פרסומת
פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

באבלס ספידי

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק באבלס ספידי חינם

באבלס ספידי הוא משחק מיומנות המבוסס על פיצוץ בועות כפי שיש לעשות בכל משחק הבועות השונים ברשת. במשחק זה תוכלו לקבוע אתם לפי מה אתם רוצים לקבוע את הפעולה שתקרב אליכם את הבועות.

אתם קובעים את חוקי משחק באבלס ספידי

ניתן לבחור שהבועות יתקרבו אליכם רק כאשר תשגרו שש בועות, וניתן גם לבצע את התקרבות הבועות לפי זמן. כך שניתן לשגר כמה בועות שתרצו עד שהזמן יגמר ויקרב אליכם את שאר הבועות. מומלץ לבצע פעולה זאת אם אתם יכלים לשחק מהר ולבצע שיגור בועות נכון בזמן קצר ומדויק, וכך תוכלו לצבור יותר נקודות בזמן יותר קצר.

ספידי באבלס להורדה חינם

ניתן להוריד למחשב את המשחק באבלס ספידי, בכניסה למשחק הפלאש יש כפתור המאפשר להוריד את המשחק ולהתקין אותו אצלכם במחשב. אומנם האיקון של המשחק הוא שבלול, אך המשחק מהיר מאוד ולכן הוא נקרא באבלס ספידי. ניתן לקבוע את רמת הקושי בתחילת המשחק, ולהתאים לכם את רמת הקושי, כך שתוכלו לשחק בקלות ולא תפסלו בתדירות גבוהה מידי. בהמשך תוכלו להגדיר רמה גבוהה יותר ולשחק במשחק מאתגר יותר. ניתן להשתמש במקשי החצים במקלדת על מנת לזוז עם הבועה, השיגור מתבצע באמצעות העכבר.

שיחקו: 407 פעמים
דירוג: 2 votes, average: 2.50 out of 52 votes, average: 2.50 out of 52 votes, average: 2.50 out of 52 votes, average: 2.50 out of 52 votes, average: 2.50 out of 5 (2 מדרגים)
באבלס כדורגל
באבלס חיות
באטמן
באבלס HD
בועות בצרורות
בן 10
באבלס סיני
באבלס ניאון
סוניק הקיפוד
באבלס גלגל
כדורגל זומבים
פקמן
באבלס בועות סבון
באבלס טראבלס
באבלס אלמנטים
פצצתה
באבלס קלאסי
טמפל ראן
בן האש ובת המים 6
טטריס
באבלס טנקים
מריו כוכבים
בבלס
באבלס פיראטים
בן האש ובת המים 2
באבלס כדורים
בן האש ובת המים
באבלס היט
באבלס תפוזים
באבלס המקורי
באבלס ממתקים
טרזן
באבלס המקורי לנייד
באבלז
באבלס ספידי
באבלס מסך מלא
באבלס מסתובב
באבלס כדורי פרווה
בן האש ובת המים 3
באבלס מריו
x
פרסומת
פרסומת
פרסומת