פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

באטמן

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק באטמן חינם

באטמן, איש העטלף הוא גיבור על שנוצר לראשונה בשנת 1939 והתפרסם בחוברות הקומיקס. דמותו של באטמן שונה וייחודית משאר גיבורי העל המוכרים, מכוון שבאטמן אינו בעל כוחות על כמו שיש לשאר גיבורי העל, באטמן הוא אדם אנושי שנלחם בכוחות הרשע בעזרת גאדג’טים שהוא קונה ומפתח בעצמו.

הצלחתו של באטמן התפשטה גם לטלוויזיה ולקולנוע, נוצרה סדרה מצוירת המבוססת על עלילת באטמן, וגם נוצרו סרטי קולנוע של באטמן שהפכו לסרטים מצליחים ושוברי קופות. ועד היום באטמן נחשב לאחד מגיבורי העל המובילים בעולם.

בעקבות הצלחתו של באטמן נוצרו משחקים רבים המבוססים על דמותו של גיבור העל. לרוב מדובר במשחקי פעולה, וגם באתר באבלס נט בחרנו להציג לכם משחק פעולה מהנה ומאתגר של באטמן. נסו לעבור את השלבים והמכשולים הרבים במשחק.

ניתן להיעזר במספר גאדג’טים מגניבים שקיימים במשחק, כמו טיפוס למעלה עם חבל, תקיפה עם סכינים בצורת עטלף, ועוד. במשחק זה יתנו לכם שלושה פסילות שבהם תצטרכו לנסות לסיים את המשחק, נסו להתגבר על המכשולים לעבור את כל השלבים בהצלחה.

שיחקו: 217 פעמים
דירוג: 1 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 5 (1 מדרגים)
באבלס מריו
באבלס המקורי לנייד
באטמן
באבלס הקול בראש
בן האש ובת המים 4
באבלס טנקים
בועות בצרורות
בן האש ובת המים
באבלס ספידי
זומה
באבלס שוטר החדש
באבלס מסתובב
באבלס פיראטים
Bubble Shooter
בוב ספוג
באבלס אלמנטים
שש בש אונליין
באבלס כדורי פרווה
באבלס נגד בלוקים
באבלס מפל מים
טנקי אונליין
גלידה רעה
טטריס
פוצץ אותה
מריו כוכבים
באבלס HD
באבלס פרחים
טרזן
טמפל ראן
באבלס ממתקים
בן האש ובת המים 5
באבלס צורות
באבלס טראבלס 3
באבלס כדורגל
באבלס טראבלס 2.5
גלידה רעה 3
באבלס בלי פלאש
בן האש ובת המים 3
בן האש ובת המים 6
באבלס ביער
x
פרסומת
פרסומת