פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

באבלס ספידי

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק באבלס ספידי חינם

באבלס ספידי הוא משחק מיומנות המבוסס על פיצוץ בועות כפי שיש לעשות בכל משחק הבועות השונים ברשת. במשחק זה תוכלו לקבוע אתם לפי מה אתם רוצים לקבוע את הפעולה שתקרב אליכם את הבועות.

אתם קובעים את חוקי משחק באבלס ספידי

ניתן לבחור שהבועות יתקרבו אליכם רק כאשר תשגרו שש בועות, וניתן גם לבצע את התקרבות הבועות לפי זמן. כך שניתן לשגר כמה בועות שתרצו עד שהזמן יגמר ויקרב אליכם את שאר הבועות. מומלץ לבצע פעולה זאת אם אתם יכלים לשחק מהר ולבצע שיגור בועות נכון בזמן קצר ומדויק, וכך תוכלו לצבור יותר נקודות בזמן יותר קצר.

ספידי באבלס להורדה חינם

ניתן להוריד למחשב את המשחק באבלס ספידי, בכניסה למשחק הפלאש יש כפתור המאפשר להוריד את המשחק ולהתקין אותו אצלכם במחשב. אומנם האיקון של המשחק הוא שבלול, אך המשחק מהיר מאוד ולכן הוא נקרא באבלס ספידי. ניתן לקבוע את רמת הקושי בתחילת המשחק, ולהתאים לכם את רמת הקושי, כך שתוכלו לשחק בקלות ולא תפסלו בתדירות גבוהה מידי. בהמשך תוכלו להגדיר רמה גבוהה יותר ולשחק במשחק מאתגר יותר. ניתן להשתמש במקשי החצים במקלדת על מנת לזוז עם הבועה, השיגור מתבצע באמצעות העכבר.

שיחקו: 198 פעמים
דירוג: 1 vote, average: 2.00 out of 51 vote, average: 2.00 out of 51 vote, average: 2.00 out of 51 vote, average: 2.00 out of 51 vote, average: 2.00 out of 5 (1 מדרגים)
גלידה רעה 3
בבלס
טרזן
מריו כוכבים
באבלס מסך מלא
בן 10
באטמן
באבלס המקורי
באבלס ניאון
טטריס
בן האש ובת המים 5
בן האש ובת המים 4
באבלס מריו
באבלס מפל מים
בן האש ובת המים 3
באבלס היט
באבלס המקורי לנייד
צבי הנינג’ה
בוב ספוג
בן האש ובת המים 6
טמפל ראן
באבלס שוטר החדש
בן האש ובת המים 2
באבלס אלמנטים
כדור בעננים
באבלס ממתקים
באבלז
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס טראבלס
באבלס תפוזים
באבלס פיראטים
באבלס צורות
בועות בצרורות
פקמן
Bubble Shooter
באבלס פרחים
באבלס HD
באבלס טנקים
באבלס נגד בלוקים
גלידה רעה 2
x
פרסומת
פרסומת