פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק באטמן חינם

באטמן, איש העטלף הוא גיבור על שנוצר לראשונה בשנת 1939 והתפרסם בחוברות הקומיקס. דמותו של באטמן שונה וייחודית משאר גיבורי העל המוכרים, מכוון שבאטמן אינו בעל כוחות על כמו שיש לשאר גיבורי העל, באטמן הוא אדם אנושי שנלחם בכוחות הרשע בעזרת גאדג'טים שהוא קונה ומפתח בעצמו.

הצלחתו של באטמן התפשטה גם לטלוויזיה ולקולנוע, נוצרה סדרה מצוירת המבוססת על עלילת באטמן, וגם נוצרו סרטי קולנוע של באטמן שהפכו לסרטים מצליחים ושוברי קופות. ועד היום באטמן נחשב לאחד מגיבורי העל המובילים בעולם.

בעקבות הצלחתו של באטמן נוצרו משחקים רבים המבוססים על דמותו של גיבור העל. לרוב מדובר במשחקי פעולה, וגם באתר באבלס נט בחרנו להציג לכם משחק פעולה מהנה ומאתגר של באטמן. נסו לעבור את השלבים והמכשולים הרבים במשחק.

ניתן להיעזר במספר גאדג'טים מגניבים שקיימים במשחק, כמו טיפוס למעלה עם חבל, תקיפה עם סכינים בצורת עטלף, ועוד. במשחק זה יתנו לכם שלושה פסילות שבהם תצטרכו לנסות לסיים את המשחק, נסו להתגבר על המכשולים לעבור את כל השלבים בהצלחה.

שיחקו החודש: 2,486 שחקנים
דירוג: 4 votes, average: 5.00 out of 54 votes, average: 5.00 out of 54 votes, average: 5.00 out of 54 votes, average: 5.00 out of 54 votes, average: 5.00 out of 5 (4 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
בן האש ובת המים 4
סוליטר
פצצתה
באבלס גולות
בועות בצרורות 2.5
באבלס חייזרים
שחמט אונליין
טטריס
באבלס דוב פנדה
בן האש ובת המים 3
בן האש ובת המים
פרוזן באבלס
ד"ר באבל
Bubble Shooter
בועות בצרורות 2
באבלס מסתובב 3
באבלס אמונג אס
פלישת הבועות
יטי באבלס
באבלס בלי פלאש
טנקי אונליין
באבלס פונפונים
באבלס אייפון X MAX
באבלס שוטר החדש
סנייק יו
באבלס ינשוף
דמקה אונליין
באבלס גולגולות
באבלס טראבלס 2.5
באבלס HD
באבלס מריו
באבלס כדורים
באבלס פרצוף כועס
באבלס כוכבים
באבלז
באבלס פרחים
באבלס טראבלס 2
באבלס ספידי
באבלס יהלומים
באבלס אלמנטים
פרסומת
פרסומת
פרסומת