פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק באבלס סיני חינם

באבלס סיני הוא משחק בועות בסגנון שונה מימה שנהוג לראות במשחקי הבועות השונים. גם במשחק באבלס סיני המטרה היא לפוצץ בועות בצבעים זהים, אך במשחק זה פיצוץ הבועות נעשה בצורה שונה, כאשר במקום שיגור בועה למקום מסוים, אתם מפוצצים את הבועות בעזרת לחיצה על העכבר על מספר בועות באותו הצבע שנמצאות צמוד אחד לשני. לחיצה על הבועות תפוצץ אותם ותוסיף לכם נקודות. בנוסף לפיצוץ הבועות לאחר שתסיימו לפוצץ את כל הבועות תוכלו לעבור לרמה גבוה יותר במשחק שהולך וניהיה קשה יותר ויותר.

במשחק זה תוכלו לקבל בונוסים כאשר תפוצצו מספר בועות גדול ביחד, ניתן לעצור את המשחק באבלס סיני בעזרת לחיצה על המקש בצידו השמאלי של המסך, מה שלא ניתן לבצע ברוב משחקי באבלס ברשת. ישנם גם בונוסים של פצצות שמאפשרים לכם לפוצץ הרבה בועות ביחד. ה

משחק באבלס סיני מגיע עם עיצוב יפה, כאשר לכל בועה יש פרצוף נחמד שמוסיף עיניין וצבע למשחק. אומנם המשחק בסינית, אך הוא נורא פשוט להבנה ולמשחק. וגם במשחק זה יש משמעות רבה לצבירת הנקודות במשחק.

שיחקו החודש: 2,271 שחקנים
דירוג: 1 vote, average: 4.00 out of 51 vote, average: 4.00 out of 51 vote, average: 4.00 out of 51 vote, average: 4.00 out of 51 vote, average: 4.00 out of 5 (1 שחקנים)
פרסומת
אקינטור
באבלס סגה מכשפה
גלידה רעה 3
באבלס סוכריות
באבלס זומא
באבלס בלי פלאש
באבלס גלגל
באבלס בני המאיה
באבל שוטר 3
באבלס פונפונים
באבלס התאם 3
באבלס שף
איקס עיגול
באבלס מסתובב 3
מלך הפלאפל
באבלס כוכבי לכת
באבלס פרחים
טטריס
באבלס עולמי
באבלס קוביות גומי
באבלס יהלומים
באבלס בום
בן האש ובת המים 3
באבלס פינגווינים
באבלס רסי
שש בש אונליין
בן האש ובת המים 6
באבלס מסתובב
באבלס חיות
באבלס סיני
באבלס צורות
באבלס מוזיקלי
באבלס מסתובב 2
באבלס אוקיינוס
באבלס בין כוכבים
באבלס גלגל 2
גלידה רעה 2
טמפל ראן 2
באבלס חווה
באבלס סנאי
פרסומת
פרסומת
פרסומת