פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

באטמן

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק באטמן חינם

באטמן, איש העטלף הוא גיבור על שנוצר לראשונה בשנת 1939 והתפרסם בחוברות הקומיקס. דמותו של באטמן שונה וייחודית משאר גיבורי העל המוכרים, מכוון שבאטמן אינו בעל כוחות על כמו שיש לשאר גיבורי העל, באטמן הוא אדם אנושי שנלחם בכוחות הרשע בעזרת גאדג’טים שהוא קונה ומפתח בעצמו.

הצלחתו של באטמן התפשטה גם לטלוויזיה ולקולנוע, נוצרה סדרה מצוירת המבוססת על עלילת באטמן, וגם נוצרו סרטי קולנוע של באטמן שהפכו לסרטים מצליחים ושוברי קופות. ועד היום באטמן נחשב לאחד מגיבורי העל המובילים בעולם.

בעקבות הצלחתו של באטמן נוצרו משחקים רבים המבוססים על דמותו של גיבור העל. לרוב מדובר במשחקי פעולה, וגם באתר באבלס נט בחרנו להציג לכם משחק פעולה מהנה ומאתגר של באטמן. נסו לעבור את השלבים והמכשולים הרבים במשחק.

ניתן להיעזר במספר גאדג’טים מגניבים שקיימים במשחק, כמו טיפוס למעלה עם חבל, תקיפה עם סכינים בצורת עטלף, ועוד. במשחק זה יתנו לכם שלושה פסילות שבהם תצטרכו לנסות לסיים את המשחק, נסו להתגבר על המכשולים לעבור את כל השלבים בהצלחה.

שיחקו: 1,071 פעמים
דירוג: 1 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 5 (1 מדרגים)
באבלס גלגל
כדור בעננים
באבלס קוף
בן האש ובת המים 5
באטמן
בן 10
באבלס בלונים
בן האש ובת המים
באבלס כדורים
באבלס גלגל פירות
באבלס אלמנטים
באבלס מתחת למים
בועות בצרורות 2.5
בבלס
טטריס
באבלס בום
באבלס חיות
בועות בצרורות 3
בן האש ובת המים 3
באבלס שוטר החדש
בועות בצרורות 2
באבלס ספינר
באבלס תותח בועות
באבלס פרחים
באבלס טראבלס 3
באבלס היט
באבלס צורות
שש בש אונליין
טנקי אונליין
צבי הנינג’ה
באבלס אקסטרים
באבלס קלאסי
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס עולמי
פוצץ אותה
Bubble Shooter
פצצתה
באבלס HD
באבלס שמח
מריו כוכבים
x
פרסומת
פרסומת