פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק באבלס טראבלס חינם

באבלס טראבלס הוא משחק בועות מהנה וממכר במיוחד. עוד משחק המבוססת על פיצוץ בועות שזכה להצלחה רבה. באבלס טראבלס הוא משחק מיומנות שמצריך מיומנות רבה, ככל שמתקרבים לשלבים האחרונים, המשחק הולך ונהיה קשה יותר ויותר.

מטרת משחק באבלס טראבלס

משחק באבלס טראבלס ידוע מאוד גם בשם בועות בצרורות, שזהו הפירוש לשם באבל טראבל, מכוון שבמשחק הזה המטרה היא לפוצץ בועות בעזרת צרורות. משחק זה זכה להצלחה רבה שגרמה ליוצרי המשחק להוציא משחק המשך למשחק באבלס טראבלס משחק בשם בועות בצרורות 2.

המטרה במשחק באבלס טראבלס היא לפוצץ את כל הבועות שנמצאות בכל שלב על ידי מתיחת צרורות כך שיפגעו בבועות, דבר זה יגרום להם להתפוצץ ולכם לעבור לשלב הבא.

בכל משחק ישנם כמה בועות גדולות שיקשו עליכם את המשחק, מתוך בועות אלו יוצאים הרבה בועות קטנות, שקשה יותר לפוצץ, דבר שעלול לגרום לכם להיפסל. המשחק באבלס טראבלס משוחק גם על זמן, ותצטרכו לפעול מהר על מנת להספיק לפוצץ את כל הבועות שבשלב לפני שהזמן של המשחק ייגמר.

עוד משחקים מסדרת באבל טראבל:

  • באבלס טראבלס 2
  • באבלס טראבלס 2.5
  • באבלס טראבלס 3
שיחקו: 2,923 פעמים
דירוג: 10 votes, average: 3.90 out of 510 votes, average: 3.90 out of 510 votes, average: 3.90 out of 510 votes, average: 3.90 out of 510 votes, average: 3.90 out of 5 (10 מדרגים)
סוניק הקיפוד
באבלס כוכבים
באבלס טראבלס 2
באבלס ניאון
באבלס HD
באבלס מסך מלא
באבלס טראבלס 3
צבי הנינג’ה
באבלס טנקים
בן האש ובת המים 6
בן האש ובת המים
באבלס מריו
באבלז
באבלס הקול בראש
פצצתה
באבלס צורות
בן האש ובת המים 2
באבלס בלי פלאש
באבלס טראבלס
באבלס תפוזים
באבלס המקורי לנייד
מריו כוכבים
גלידה רעה
גלידה רעה 2
טטריס
באבלס חיות
באבלס המקורי
טרזן
Bubble Shooter
פקמן
באבלס סיני
בן 10
כדור בעננים
בבלס
טמפל ראן
באבלס נגד בלוקים
שש בש אונליין
באבלס ביער
באבלס ממתקים
זומה
x
פרסומת
פרסומת