פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

באטמן

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק באטמן חינם

באטמן, איש העטלף הוא גיבור על שנוצר לראשונה בשנת 1939 והתפרסם בחוברות הקומיקס. דמותו של באטמן שונה וייחודית משאר גיבורי העל המוכרים, מכוון שבאטמן אינו בעל כוחות על כמו שיש לשאר גיבורי העל, באטמן הוא אדם אנושי שנלחם בכוחות הרשע בעזרת גאדג’טים שהוא קונה ומפתח בעצמו.

הצלחתו של באטמן התפשטה גם לטלוויזיה ולקולנוע, נוצרה סדרה מצוירת המבוססת על עלילת באטמן, וגם נוצרו סרטי קולנוע של באטמן שהפכו לסרטים מצליחים ושוברי קופות. ועד היום באטמן נחשב לאחד מגיבורי העל המובילים בעולם.

בעקבות הצלחתו של באטמן נוצרו משחקים רבים המבוססים על דמותו של גיבור העל. לרוב מדובר במשחקי פעולה, וגם באתר באבלס נט בחרנו להציג לכם משחק פעולה מהנה ומאתגר של באטמן. נסו לעבור את השלבים והמכשולים הרבים במשחק.

ניתן להיעזר במספר גאדג’טים מגניבים שקיימים במשחק, כמו טיפוס למעלה עם חבל, תקיפה עם סכינים בצורת עטלף, ועוד. במשחק זה יתנו לכם שלושה פסילות שבהם תצטרכו לנסות לסיים את המשחק, נסו להתגבר על המכשולים לעבור את כל השלבים בהצלחה.

שיחקו: 679 פעמים
דירוג: 1 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 5 (1 מדרגים)
גלידה רעה 3
שש בש אונליין
באבלס מריו
באבלס פרחים
צבי הנינג’ה
באבלס כוכבים
גלידה רעה
באבלס מסך מלא
באבלס סיני
באבלס צורות
בן האש ובת המים 5
באבלס בלי פלאש
באבלס אלמנטים
באבלס טראבלס 3
באבלס טראבלס
כדורגל זומבים
גלידה רעה 2
בן האש ובת המים 4
כדור בעננים
באבלס הקול בראש
באבלס המקורי לנייד
באבלס כדורגל
באבלס כדורים
באבלס בלונים
באטמן
באבלס טראבלס 2.5
באבלס גולגולות
באבלס ניאון
בועות בצרורות 2
זומה
באבלס פיראטים
באבלס בועות סבון
בן 10
סוניק הקיפוד
באבלס ממתקים
באבלס בחלל
באבלס חייזרים
באבלס טראבלס 2
טרזן
בבלס
x
פרסומת
פרסומת