פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

באבלס ספידי

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק באבלס ספידי חינם

באבלס ספידי הוא משחק מיומנות המבוסס על פיצוץ בועות כפי שיש לעשות בכל משחק הבועות השונים ברשת. במשחק זה תוכלו לקבוע אתם לפי מה אתם רוצים לקבוע את הפעולה שתקרב אליכם את הבועות.

אתם קובעים את חוקי משחק באבלס ספידי

ניתן לבחור שהבועות יתקרבו אליכם רק כאשר תשגרו שש בועות, וניתן גם לבצע את התקרבות הבועות לפי זמן. כך שניתן לשגר כמה בועות שתרצו עד שהזמן יגמר ויקרב אליכם את שאר הבועות. מומלץ לבצע פעולה זאת אם אתם יכלים לשחק מהר ולבצע שיגור בועות נכון בזמן קצר ומדויק, וכך תוכלו לצבור יותר נקודות בזמן יותר קצר.

ספידי באבלס להורדה חינם

ניתן להוריד למחשב את המשחק באבלס ספידי, בכניסה למשחק הפלאש יש כפתור המאפשר להוריד את המשחק ולהתקין אותו אצלכם במחשב. אומנם האיקון של המשחק הוא שבלול, אך המשחק מהיר מאוד ולכן הוא נקרא באבלס ספידי. ניתן לקבוע את רמת הקושי בתחילת המשחק, ולהתאים לכם את רמת הקושי, כך שתוכלו לשחק בקלות ולא תפסלו בתדירות גבוהה מידי. בהמשך תוכלו להגדיר רמה גבוהה יותר ולשחק במשחק מאתגר יותר. ניתן להשתמש במקשי החצים במקלדת על מנת לזוז עם הבועה, השיגור מתבצע באמצעות העכבר.

שיחקו: 613 פעמים
דירוג: 2 votes, average: 2.50 out of 52 votes, average: 2.50 out of 52 votes, average: 2.50 out of 52 votes, average: 2.50 out of 52 votes, average: 2.50 out of 5 (2 מדרגים)
פצצתה
בועות בצרורות 3
באבלס פיראטים
באבלס מפל מים
באבלס מסך מלא
באבלס כדורי פרווה
בבלס
באבלס ניאון
באבלס HD
גלידה רעה 3
באבלס טראבלס 2.5
טרזן
טטריס
באבלס מסתובב
באבלס טראבלס
באבלס ביער
באבלס כדורגל
באבלס קלאסי
כדור בעננים
באבלס ספידי
בועות בצרורות
באבלס גולגולות
באבלס הקול בראש
באבלס טראבלס 3
בן 10
שש בש אונליין
כדורגל זומבים
בן האש ובת המים 3
זומה
באבלס תפוזים
באבלס בחלל
גלידה רעה
באבלס ממתקים
באבלס חייזרים
באבלס בלונים
Bubble Shooter
באבלס נגד בלוקים
באבלס אלמנטים
באבלס טנקים
סוניק הקיפוד
x
פרסומת
פרסומת