פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק באבלס סיני חינם

באבלס סיני הוא משחק בועות בסגנון שונה מימה שנהוג לראות במשחקי הבועות השונים. גם במשחק באבלס סיני המטרה היא לפוצץ בועות בצבעים זהים, אך במשחק זה פיצוץ הבועות נעשה בצורה שונה, כאשר במקום שיגור בועה למקום מסוים, אתם מפוצצים את הבועות בעזרת לחיצה על העכבר על מספר בועות באותו הצבע שנמצאות צמוד אחד לשני. לחיצה על הבועות תפוצץ אותם ותוסיף לכם נקודות. בנוסף לפיצוץ הבועות לאחר שתסיימו לפוצץ את כל הבועות תוכלו לעבור לרמה גבוה יותר במשחק שהולך וניהיה קשה יותר ויותר.

במשחק זה תוכלו לקבל בונוסים כאשר תפוצצו מספר בועות גדול ביחד, ניתן לעצור את המשחק באבלס סיני בעזרת לחיצה על המקש בצידו השמאלי של המסך, מה שלא ניתן לבצע ברוב משחקי באבלס ברשת. ישנם גם בונוסים של פצצות שמאפשרים לכם לפוצץ הרבה בועות ביחד. ה

משחק באבלס סיני מגיע עם עיצוב יפה, כאשר לכל בועה יש פרצוף נחמד שמוסיף עיניין וצבע למשחק. אומנם המשחק בסינית, אך הוא נורא פשוט להבנה ולמשחק. וגם במשחק זה יש משמעות רבה לצבירת הנקודות במשחק.

שיחקו החודש: 7,157 שחקנים
דירוג: 3 votes, average: 4.00 out of 53 votes, average: 4.00 out of 53 votes, average: 4.00 out of 53 votes, average: 4.00 out of 53 votes, average: 4.00 out of 5 (3 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס שף
באבלס פרצופים
באבלס שמח
באבלס בועות סבון
באבלס שוטר החדש
בן האש ובת המים
באבלס מריו
באבלס סוכריות
באבלס נגד בלוקים
באבלס גלגל
בועות בצרורות 2.5
באבלס בלונים
סופר באבלס
צבי הנינג'ה
באבלס קוביות גומי
צוללות
כדורגל זומבים
באבלס מסתובב 2
באבלס בין כוכבים
טטריס
באבלס חווה
באבלס סוויט החדש
באבלס פרו
בן האש ובת המים 2
בוב ספוג
באבלס מפלצות
באבלס סיני
באבלס התאם 3
באבלס אייפון X MAX
מריו כוכבים
באבלס גלגל 2
באבלס הקול בראש
באבלס רסי
באבלס המקורי לנייד
באבלס ניאון
באבלז
איקס עיגול
באבלס מסך מלא
באבלס ביצים
באבלס אמונג אס
פרסומת
פרסומת
פרסומת