פרסומת
פרסומת

שחקו עכשיו במשחק באבלס גלגל חינם

באבלס גלגל הוא משחק בועות נוסף מהנה וממכר במיוחד. המשחק זה יצרו מספר דברים שונים משאר משחקי הבועות המוכרים והרגילים. במשחק זה תצטרכו לפוצץ בועות שנמצאות בגלגל. ולכן המשחק נקרא באבלס גלגל, אם במשחקי הבועות השונים פיצצתם בועות שאל רובם היה לכם גישה נוחה ופשוטה, במשחק זה תצטרכו להתאמץ קצת יותר, מכוון שניתן להגיע לחלק מוגבל של הבועות בשיגור ישיר.

מה שמהנה ומאתגר במשחק זה הוא העובדה שניתן להשתמש בקירות המשחק על מנת לשגר את הבועה למקומות שלא ניתן להגיע אליהם בשיגור ישיר. אך באמצעות שיגור נכון למיקום מדויק בקיר, ניתן להגיע לחלק גדול יותר של הבועות בגלגל, וכך ניתן לשחק משחק מאתגר יותר ומתוחכם יותר משאר משחקי באבלס השונים.

מטרת המשחק באבלס גלגל זהה לשאר המשחקים. במשחק זה תצרכו לפוצץ כמה שיותר בועות על מנת לצבור כמה שיותר נקודות. ולנסות ולשבור שיא חדש בכל משחק. כך שכל משחק חדש מתחיל עם שאיפה לשיא אישי שלכם ועם מטרה נוספת מלבד סיום המשחק.

בכל פעם שתשגרו חמש בועות יצטרכו לגלגל בועות נוספות. לכן גם במשחק זה חשוב לפעול נכון ולא לבזבז את שיגור הבועות, אם אינכם חושבים שהוא יפוצץ בועות אחרות. בעזרת שיגור נכון של הבועות ניתן לגרום לגלגל להסתובב ולהציג בפניכם אזור נוסף של בועות.

שיחקו: 1,862 פעמים
דירוג: 4 votes, average: 4.00 out of 54 votes, average: 4.00 out of 54 votes, average: 4.00 out of 54 votes, average: 4.00 out of 54 votes, average: 4.00 out of 5 (4 מדרגים)
באבלס חייזרים
מריו כוכבים
באבלז
בן האש ובת המים 4
באבלס ביער
באבלס נגד בלוקים
באבלס כדורי פרווה
שש בש אונליין
בוב ספוג
באבלס צורות
באבלס שוטר החדש
באבלס טראבלס 2.5
צבי הנינג’ה
באבלס בלונים
באבלס בועות סבון
באבלס כוכבים
טנקי אונליין
באבלס קלאסי
באבלס פרחים
באבלס HD
באבלס מספרים
באבלס טראבלס
בבלס
פקמן
באבלס טנקים
פצצתה
באבלס גולגולות
כדורגל זומבים
באבלס תפוזים
כדור בעננים
באבלס מפל מים
באבלס בלי פלאש
באבלס כדורגל
באבלס היט
בועות בצרורות 2.5
באבלס ליל כל הקדושים
באבלס בחלל
טמפל ראן
בועות בצרורות 3
בן 10
x
פרסומת
פרסומת