פרסומת

עליכם להפעיל את Flash כדי לשחק ב-

באבלס סיני

פרסומת

שחקו עכשיו במשחק באבלס סיני חינם

באבלס סיני הוא משחק בועות בסגנון שונה מימה שנהוג לראות במשחקי הבועות השונים. גם במשחק באבלס סיני המטרה היא לפוצץ בועות בצבעים זהים, אך במשחק זה פיצוץ הבועות נעשה בצורה שונה, כאשר במקום שיגור בועה למקום מסוים, אתם מפוצצים את הבועות בעזרת לחיצה על העכבר על מספר בועות באותו הצבע שנמצאות צמוד אחד לשני. לחיצה על הבועות תפוצץ אותם ותוסיף לכם נקודות. בנוסף לפיצוץ הבועות לאחר שתסיימו לפוצץ את כל הבועות תוכלו לעבור לרמה גבוה יותר במשחק שהולך וניהיה קשה יותר ויותר.

במשחק זה תוכלו לקבל בונוסים כאשר תפוצצו מספר בועות גדול ביחד, ניתן לעצור את המשחק באבלס סיני בעזרת לחיצה על המקש בצידו השמאלי של המסך, מה שלא ניתן לבצע ברוב משחקי באבלס ברשת. ישנם גם בונוסים של פצצות שמאפשרים לכם לפוצץ הרבה בועות ביחד. ה

משחק באבלס סיני מגיע עם עיצוב יפה, כאשר לכל בועה יש פרצוף נחמד שמוסיף עיניין וצבע למשחק. אומנם המשחק בסינית, אך הוא נורא פשוט להבנה ולמשחק. וגם במשחק זה יש משמעות רבה לצבירת הנקודות במשחק.

שיחקו: 405 פעמים
דירוג: 0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5 (0 מדרגים)
בוב ספוג
בן האש ובת המים 3
באבלס טראבלס 2
באבלס טנקים
באבלס בלי פלאש
באבלס פרחים
באבלס בועות סבון
טמפל ראן
גלידה רעה 2
בועות בצרורות
בן 10
פקמן
כדורגל זומבים
סוניק הקיפוד
בן האש ובת המים 2
באבלס כדורגל
גלידה רעה 3
באבלס ספידי
באבלס מריו
באבלז
באבלס טראבלס
באבלס מסך מלא
טנקי אונליין
טטריס
כדור בעננים
מריו כוכבים
באבלס מפל מים
פצצתה
באבלס גלגל
בן האש ובת המים 5
באבלס ממתקים
באבלס HD
שש בש אונליין
בבלס
באבלס קלאסי
באבלס צורות
בן האש ובת המים 4
באבלס טראבלס 3
צבי הנינג’ה
באבלס טראבלס 2.5
x
פרסומת
פרסומת