פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק באבלס סיני חינם

באבלס סיני הוא משחק בועות בסגנון שונה מימה שנהוג לראות במשחקי הבועות השונים. גם במשחק באבלס סיני המטרה היא לפוצץ בועות בצבעים זהים, אך במשחק זה פיצוץ הבועות נעשה בצורה שונה, כאשר במקום שיגור בועה למקום מסוים, אתם מפוצצים את הבועות בעזרת לחיצה על העכבר על מספר בועות באותו הצבע שנמצאות צמוד אחד לשני. לחיצה על הבועות תפוצץ אותם ותוסיף לכם נקודות. בנוסף לפיצוץ הבועות לאחר שתסיימו לפוצץ את כל הבועות תוכלו לעבור לרמה גבוה יותר במשחק שהולך וניהיה קשה יותר ויותר.

במשחק זה תוכלו לקבל בונוסים כאשר תפוצצו מספר בועות גדול ביחד, ניתן לעצור את המשחק באבלס סיני בעזרת לחיצה על המקש בצידו השמאלי של המסך, מה שלא ניתן לבצע ברוב משחקי באבלס ברשת. ישנם גם בונוסים של פצצות שמאפשרים לכם לפוצץ הרבה בועות ביחד. ה

משחק באבלס סיני מגיע עם עיצוב יפה, כאשר לכל בועה יש פרצוף נחמד שמוסיף עיניין וצבע למשחק. אומנם המשחק בסינית, אך הוא נורא פשוט להבנה ולמשחק. וגם במשחק זה יש משמעות רבה לצבירת הנקודות במשחק.

שיחקו החודש: 7,871 שחקנים
דירוג: 4 votes, average: 3.25 out of 54 votes, average: 3.25 out of 54 votes, average: 3.25 out of 54 votes, average: 3.25 out of 54 votes, average: 3.25 out of 5 (4 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס מספרים
טמפל ראן 2
באבלס הפרופסור המשוגע
באבלס מסך מלא
באבלס אלמנטים
באבלס גולות
כדור אדום
טטריס
צבי הנינג'ה
בבלס
באבלס סוכריות
מריו כוכבים
באבלס פרצוף כועס
באבלס דביבון
באבלס קוביות גומי
כדורגל זומבים
באבלס ליל כל הקדושים
כדור בעננים
זומה
בועות בצרורות
באבלס כדורגל 2
באבלס ביצים
אקינטור
זומה באבלס
Bubble Shooter
באבלס בני המאיה
יטי באבלס
דמקה אונליין
באבלס פרחים
סוליטר עכביש
באבלס יהלומים
באבלס בלי פלאש
סנייק יו
באבלס נגד בלוקים
שחמט אונליין
באבלס מסתובב 3
גלידה רעה 3
סוליטר
באבלס הישן
סוניק הקיפוד
פרסומת
פרסומת
פרסומת