פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק באבלס סיני חינם

באבלס סיני הוא משחק בועות בסגנון שונה מימה שנהוג לראות במשחקי הבועות השונים. גם במשחק באבלס סיני המטרה היא לפוצץ בועות בצבעים זהים, אך במשחק זה פיצוץ הבועות נעשה בצורה שונה, כאשר במקום שיגור בועה למקום מסוים, אתם מפוצצים את הבועות בעזרת לחיצה על העכבר על מספר בועות באותו הצבע שנמצאות צמוד אחד לשני. לחיצה על הבועות תפוצץ אותם ותוסיף לכם נקודות. בנוסף לפיצוץ הבועות לאחר שתסיימו לפוצץ את כל הבועות תוכלו לעבור לרמה גבוה יותר במשחק שהולך וניהיה קשה יותר ויותר.

במשחק זה תוכלו לקבל בונוסים כאשר תפוצצו מספר בועות גדול ביחד, ניתן לעצור את המשחק באבלס סיני בעזרת לחיצה על המקש בצידו השמאלי של המסך, מה שלא ניתן לבצע ברוב משחקי באבלס ברשת. ישנם גם בונוסים של פצצות שמאפשרים לכם לפוצץ הרבה בועות ביחד. ה

משחק באבלס סיני מגיע עם עיצוב יפה, כאשר לכל בועה יש פרצוף נחמד שמוסיף עיניין וצבע למשחק. אומנם המשחק בסינית, אך הוא נורא פשוט להבנה ולמשחק. וגם במשחק זה יש משמעות רבה לצבירת הנקודות במשחק.

שיחקו החודש: 6,050 שחקנים
דירוג: 1 vote, average: 4.00 out of 51 vote, average: 4.00 out of 51 vote, average: 4.00 out of 51 vote, average: 4.00 out of 51 vote, average: 4.00 out of 5 (1 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס פירות
באבלס חווה
באבלס קוביות גומי
זומה באבלס
סוליטר עכביש
באבלס יהלומים
באבלס מסתובב 2
באבלס פופ
סוניק הקיפוד
באבל בובל
באבלס נגד בלוקים
באבלס סיני
באבלס רסי
באבלס סנאי
באבלס כדורים
באבלס גלגל 2
פצצתה
באבלס כדורגל
צוללות
בן האש ובת המים 4
באבלס גלגל
באבלס בין כוכבים
טרזן
באבלס פרחים
באבלס טראבלס 2.5
באבלס 2
באבלס המקורי לנייד
באבלס חיות
באבלס אוקיינוס
באבלס תותח בועות
באבלס זומא
באבלס סגה מכשפה
בן האש ובת המים 5
באבלס בסיבוב
באבלס ינשוף
Bubble Shooter
יטי באבלס
באבלס מתחת למים
באבלס בני המאיה
באבלס גולות
פרסומת
פרסומת
פרסומת