פרסומת
פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק באבלס גלגל חינם

באבלס גלגל הוא משחק בועות נוסף מהנה וממכר במיוחד. המשחק זה יצרו מספר דברים שונים משאר משחקי הבועות המוכרים והרגילים. במשחק זה תצטרכו לפוצץ בועות שנמצאות בגלגל. ולכן המשחק נקרא באבלס גלגל, אם במשחקי הבועות השונים פיצצתם בועות שאל רובם היה לכם גישה נוחה ופשוטה, במשחק זה תצטרכו להתאמץ קצת יותר, מכוון שניתן להגיע לחלק מוגבל של הבועות בשיגור ישיר.

מה שמהנה ומאתגר במשחק זה הוא העובדה שניתן להשתמש בקירות המשחק על מנת לשגר את הבועה למקומות שלא ניתן להגיע אליהם בשיגור ישיר. אך באמצעות שיגור נכון למיקום מדויק בקיר, ניתן להגיע לחלק גדול יותר של הבועות בגלגל, וכך ניתן לשחק משחק מאתגר יותר ומתוחכם יותר משאר משחקי באבלס השונים.

מטרת המשחק באבלס גלגל זהה לשאר המשחקים. במשחק זה תצרכו לפוצץ כמה שיותר בועות על מנת לצבור כמה שיותר נקודות. ולנסות ולשבור שיא חדש בכל משחק. כך שכל משחק חדש מתחיל עם שאיפה לשיא אישי שלכם ועם מטרה נוספת מלבד סיום המשחק.

בכל פעם שתשגרו חמש בועות יצטרכו לגלגל בועות נוספות. לכן גם במשחק זה חשוב לפעול נכון ולא לבזבז את שיגור הבועות, אם אינכם חושבים שהוא יפוצץ בועות אחרות. בעזרת שיגור נכון של הבועות ניתן לגרום לגלגל להסתובב ולהציג בפניכם אזור נוסף של בועות.

שיחקו: 1,021 פעמים
דירוג: 3 votes, average: 5.00 out of 53 votes, average: 5.00 out of 53 votes, average: 5.00 out of 53 votes, average: 5.00 out of 53 votes, average: 5.00 out of 5 (3 מדרגים)
מריו כוכבים
טנקי אונליין
באבלס טראבלס 2.5
באבלס סיני
טמפל ראן
באבלס שוטר החדש
בוב ספוג
באבלס כדורים
באבלס המקורי לנייד
בן האש ובת המים 4
טטריס
באבלס מריו
באבלס ליל כל הקדושים
סוניק הקיפוד
פקמן
באבלס טראבלס 2
באבלס נגד בלוקים
בבלס
באבלס תפוזים
בן 10
באבלס כדורגל
באבלס כוכבים
בן האש ובת המים 5
בן האש ובת המים 6
באבלס פרחים
באבלס קלאסי
באבלס צורות
באבלס חיות
באבלס ממתקים
באבלס טראבלס
פצצתה
שש בש אונליין
באטמן
זומה
באבלס בועות סבון
באבלס כדורי פרווה
בן האש ובת המים 3
באבלס HD
Bubble Shooter
באבלס בלי פלאש
x
פרסומת
פרסומת
פרסומת