פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק באבלס סיני חינם

באבלס סיני הוא משחק בועות בסגנון שונה מימה שנהוג לראות במשחקי הבועות השונים. גם במשחק באבלס סיני המטרה היא לפוצץ בועות בצבעים זהים, אך במשחק זה פיצוץ הבועות נעשה בצורה שונה, כאשר במקום שיגור בועה למקום מסוים, אתם מפוצצים את הבועות בעזרת לחיצה על העכבר על מספר בועות באותו הצבע שנמצאות צמוד אחד לשני. לחיצה על הבועות תפוצץ אותם ותוסיף לכם נקודות. בנוסף לפיצוץ הבועות לאחר שתסיימו לפוצץ את כל הבועות תוכלו לעבור לרמה גבוה יותר במשחק שהולך וניהיה קשה יותר ויותר.

במשחק זה תוכלו לקבל בונוסים כאשר תפוצצו מספר בועות גדול ביחד, ניתן לעצור את המשחק באבלס סיני בעזרת לחיצה על המקש בצידו השמאלי של המסך, מה שלא ניתן לבצע ברוב משחקי באבלס ברשת. ישנם גם בונוסים של פצצות שמאפשרים לכם לפוצץ הרבה בועות ביחד. ה

משחק באבלס סיני מגיע עם עיצוב יפה, כאשר לכל בועה יש פרצוף נחמד שמוסיף עיניין וצבע למשחק. אומנם המשחק בסינית, אך הוא נורא פשוט להבנה ולמשחק. וגם במשחק זה יש משמעות רבה לצבירת הנקודות במשחק.

שיחקו החודש: 6,795 שחקנים
דירוג: 3 votes, average: 4.00 out of 53 votes, average: 4.00 out of 53 votes, average: 4.00 out of 53 votes, average: 4.00 out of 53 votes, average: 4.00 out of 5 (3 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
טרזן
באבלס סוויט החדש
באבלס 2021
סוליטר עכביש
באבלס הישן
באבלס ספידי
Bubble Shooter
בן האש ובת המים 6
באבלס מסתובב
פוצץ אותה
באבלס גלגל מסתובב
באבלס כדורי פרווה
באבלס פינגווינים
באבלס אמונג אס
קנדי קראש
כדור אדום
באבלס חתולים
סופר באבלס
באבלס הפרופסור המשוגע
גלידה רעה 2
באבלס אוקיינוס
דומינו
באבלס פרחים
באבלס 2
באבלס בלי פלאש
בבלס
באבלס תותח בועות
באבלס פרצוף כועס
באבלס ספין
יטי באבלס
באבלס קוביות גומי
באבלס התאם 3
באבלס סנאי
באבלס רסי
באבלס המקורי
בן האש ובת המים
ד"ר באבל
באבלס ספינר
באבלס קוף
באבלס אפריקה
פרסומת
פרסומת
פרסומת