פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק באבלס גלגל חינם

באבלס גלגל הוא משחק בועות נוסף מהנה וממכר במיוחד. המשחק זה יצרו מספר דברים שונים משאר משחקי הבועות המוכרים והרגילים. במשחק זה תצטרכו לפוצץ בועות שנמצאות בגלגל. ולכן המשחק נקרא באבלס גלגל, אם במשחקי הבועות השונים פיצצתם בועות שאל רובם היה לכם גישה נוחה ופשוטה, במשחק זה תצטרכו להתאמץ קצת יותר, מכוון שניתן להגיע לחלק מוגבל של הבועות בשיגור ישיר.

מה שמהנה ומאתגר במשחק זה הוא העובדה שניתן להשתמש בקירות המשחק על מנת לשגר את הבועה למקומות שלא ניתן להגיע אליהם בשיגור ישיר. אך באמצעות שיגור נכון למיקום מדויק בקיר, ניתן להגיע לחלק גדול יותר של הבועות בגלגל, וכך ניתן לשחק משחק מאתגר יותר ומתוחכם יותר משאר משחקי באבלס השונים.

מטרת המשחק באבלס גלגל זהה לשאר המשחקים. במשחק זה תצרכו לפוצץ כמה שיותר בועות על מנת לצבור כמה שיותר נקודות. ולנסות ולשבור שיא חדש בכל משחק. כך שכל משחק חדש מתחיל עם שאיפה לשיא אישי שלכם ועם מטרה נוספת מלבד סיום המשחק.

בכל פעם שתשגרו חמש בועות יצטרכו לגלגל בועות נוספות. לכן גם במשחק זה חשוב לפעול נכון ולא לבזבז את שיגור הבועות, אם אינכם חושבים שהוא יפוצץ בועות אחרות. בעזרת שיגור נכון של הבועות ניתן לגרום לגלגל להסתובב ולהציג בפניכם אזור נוסף של בועות.

שיחקו: 427 פעמים
דירוג: 1 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 5 (1 מדרגים)
באבלס ספידי
באבלס HD
פקמן
באבלס חיות
בבלס
באבלס בלי פלאש
בן האש ובת המים 2
באבלס טראבלס 3
באבלס כדורי פרווה
טנקי אונליין
באבלס טראבלס 2.5
באבלס פיראטים
כדור בעננים
שש בש אונליין
גלידה רעה 3
בן האש ובת המים 3
באבלס טראבלס 2
באבלס בועות סבון
באבלס מסתובב
באבלס ביער
Bubble Shooter
כדורגל זומבים
טמפל ראן
באבלס כוכבים
גלידה רעה 2
טרזן
בוב ספוג
באבלס נגד בלוקים
באבלס סיני
בן האש ובת המים
באבלס המקורי לנייד
זומה
גלידה רעה
באבלס הקול בראש
באטמן
באבלס ניאון
באבלס מריו
באבלס כדורים
צבי הנינג’ה
באבלס צורות
x
פרסומת
פרסומת