פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

באבלס ספידי

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק באבלס ספידי חינם

באבלס ספידי הוא משחק מיומנות המבוסס על פיצוץ בועות כפי שיש לעשות בכל משחק הבועות השונים ברשת. במשחק זה תוכלו לקבוע אתם לפי מה אתם רוצים לקבוע את הפעולה שתקרב אליכם את הבועות.

אתם קובעים את חוקי משחק באבלס ספידי

ניתן לבחור שהבועות יתקרבו אליכם רק כאשר תשגרו שש בועות, וניתן גם לבצע את התקרבות הבועות לפי זמן. כך שניתן לשגר כמה בועות שתרצו עד שהזמן יגמר ויקרב אליכם את שאר הבועות. מומלץ לבצע פעולה זאת אם אתם יכלים לשחק מהר ולבצע שיגור בועות נכון בזמן קצר ומדויק, וכך תוכלו לצבור יותר נקודות בזמן יותר קצר.

ספידי באבלס להורדה חינם

ניתן להוריד למחשב את המשחק באבלס ספידי, בכניסה למשחק הפלאש יש כפתור המאפשר להוריד את המשחק ולהתקין אותו אצלכם במחשב. אומנם האיקון של המשחק הוא שבלול, אך המשחק מהיר מאוד ולכן הוא נקרא באבלס ספידי. ניתן לקבוע את רמת הקושי בתחילת המשחק, ולהתאים לכם את רמת הקושי, כך שתוכלו לשחק בקלות ולא תפסלו בתדירות גבוהה מידי. בהמשך תוכלו להגדיר רמה גבוהה יותר ולשחק במשחק מאתגר יותר. ניתן להשתמש במקשי החצים במקלדת על מנת לזוז עם הבועה, השיגור מתבצע באמצעות העכבר.

שיחקו: 215 פעמים
דירוג: 1 vote, average: 2.00 out of 51 vote, average: 2.00 out of 51 vote, average: 2.00 out of 51 vote, average: 2.00 out of 51 vote, average: 2.00 out of 5 (1 מדרגים)
פוצץ אותה
באבלס HD
באבלס כדורי פרווה
באבלס בלי פלאש
מריו כוכבים
גלידה רעה
באבלס מסך מלא
בן האש ובת המים 5
באבלס טראבלס 2
באבלז
באבלס טראבלס 3
באבלס גלגל
באבלס ניאון
בן האש ובת המים 4
כדור בעננים
באבלס המקורי
כדורגל זומבים
בן האש ובת המים 3
טרזן
בן האש ובת המים 6
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס מסתובב
באבלס פרחים
טטריס
באבלס ביער
באבלס קלאסי
באבלס כדורים
באבלס ספידי
באבלס טנקים
פקמן
בועות בצרורות
באבלס טראבלס
באבלס תפוזים
באבלס בועות סבון
באטמן
סוניק הקיפוד
שש בש אונליין
באבלס טראבלס 2.5
צבי הנינג’ה
באבלס הקול בראש
x
פרסומת
פרסומת