פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

באבלס סיני

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק באבלס סיני חינם

באבלס סיני הוא משחק בועות בסגנון שונה מימה שנהוג לראות במשחקי הבועות השונים. גם במשחק באבלס סיני המטרה היא לפוצץ בועות בצבעים זהים, אך במשחק זה פיצוץ הבועות נעשה בצורה שונה, כאשר במקום שיגור בועה למקום מסוים, אתם מפוצצים את הבועות בעזרת לחיצה על העכבר על מספר בועות באותו הצבע שנמצאות צמוד אחד לשני. לחיצה על הבועות תפוצץ אותם ותוסיף לכם נקודות. בנוסף לפיצוץ הבועות לאחר שתסיימו לפוצץ את כל הבועות תוכלו לעבור לרמה גבוה יותר במשחק שהולך וניהיה קשה יותר ויותר.

במשחק זה תוכלו לקבל בונוסים כאשר תפוצצו מספר בועות גדול ביחד, ניתן לעצור את המשחק באבלס סיני בעזרת לחיצה על המקש בצידו השמאלי של המסך, מה שלא ניתן לבצע ברוב משחקי באבלס ברשת. ישנם גם בונוסים של פצצות שמאפשרים לכם לפוצץ הרבה בועות ביחד. ה

משחק באבלס סיני מגיע עם עיצוב יפה, כאשר לכל בועה יש פרצוף נחמד שמוסיף עיניין וצבע למשחק. אומנם המשחק בסינית, אך הוא נורא פשוט להבנה ולמשחק. וגם במשחק זה יש משמעות רבה לצבירת הנקודות במשחק.

שיחקו: 1,656 פעמים
דירוג: 0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5 (0 מדרגים)
בן האש ובת המים
באבלס כדורגל
באבלס פיראטים
באבלס קורונה
זומה
באבלס המקורי לנייד
בן האש ובת המים 4
באבלס חייזרים
באבלס ליל כל הקדושים
בן האש ובת המים 3
בן האש ובת המים 5
באבלס שוטר החדש
באבלס ממתקים
באבלס ספינר
באבלס דינוזאורים
בועות בצרורות
באבלס צורות
באבלס חיות
באבלס גלגל
באבלס נגד בלוקים
באבלס גלגל 2
באבלס כוכבים
באבלס ספידי
באבלס מפל מים
צבי הנינג’ה
טנקי אונליין
בן האש ובת המים 6
באבלס כדורי פרווה
גלידה רעה 3
באבלס מריו
באבלס טראבלס
באבלס מסתובב
באבלס בלי פלאש
באבלס מתחת למים
פוצץ אותה
גלידה רעה
באבלס תותח בועות
באבלס גולגולות
באבלס קוביות גומי
באבלס בום
x
פרסומת
פרסומת