פרסומת

שחקו עכשיו במשחק באבלס טראבלס חינם

באבלס טראבלס הוא משחק בועות מהנה וממכר במיוחד. עוד משחק המבוססת על פיצוץ בועות שזכה להצלחה רבה. באבלס טראבלס הוא משחק מיומנות שמצריך מיומנות רבה, ככל שמתקרבים לשלבים האחרונים, המשחק הולך ונהיה קשה יותר ויותר.

משחק זה ידוע גם בשם בועות בצרורות, שזהו הפירוש לשם באבלס טראבלס, מכוון שבמשחק הזה המטרה היא לפוצץ בועות בעזרת צרורות. משחק זה זכה להצלחה רבה שגרמה ליוצרי המשחק להוציא משחק המשך למשחק באבלס טראבלס משחק בשם בועות בצרורות 2.

המטרה במשחק באבלס טראבלס היא לפוצץ את כל הבועות שנמצאות בכל שלב על ידי מתיחת צרורות כך שיפגעו בבועות, דבר זה יגרום להם להתפוצץ ולכם לעבור לשלב הבא.

בכל משחק ישנם כמה בועות גדולות שיקשו עליכם את המשחק, מתוך בועות אלו יוצאים הרבה בועות קטנות, שקשה יותר לפוצץ, דבר שעלול לגרום לכם להיפסל. המשחק באבלס טראבלס משוחק גם על זמן, ותצטרכו לפעול מהר על מנת להספיק לפוצץ את כל הבועות שבשלב לפני שהזמן של המשחק ייגמר.

שיחקו: 174 פעמים
דירוג: 4 votes, average: 4.00 out of 54 votes, average: 4.00 out of 54 votes, average: 4.00 out of 54 votes, average: 4.00 out of 54 votes, average: 4.00 out of 5 (4 מדרגים)
באבלס סיני
בן 10
באבלס קלאסי
כדורגל זומבים
פוצץ אותה
באבלס מסתובב
פקמן
כדור בעננים
באטמן
באבלס צורות
באבלס HD
Bubble Shooter
צבי הנינג’ה
באבלס טראבלס 3
באבלס טראבלס
בוב ספוג
מריו כוכבים
טטריס
באבלס נגד בלוקים
באבלס היט
באבלס מסך מלא
פצצתה
סוניק הקיפוד
באבלס גלגל
באבלס טראבלס 2
זומה
בבלס
טרזן
באבלס טראבלס 2.5
באבלס המקורי
באבלס מפל מים
x