פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק באבלס המקורי חינם

למי שעוד לא מכיר משחק באבלס המקורי הינו משחק חשיבה ומיומנות ממוחשב שכבש את העולם ואת השחקנים אונליין ואין באמת מישהו שלא באמת מכיר.

במשחק זה תידרשו להתאים בועות בצבעים שונים אחד לשני כך שיתקבלו שלושה בועות באותו הצבע לפחות, ישנם צבעים רבים במשחק, כמו: אדום, צהוב, אדום, ירוק ועוד.

מהלך משחק באבלס המקורי

במהלך משחק הבאבלס תידרשו להתאים בועות בצבעים זהים כך שיתפוצצו, ויפנו לכם מקום נוסף לשגר בועות.

לאחר שאתם משגרים חמישה בועות מבלי לפוצץ, המשחק מתקרב לעברכם ובכך הוא מקשה עליכם לשגר בועות למקומות המתאימים. כאשר הבועות יגיעו עד אליכם המשחק ייעצר וייגמר, והתוצאה שלכם תישמר, נסו כל הזמן לשבור את השיא האישי שלכם.

כיום הפופולריות של המשחק כל כך גדולה שקיימים בשוק המשחקים אונליין עוד מאות משחקי בועות מבוססי באבלס המקורי, אותם מהלכים ומטרות במשחק רק עם מעט שדרוגים בחוקי המשחק לעיתים כמו: באבלס היט, באבלס מסתובב, באבלס טראבלס ועוד רבים וטובים והכל לרשותכם באתר באבלס נט.

מטרת משחק באבלס שוטר

משחק מהנה וממכר, באבלס המקורי משחק שמטרתו היא לצבור כמה שיותר נקודות על ידי שיגור בועות בצבעים זהים אחד לשני כך שהם יתפוצצו, ועל כך תצברו נקודות, בסוף המשחק מחכה לכם בונוס שיכפיל לכם את התוצאה ויגרום לכם לצבור תוצאה טובה הרבה יותר מימה שתצליחו לצבור במשחק בבלס עצמו.

באבלס הוא משחק מאוד ארוך, תידרשו להשקיע מזמנכם לפחות חצי שעה של משחק, עד שתצליחו לסיים אותו לקבל את הבונוס. אך אין ספק שתיהיה זאת חצי שעה של משחק מהנה במיוחד.

למידע נוסף על איך משחקים את משחק הבאבלס תוכלו לקרוא: הוראות משחק באבלס אונליין

תאריך הפצה ראשוני: 26 במרץ 2001
ז’אנר: משחק חשיבה ממוחשב
מצב: משחק וידאו לשחקן יחיד

שיחקו: 187,815 פעמים
דירוג: 207 votes, average: 3.42 out of 5207 votes, average: 3.42 out of 5207 votes, average: 3.42 out of 5207 votes, average: 3.42 out of 5207 votes, average: 3.42 out of 5 (207 מדרגים)
טמפל ראן
באבלס כוכבים
באבלס ממתקים
כדורגל זומבים
באבלס כדורגל
באבלס פיראטים
טטריס
באטמן
בבלס
Bubble Shooter
גלידה רעה
באבלס גולגולות
באבלס ספידי
באבלס צורות
פוצץ אותה
שש בש אונליין
בוב ספוג
באבלס מסתובב
באבלס בועות סבון
באבלס מסך מלא
באבלס המקורי לנייד
בועות בצרורות
באבלס תפוזים
בועות בצרורות 2
באבלס אלמנטים
בן 10
מריו כוכבים
באבלס קלאסי
באבלס טראבלס 3
גלידה רעה 2
באבלס HD
באבלס נגד בלוקים
באבלס המקורי
באבלס סיני
באבלס הקול בראש
באבלס כדורים
גלידה רעה 3
באבלס טראבלס
צבי הנינג’ה
סוניק הקיפוד
x
פרסומת
פרסומת