פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק באבלס סיני חינם

באבלס סיני הוא משחק בועות בסגנון שונה מימה שנהוג לראות במשחקי הבועות השונים. גם במשחק באבלס סיני המטרה היא לפוצץ בועות בצבעים זהים, אך במשחק זה פיצוץ הבועות נעשה בצורה שונה, כאשר במקום שיגור בועה למקום מסוים, אתם מפוצצים את הבועות בעזרת לחיצה על העכבר על מספר בועות באותו הצבע שנמצאות צמוד אחד לשני. לחיצה על הבועות תפוצץ אותם ותוסיף לכם נקודות. בנוסף לפיצוץ הבועות לאחר שתסיימו לפוצץ את כל הבועות תוכלו לעבור לרמה גבוה יותר במשחק שהולך וניהיה קשה יותר ויותר.

במשחק זה תוכלו לקבל בונוסים כאשר תפוצצו מספר בועות גדול ביחד, ניתן לעצור את המשחק באבלס סיני בעזרת לחיצה על המקש בצידו השמאלי של המסך, מה שלא ניתן לבצע ברוב משחקי באבלס ברשת. ישנם גם בונוסים של פצצות שמאפשרים לכם לפוצץ הרבה בועות ביחד. ה

משחק באבלס סיני מגיע עם עיצוב יפה, כאשר לכל בועה יש פרצוף נחמד שמוסיף עיניין וצבע למשחק. אומנם המשחק בסינית, אך הוא נורא פשוט להבנה ולמשחק. וגם במשחק זה יש משמעות רבה לצבירת הנקודות במשחק.

שיחקו החודש: 5,581 שחקנים
דירוג: 1 vote, average: 4.00 out of 51 vote, average: 4.00 out of 51 vote, average: 4.00 out of 51 vote, average: 4.00 out of 51 vote, average: 4.00 out of 5 (1 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
גלידה רעה 2
באבלס חייזרים
שש בש אונליין
באבלס הפרופסור המשוגע
באבלס דביבון
באבלס 2021
באבלס מסתובב
איקס עיגול
שחמט אונליין
באבלס חתולים
באבלס אמונג אס
בוב ספוג
באבלס פרצוף כועס
פרופסור באבלס
בבלס
באבלס טראבלס
באבל שוטר 3
סוליטר
באבלס נגד בלוקים
באבלס המקורי
באבלס בועות קסם
באבלס פונפונים
באבלס HD
באבלס צפרדע
באבלס שוטרס
Bubble Shooter
באבלס יהלומים
באבלס בלי פלאש
באבלס דינוזאורים
זומה
בועות בצרורות 2
באבלס מפל מים
כדורגל זומבים
דמקה אונליין
באבלס מהיר
באבלס גלגל מסתובב
באבלס ספינר
גלידה רעה
באבלס דוב פנדה
אגריו
פרסומת
פרסומת
פרסומת