פרסומת
פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

באבלס סיני

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק באבלס סיני חינם

באבלס סיני הוא משחק בועות בסגנון שונה מימה שנהוג לראות במשחקי הבועות השונים. גם במשחק באבלס סיני המטרה היא לפוצץ בועות בצבעים זהים, אך במשחק זה פיצוץ הבועות נעשה בצורה שונה, כאשר במקום שיגור בועה למקום מסוים, אתם מפוצצים את הבועות בעזרת לחיצה על העכבר על מספר בועות באותו הצבע שנמצאות צמוד אחד לשני. לחיצה על הבועות תפוצץ אותם ותוסיף לכם נקודות. בנוסף לפיצוץ הבועות לאחר שתסיימו לפוצץ את כל הבועות תוכלו לעבור לרמה גבוה יותר במשחק שהולך וניהיה קשה יותר ויותר.

במשחק זה תוכלו לקבל בונוסים כאשר תפוצצו מספר בועות גדול ביחד, ניתן לעצור את המשחק באבלס סיני בעזרת לחיצה על המקש בצידו השמאלי של המסך, מה שלא ניתן לבצע ברוב משחקי באבלס ברשת. ישנם גם בונוסים של פצצות שמאפשרים לכם לפוצץ הרבה בועות ביחד. ה

משחק באבלס סיני מגיע עם עיצוב יפה, כאשר לכל בועה יש פרצוף נחמד שמוסיף עיניין וצבע למשחק. אומנם המשחק בסינית, אך הוא נורא פשוט להבנה ולמשחק. וגם במשחק זה יש משמעות רבה לצבירת הנקודות במשחק.

שיחקו: 795 פעמים
דירוג: 0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5 (0 מדרגים)
באבלז
בן האש ובת המים 4
באבלס טראבלס 2
באבלס כוכבים
גלידה רעה 3
בן האש ובת המים 6
בבלס
כדור בעננים
כדורגל זומבים
באבלס כדורגל
באבלס הקול בראש
גלידה רעה
זומה
באבלס כדורים
טמפל ראן
באבלס טראבלס 3
באבלס פיראטים
טרזן
באבלס בועות סבון
צבי הנינג’ה
באבלס סיני
טטריס
באבלס חיות
סוניק הקיפוד
באבלס היט
באבלס גלגל
באבלס שוטר החדש
בן האש ובת המים 5
באבלס ספידי
באבלס מפל מים
בן האש ובת המים 2
באבלס מריו
Bubble Shooter
בוב ספוג
באבלס טראבלס
באבלס מסתובב
באבלס HD
פקמן
באבלס המקורי לנייד
בועות בצרורות
x
פרסומת
פרסומת
פרסומת