פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק באבלס סיני חינם

באבלס סיני הוא משחק בועות בסגנון שונה מימה שנהוג לראות במשחקי הבועות השונים. גם במשחק באבלס סיני המטרה היא לפוצץ בועות בצבעים זהים, אך במשחק זה פיצוץ הבועות נעשה בצורה שונה, כאשר במקום שיגור בועה למקום מסוים, אתם מפוצצים את הבועות בעזרת לחיצה על העכבר על מספר בועות באותו הצבע שנמצאות צמוד אחד לשני. לחיצה על הבועות תפוצץ אותם ותוסיף לכם נקודות. בנוסף לפיצוץ הבועות לאחר שתסיימו לפוצץ את כל הבועות תוכלו לעבור לרמה גבוה יותר במשחק שהולך וניהיה קשה יותר ויותר.

במשחק זה תוכלו לקבל בונוסים כאשר תפוצצו מספר בועות גדול ביחד, ניתן לעצור את המשחק באבלס סיני בעזרת לחיצה על המקש בצידו השמאלי של המסך, מה שלא ניתן לבצע ברוב משחקי באבלס ברשת. ישנם גם בונוסים של פצצות שמאפשרים לכם לפוצץ הרבה בועות ביחד. ה

משחק באבלס סיני מגיע עם עיצוב יפה, כאשר לכל בועה יש פרצוף נחמד שמוסיף עיניין וצבע למשחק. אומנם המשחק בסינית, אך הוא נורא פשוט להבנה ולמשחק. וגם במשחק זה יש משמעות רבה לצבירת הנקודות במשחק.

שיחקו החודש: 4,666 שחקנים
דירוג: 1 vote, average: 4.00 out of 51 vote, average: 4.00 out of 51 vote, average: 4.00 out of 51 vote, average: 4.00 out of 51 vote, average: 4.00 out of 5 (1 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס בועות קסם
באבלס אפריקה
באבלס טראבלס 2.5
באבלס ביער
באבלס כדורגל 2
פלישת הבועות
באבלס שף
בן האש ובת המים
באבלס בין כוכבים
באבלז
שחמט אונליין
צבי הנינג'ה
באבלס חיות
בוב ספוג
באבלס פונפונים
בועות בצרורות
בן 10
סוליטר עכביש
באבלס מסתובב 2
באבלס HD
באבל בובל
בן האש ובת המים 3
באבלס ביצים
כדור בעננים 2
באבלס כדורים
באבלס זומא
זומה בום
יטי באבלס
באבלס ספידי
בן האש ובת המים 5
באבלס היט
באבלס כורה הזהב
באטמן
באבלס גלגל מסתובב
באבלס שוטר החדש
באבלס צורות
באבלס בום
באבלס פרצופים
שש בש אונליין
באבלס קיטי
פרסומת
פרסומת
פרסומת