פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק באבלס סיני חינם

באבלס סיני הוא משחק בועות בסגנון שונה מימה שנהוג לראות במשחקי הבועות השונים. גם במשחק באבלס סיני המטרה היא לפוצץ בועות בצבעים זהים, אך במשחק זה פיצוץ הבועות נעשה בצורה שונה, כאשר במקום שיגור בועה למקום מסוים, אתם מפוצצים את הבועות בעזרת לחיצה על העכבר על מספר בועות באותו הצבע שנמצאות צמוד אחד לשני. לחיצה על הבועות תפוצץ אותם ותוסיף לכם נקודות. בנוסף לפיצוץ הבועות לאחר שתסיימו לפוצץ את כל הבועות תוכלו לעבור לרמה גבוה יותר במשחק שהולך וניהיה קשה יותר ויותר.

במשחק זה תוכלו לקבל בונוסים כאשר תפוצצו מספר בועות גדול ביחד, ניתן לעצור את המשחק באבלס סיני בעזרת לחיצה על המקש בצידו השמאלי של המסך, מה שלא ניתן לבצע ברוב משחקי באבלס ברשת. ישנם גם בונוסים של פצצות שמאפשרים לכם לפוצץ הרבה בועות ביחד. ה

משחק באבלס סיני מגיע עם עיצוב יפה, כאשר לכל בועה יש פרצוף נחמד שמוסיף עיניין וצבע למשחק. אומנם המשחק בסינית, אך הוא נורא פשוט להבנה ולמשחק. וגם במשחק זה יש משמעות רבה לצבירת הנקודות במשחק.

שיחקו החודש: 3,082 שחקנים
דירוג: 1 vote, average: 4.00 out of 51 vote, average: 4.00 out of 51 vote, average: 4.00 out of 51 vote, average: 4.00 out of 51 vote, average: 4.00 out of 5 (1 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
פרופסור באבלס
סוניק הקיפוד
גלידה רעה
באבלס בועות קסם
באבלס טראבלס 2
באבלס פופ
מלך הפלאפל
באבלס פינגווינים
באבלס ביצים
באבלס שוטר החדש
באבלס פרצופים
באבלס מסך מלא
באבלס שף
פצצתה
באבלס התאם 3
באבלס קלאסי
באבלס רסי
באבלס יהלומים
באבלס כורה הזהב
באבלס 3
באבלס גולגולות
בועות בצרורות 2
באבלס שובר קירות
באבלס אפריקה
באבלס קסום
באבלס יריות
באבלס המקורי לנייד
באבלס כוכבי לכת
באבלס טראבלס 3
באבלס ספינר
יטי באבלס
באבלס סוכריות
באבלס בום
באבלס גלגל פירות
באבלס פירות
בן האש ובת המים 4
כדור בעננים 2
באבלס סגה מכשפה
בבלס
זומה באבלס
פרסומת
פרסומת
פרסומת