פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק באטמן חינם

באטמן, איש העטלף הוא גיבור על שנוצר לראשונה בשנת 1939 והתפרסם בחוברות הקומיקס. דמותו של באטמן שונה וייחודית משאר גיבורי העל המוכרים, מכוון שבאטמן אינו בעל כוחות על כמו שיש לשאר גיבורי העל, באטמן הוא אדם אנושי שנלחם בכוחות הרשע בעזרת גאדג’טים שהוא קונה ומפתח בעצמו.

הצלחתו של באטמן התפשטה גם לטלוויזיה ולקולנוע, נוצרה סדרה מצוירת המבוססת על עלילת באטמן, וגם נוצרו סרטי קולנוע של באטמן שהפכו לסרטים מצליחים ושוברי קופות. ועד היום באטמן נחשב לאחד מגיבורי העל המובילים בעולם.

בעקבות הצלחתו של באטמן נוצרו משחקים רבים המבוססים על דמותו של גיבור העל. לרוב מדובר במשחקי פעולה, וגם באתר באבלס נט בחרנו להציג לכם משחק פעולה מהנה ומאתגר של באטמן. נסו לעבור את השלבים והמכשולים הרבים במשחק.

ניתן להיעזר במספר גאדג’טים מגניבים שקיימים במשחק, כמו טיפוס למעלה עם חבל, תקיפה עם סכינים בצורת עטלף, ועוד. במשחק זה יתנו לכם שלושה פסילות שבהם תצטרכו לנסות לסיים את המשחק, נסו להתגבר על המכשולים לעבור את כל השלבים בהצלחה.

שיחקו החודש: 1,598 שחקנים
דירוג: 4 votes, average: 5.00 out of 54 votes, average: 5.00 out of 54 votes, average: 5.00 out of 54 votes, average: 5.00 out of 54 votes, average: 5.00 out of 5 (4 שחקנים)
פרסומת
איקס עיגול
באבלס כדורים
באבלס היט
שולה המוקשים
זומה באבלס
באבלס זומא
כדור בעננים 2
פצצתה
באבלס כדורגל
באבלס מוזיקלי
באבלס טראבלס
באבלס סוכריות
באבלס כדורגל 2
בבלס
גלידה רעה 2
פלישת הבועות
זומה בום
באבלס מריו
שחמט אונליין
דומינו
בועות בצרורות 3
בן האש ובת המים 5
באבלס ספינר
צוללות
באבלס ספידי
בן האש ובת המים 2
גלידה רעה 3
באבלס שמח
באבלס אמונג אס
באבלס 2
באבלס בסיבוב
באבלס חווה
באבלס המקורי לנייד
כדור בעננים
באבל היט
באבלס דוב פנדה
באבלס צורות
באבלס קסום
בוב ספוג
באבלס ניאון
פרסומת
פרסומת
פרסומת