פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק באטמן חינם

באטמן, איש העטלף הוא גיבור על שנוצר לראשונה בשנת 1939 והתפרסם בחוברות הקומיקס. דמותו של באטמן שונה וייחודית משאר גיבורי העל המוכרים, מכוון שבאטמן אינו בעל כוחות על כמו שיש לשאר גיבורי העל, באטמן הוא אדם אנושי שנלחם בכוחות הרשע בעזרת גאדג'טים שהוא קונה ומפתח בעצמו.

הצלחתו של באטמן התפשטה גם לטלוויזיה ולקולנוע, נוצרה סדרה מצוירת המבוססת על עלילת באטמן, וגם נוצרו סרטי קולנוע של באטמן שהפכו לסרטים מצליחים ושוברי קופות. ועד היום באטמן נחשב לאחד מגיבורי העל המובילים בעולם.

בעקבות הצלחתו של באטמן נוצרו משחקים רבים המבוססים על דמותו של גיבור העל. לרוב מדובר במשחקי פעולה, וגם באתר באבלס נט בחרנו להציג לכם משחק פעולה מהנה ומאתגר של באטמן. נסו לעבור את השלבים והמכשולים הרבים במשחק.

ניתן להיעזר במספר גאדג'טים מגניבים שקיימים במשחק, כמו טיפוס למעלה עם חבל, תקיפה עם סכינים בצורת עטלף, ועוד. במשחק זה יתנו לכם שלושה פסילות שבהם תצטרכו לנסות לסיים את המשחק, נסו להתגבר על המכשולים לעבור את כל השלבים בהצלחה.

שיחקו החודש: 3,995 שחקנים
דירוג: 5 votes, average: 4.80 out of 55 votes, average: 4.80 out of 55 votes, average: 4.80 out of 55 votes, average: 4.80 out of 55 votes, average: 4.80 out of 5 (5 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
כדור אדום
סופר באבלס
באבלס בלונים
באבלס מסך מלא
באבלס בני המאיה
פרופסור באבלס
באבלס ממתקים
באבלס טראבלס 2
באבל שוטר 3
טמפל ראן 2
בן האש ובת המים 2
באבלס בום
גלידה רעה 2
באבלס אלמנטים
באבלס ביצים
באבל היט
באבלס גלגל
באבלס מסתובב
בועות בצרורות
באבלס 2
באבלס קוף
באבלס טנקים
באבלס חיות
באבלס טראבלס 3
באבלס אפריקה
באבלס ספין
באבלס פרחים
באבלס כדורגל
בן האש ובת המים 6
באבלס פרצוף כועס
באבלס סוכריות
באבלס כוכבי לכת
צבי הנינג'ה
באבלס צפרדע
באבלס שוטרס
זומה
באבלס ארנבים
באבלס שף
כדור בעננים 2
באבלס כוכבים
פרסומת
פרסומת
פרסומת