פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק באטמן חינם

באטמן, איש העטלף הוא גיבור על שנוצר לראשונה בשנת 1939 והתפרסם בחוברות הקומיקס. דמותו של באטמן שונה וייחודית משאר גיבורי העל המוכרים, מכוון שבאטמן אינו בעל כוחות על כמו שיש לשאר גיבורי העל, באטמן הוא אדם אנושי שנלחם בכוחות הרשע בעזרת גאדג'טים שהוא קונה ומפתח בעצמו.

הצלחתו של באטמן התפשטה גם לטלוויזיה ולקולנוע, נוצרה סדרה מצוירת המבוססת על עלילת באטמן, וגם נוצרו סרטי קולנוע של באטמן שהפכו לסרטים מצליחים ושוברי קופות. ועד היום באטמן נחשב לאחד מגיבורי העל המובילים בעולם.

בעקבות הצלחתו של באטמן נוצרו משחקים רבים המבוססים על דמותו של גיבור העל. לרוב מדובר במשחקי פעולה, וגם באתר באבלס נט בחרנו להציג לכם משחק פעולה מהנה ומאתגר של באטמן. נסו לעבור את השלבים והמכשולים הרבים במשחק.

ניתן להיעזר במספר גאדג'טים מגניבים שקיימים במשחק, כמו טיפוס למעלה עם חבל, תקיפה עם סכינים בצורת עטלף, ועוד. במשחק זה יתנו לכם שלושה פסילות שבהם תצטרכו לנסות לסיים את המשחק, נסו להתגבר על המכשולים לעבור את כל השלבים בהצלחה.

שיחקו החודש: 4,573 שחקנים
דירוג: 9 votes, average: 4.56 out of 59 votes, average: 4.56 out of 59 votes, average: 4.56 out of 59 votes, average: 4.56 out of 59 votes, average: 4.56 out of 5 (9 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
סוליטר
באבלס פירות
באבלס חווה
באבלס שוטרס
באבלס בום
טרזן
באבלס מסך מלא
באבלס קורונה
באבלס מריו
באבלס בחלל
באבלס בועות סבון
באבלס סוויט החדש
באבלס אפריקה
באבלס בלונים
באבלס הפרופסור המשוגע
באבלס זומא
בועות בצרורות
בוב ספוג
באבלס כדורגל
באבלס סנאי
פוצץ אותה
צוללות
באבלס גלגל פירות
גלידה רעה 3
באבלס 2021
בן האש ובת המים 6
בועות בצרורות 2
גלידה רעה
באבלס אלמנטים
באבלס היט
פצצתה
באבלס פרצוף כועס
באבלס כדורי פרווה
באבלס אקסטרים
באבלס פונפונים
באבלס דביבון
סוניק הקיפוד
פלישת הבועות
באבלס פרחים
באבלס ממתקים
פרסומת
פרסומת
פרסומת