פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק באבלס גלגל חינם

באבלס גלגל הוא משחק בועות נוסף מהנה וממכר במיוחד. המשחק זה יצרו מספר דברים שונים משאר משחקי הבועות המוכרים והרגילים. במשחק זה תצטרכו לפוצץ בועות שנמצאות בגלגל. ולכן המשחק נקרא באבלס גלגל, אם במשחקי הבועות השונים פיצצתם בועות שאל רובם היה לכם גישה נוחה ופשוטה, במשחק זה תצטרכו להתאמץ קצת יותר, מכוון שניתן להגיע לחלק מוגבל של הבועות בשיגור ישיר.

מה שמהנה ומאתגר במשחק זה הוא העובדה שניתן להשתמש בקירות המשחק על מנת לשגר את הבועה למקומות שלא ניתן להגיע אליהם בשיגור ישיר. אך באמצעות שיגור נכון למיקום מדויק בקיר, ניתן להגיע לחלק גדול יותר של הבועות בגלגל, וכך ניתן לשחק משחק מאתגר יותר ומתוחכם יותר משאר משחקי באבלס השונים.

מטרת המשחק באבלס גלגל זהה לשאר המשחקים. במשחק זה תצרכו לפוצץ כמה שיותר בועות על מנת לצבור כמה שיותר נקודות. ולנסות ולשבור שיא חדש בכל משחק. כך שכל משחק חדש מתחיל עם שאיפה לשיא אישי שלכם ועם מטרה נוספת מלבד סיום המשחק.

בכל פעם שתשגרו חמש בועות יצטרכו לגלגל בועות נוספות. לכן גם במשחק זה חשוב לפעול נכון ולא לבזבז את שיגור הבועות, אם אינכם חושבים שהוא יפוצץ בועות אחרות. בעזרת שיגור נכון של הבועות ניתן לגרום לגלגל להסתובב ולהציג בפניכם אזור נוסף של בועות.

שיחקו: 3,020 פעמים
דירוג: 5 votes, average: 4.20 out of 55 votes, average: 4.20 out of 55 votes, average: 4.20 out of 55 votes, average: 4.20 out of 55 votes, average: 4.20 out of 5 (5 מדרגים)
גלידה רעה 3
באבלס גולגולות
גלידה רעה 2
באבלס המקורי לנייד
טטריס
מריו כוכבים
באבלס קלאסי
באבלס שמח
באבלס טראבלס 2
פצצתה
באבלס ספידי
טנקי אונליין
זומה
בוב ספוג
באבלס טראבלס 3
באבלס עולמי
בן 10
בועות בצרורות 3
טמפל ראן
באבלס שוטר החדש
צבי הנינג’ה
באבלס מסך מלא
באבלס טראבלס 2.5
באבלס תפוזים
בועות בצרורות 2.5
באבלס סוויט החדש
באבלס כדורים
פקמן
כדורגל זומבים
באבלס גלגל 2
בועות בצרורות
באבל היט
באבלס טראבלס
באבלס בועות סבון
באבלס גלגל פירות
באבלס אוקיינוס
באבלס צורות
באבלס דינוזאורים
באבלס ביצים
באבלס סיני
x
פרסומת
פרסומת