץ אותה
באבלס פופ
באבלס פרצופים
באבלס כדורגל 2
צבי הנינג'ה
באבלס זומא
יטי באבלס
פרופסור באבלס
באבלס חתולים
בן האש ובת המים 6
קנדי קראש
באבלס כדורגל
באבלס קיטי
טנקי אונליין
באבלס המקורי
באבלס גולגולות
באבלס קורונה
בן האש ובת המים 4
באבלס כדורי פרווה
טטריס
באבלס קוף
פרסומת
פרסומת
פרסומת