פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק באבלס סיני חינם

באבלס סיני הוא משחק בועות בסגנון שונה מימה שנהוג לראות במשחקי הבועות השונים. גם במשחק באבלס סיני המטרה היא לפוצץ בועות בצבעים זהים, אך במשחק זה פיצוץ הבועות נעשה בצורה שונה, כאשר במקום שיגור בועה למקום מסוים, אתם מפוצצים את הבועות בעזרת לחיצה על העכבר על מספר בועות באותו הצבע שנמצאות צמוד אחד לשני. לחיצה על הבועות תפוצץ אותם ותוסיף לכם נקודות. בנוסף לפיצוץ הבועות לאחר שתסיימו לפוצץ את כל הבועות תוכלו לעבור לרמה גבוה יותר במשחק שהולך וניהיה קשה יותר ויותר.

במשחק זה תוכלו לקבל בונוסים כאשר תפוצצו מספר בועות גדול ביחד, ניתן לעצור את המשחק באבלס סיני בעזרת לחיצה על המקש בצידו השמאלי של המסך, מה שלא ניתן לבצע ברוב משחקי באבלס ברשת. ישנם גם בונוסים של פצצות שמאפשרים לכם לפוצץ הרבה בועות ביחד. ה

משחק באבלס סיני מגיע עם עיצוב יפה, כאשר לכל בועה יש פרצוף נחמד שמוסיף עיניין וצבע למשחק. אומנם המשחק בסינית, אך הוא נורא פשוט להבנה ולמשחק. וגם במשחק זה יש משמעות רבה לצבירת הנקודות במשחק.

שיחקו החודש: 6,417 שחקנים
דירוג: 3 votes, average: 4.00 out of 53 votes, average: 4.00 out of 53 votes, average: 4.00 out of 53 votes, average: 4.00 out of 53 votes, average: 4.00 out of 5 (3 שחקנים)
פרסומת
פרסומת
באבלס קוביות גומי
באבלס פופ
באבלס גלגל פירות
כדור בעננים 2
סוליטר
מלך הפלאפל
זומה
באבלס תפוזים
בן האש ובת המים 4
סנייק יו
באבלס מספרים
באבלס יהלומים
באבל בובל
באבלס שובר קירות
זומה באבלס
בן האש ובת המים 5
באבלס פונפונים
באבלס שף
באבלס ביצים
בן 10
באבלס עולמי
באבלס בום
Bubble Shooter
באבלס כדורים מסתובבים
באבלס זומא
בן האש ובת המים 2
באבלס אקסטרים
באבלס המקורי לנייד
באבלס מסתובב 2
באבלס סוויט החדש
באבלס אפריקה
באבלס מתחת למים
טמפל ראן
באבלס פרחים
פלישת הבועות
באבלס טנקים
באבלס פרו
באבלס גלגל מסתובב
טמפל ראן 2
באבלס טראבלס 2.5
פרסומת
פרסומת
פרסומת