פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק באטמן חינם

באטמן, איש העטלף הוא גיבור על שנוצר לראשונה בשנת 1939 והתפרסם בחוברות הקומיקס. דמותו של באטמן שונה וייחודית משאר גיבורי העל המוכרים, מכוון שבאטמן אינו בעל כוחות על כמו שיש לשאר גיבורי העל, באטמן הוא אדם אנושי שנלחם בכוחות הרשע בעזרת גאדג'טים שהוא קונה ומפתח בעצמו.

הצלחתו של באטמן התפשטה גם לטלוויזיה ולקולנוע, נוצרה סדרה מצוירת המבוססת על עלילת באטמן, וגם נוצרו סרטי קולנוע של באטמן שהפכו לסרטים מצליחים ושוברי קופות. ועד היום באטמן נחשב לאחד מגיבורי העל המובילים בעולם.

בעקבות הצלחתו של באטמן נוצרו משחקים רבים המבוססים על דמותו של גיבור העל. לרוב מדובר במשחקי פעולה, וגם באתר באבלס נט בחרנו להציג לכם משחק פעולה מהנה ומאתגר של באטמן. נסו לעבור את השלבים והמכשולים הרבים במשחק.

ניתן להיעזר במספר גאדג'טים מגניבים שקיימים במשחק, כמו טיפוס למעלה עם חבל, תקיפה עם סכינים בצורת עטלף, ועוד. במשחק זה יתנו לכם שלושה פסילות שבהם תצטרכו לנסות לסיים את המשחק, נסו להתגבר על המכשולים לעבור את כל השלבים בהצלחה.

שיחקו החודש: 5,237 שחקנים
דירוג: 9 votes, average: 4.56 out of 59 votes, average: 4.56 out of 59 votes, average: 4.56 out of 59 votes, average: 4.56 out of 59 votes, average: 4.56 out of 5 (9 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס HD
באבלס בני המאיה
באבלז
באבלס פיראטים
גלידה רעה
באבלס טראבלס 2.5
באבלס ארנבים
באבלס שובר קירות
בן האש ובת המים
באבלס סנאי
באבלס ביצים
מריו כוכבים
בועות בצרורות 2.5
דמקה אונליין
באבלס צורות
באבלס בסיבוב
באבלס מפלצות
באבלס ביער
באבלס שוטר החדש
באבלס פופ
בן האש ובת המים 6
באבלס אוקיינוס
באבלס גולגולות
Bubble Shooter
סופר באבלס
אקינטור
בן 10
כדור אדום
באבלס מסתובב
באבלס גלגל מסתובב
באבלס כוכבי לכת
באבלס דביבון
באבלס קוביות גומי
באבלס כוכבים
באבלס בועות קסם
פצצתה
כדור בעננים 2
כדורגל זומבים
פקמן
באבלס דינוזאורים
פרסומת
פרסומת
פרסומת