באבלס להורדה ישירה

באבלס להורדה

באבלס להורדה ישירה

משחק באבלס להורדה


משחקי מחשב תמיד היוו הנאה גדולה למשתמשים רבים אך רק מעטים מהם הפכו לקלאסיקות של ממש. כאלה שכולם מכירים ושכולם התוודעו להם בנקודת זמן זו או אחרת. מי לא מכיר את פקמן, את הנסיך הפרסי או את סופר מריו? משחקים המסבים הנאה כה רבה שלא תמיד אנו יודעים להצביע מה במשחק כל כך מושך אותנו. לרשימה זאת אפשר להוסיף בקלות גם את "באבלס". אחד המשחקים הפופולאריים ביותר ברשת שצבר תאוצה בשנים האחרונות.

קצת היסטוריה

הסקיצה הראשונית שהיוותה במרוץ הזמן את מסך הבאבלס המוכר לנו כיום כללה דף נייר עמוס בבלונים בצבעי שחור ולבן משמימים למדי. סקיצה זו התפתחה עם השנים, השתכללה והפכה לבלונים צבעוניים בגוונים שונים שמשכו את עיניהם של הצופים וכיכבו במשחקי פלאש שונים. כיום זאת בדיוק התמונה שתגלו כשתחפשו אחר באבלס להורדה ישירה באינטרנט.

משחק פשוט וממכר

באבלס מציע הוראות וכללי משחק פשוטים מאוד באופן מפתיע. כל מה שנדרש מהשחקן הוא לירות את בועת הצבע המשתנה שבחר עבורו המחשב אל עבר קבוצת בועות בעלות אותו הצבע. ירייה לעברן תביא להתפוצצותן ולהיעלמותן, זאת בתנאי שהיו שם שלוש בועות לפחות. המטרה היא להביא להתפוצצותן של כל הבועות במסך כאשר רמת הקושי משלב לשלב עולה.

כיום מתאפשר לשחק במשחק הממכר בקלות ובכל רגע בו תחפצו. צירוף המילים באבלס להורדה במנועי החיפוש השונים יובילו אתכם במהרה לעשרות קישורים אפשריים. כל אחד מהם יאפשר לכם להתקין את באבלס במחשב האישי שלכם. ישנה גם האפשרות לשחק את המשחק אונליין מבלי להורידו ושיתפוס נפח ומקום במחשב.

הפופולאריות הרבה שזכה לה המשחק הגיעה גם לרשת החברתית, "פייסבוק". שם הבינו די מהר שאפשר להוליך את תנועת הגולשים הרבים ברשת המחפשים אחר באבלס להורדה ישירה ישירות אליהם. נוכחותו של המשחק הכי ממכר באינטרנט ברשת החברתית הכי מצליחה ברשת אינה מקרית. שם הגולשים יכולים ליהנות משני העולמות תחת אותה קורת גג.

סכנת התמכרות

באבלס להורדה למחשב יבטיח לכם כמה רגעים של הנאה צרופה במקרה הטוב, ולעיתים גם כמה שעות. רבים מהמשחקים מעידים כי תחושת הזמן אובדת לה בזמן שמנסים להתגבר על שלל הבועות המתרבות ולהביא לסילוקן המיידי. מסיבה זאת גולשים רבים לא בהכרח שומרים את המשחק על גבי המחשב האישי שלהם, מחשש שזמינות יתר של המשחק תגרום להם לדחוק עניינים אחרים.

איך שלא נסתכל על זה, באבלס כמשחק הזמין לנו בכל עת או באבלס להורדה בחינם, הפך להצלחה מסחררת ולכזה שיכול להפיק רגעי הנאה ואפילו לשחרר לחצים. ההתעסקות בבועות הקטנות והחמודות למראה מסבה את תשומת ליבנו מענייני היום הטורדניים ומאפשרת לנו רגע אחד להתעסק בלנקות את מסך המחשב שלנו ולשקוע בעולם צבעוני ואחר לגמרי.

משחק באבלס
משחק באבלס
משחק באבלס חשיבה ומיומנות. במשחק זה תידרשו להתאים בועות בצבעים שונים אחד לשני כך שיתקבלו שלושה בועות..
באבלס טראבלס
באבלס טראבלס
באבלס טראבלס הוא משחק בועות מהנה וממכר במיוחד. עוד משחק המבוססת על פיצוץ בועות שזכה להצלחה רבה. באבלס טר..


באבלס.נט - מאגר משחקי באבלס הגדול בארץ.
באבלס להורדה ישירה